Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Calipers  (Przeczytany 1344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Calipers

Calipers
« dnia: 26.04.2015, 00:44:25 am »
1. Imię (prawdziwe):
Piotr
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Ethel "Calipers" Deregard
3. Wiek:
37
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Zaczynałem w latach 90 na MUDzie "Studnia Dusz" (tekstowa gra rpg w którą grało sie przez terminal, bywało całkiem sporo ludzi równocześnie więc można rzec że to prekursor MMO), potem przygoda z NWN (grałem i DMowałem na serwerze rp Consulare Draconis), potem AoC, Lotro, DDO, GW2, SWTOR. Z tego wszystkiego chyba najlepiej wspominam właśnie MUDa i NWN, głównie ze względu na masę fajnych ludzi których tam poznałem jak i masę zlotów irl, niestety w klasycznych MMO trochę z tym gorzej.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
W AoC i GW2 grałem w gildii Immortal Fire, bardzo fajni ludzie i liderzy (Suchy i Hard) pilnujący porządku i trzymania poziomu. Funkcji jako takich nie sprawowałem.
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Cóż, będę szczery, pojawiło się ostatnio na wyprzedaży na Steamie i się skusiłem. Właściwie juz wcześniej słyszałem o tym MMO, ale jakoś miałem nienajlepsze wspomnienia odnośnie Funcomu po AoC. Muszę powiedzieć że zostałem naprawde pozystywnie zaskoczony wysokim poziomem fabuły i dialogów (zwłaszcza w porównaniu z AoC, gdzie były niestety troche infantylne). System walki nie powala na kolana, ale da się przeżyć.
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Ethel dołączył do Templariuszy, nie są idealni, ale chyba najbardziej odpowiadają mi ich poglądy a mimo wszystko lubię się trochę utożsamiać ze swoja postacią. Po drugie zawsze miałem słabość do Templariuszy :)
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
O Dragonach jak na razie niewiele wiem. Wydaje mi się że mimo tego że manipuluja innymi to zwykli członkowie sami też są tylko pionkami, w końcu nie maja pojecia jaki jest ostateczny cel ich działań. Co do illuminati, to startowy opis mnie trochę odrzucił (jakoś dążenie po trupach do władzy/potęgi mi nie pasuje), ale niektórzy spotykani członkowie troche poprawili ich wizerunek, zwłaszcza trójka ocalonych z akademii :)
9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Szukałem polskiej gildii (właściwie mógłbym dołączyć do anglojęzycznej, ale jakoś przyjemniej sobie rozmawiać na luzie we własnym języku), a HOT wydaje się trzymać poziom. Co do ostatnich przypisków na temat aktywności nie przeszkadza mi to, raczej szukam ciekawego towarzystwa z którym można wymienić poglądy niż gildii która będzie mnie prowadzić za rączkę i zapewniać zajęcie. Choć mam nadzieje że znajdzie się od czasu do czasu ktoś z kim można wyskoczyć  do insta dla rozrywki.
10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Seria misji w akademii Innsmouth, przede wszystkim ze względu na rozmowy między Carter, Annebel i Haydenem, są naprawde zabawne.
11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Jak na razie zaliczam wszystkie misje, choc musze przyznać że przy inwestygacyjnych kilka razy byłem zmuszony skorzystać z pomocy. Dopiero jestem w Blue Mountains, więc jeszcze sporo przede mną, mam tylko nadzieje że gra utrzyma ten poziom do końca. Co do role playing, z chęcią bym poodgrywał jak tylko będzie z kim. Mój cel w grze ? przede wszystkim dobra zabawa i relaks po pracy.
12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
PvE, choć PvP od czasu do czasu tez może być ciekawe.
13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Z zawodu jestem programistą. Sporo czytam, głównie s-f i fantasy. Od czasu do czasu lubie obejrzeć ciekawe anime (niestety ostatnio niewiele z wychodzących jest mnie w stanie zainteresować). Można powiedzieć że interesuje się wszystkim po trochu - historia, nowinki techniczne, szeroko pojęta nauka.
14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
https://www.youtube.com/watch?v=EvhdWBBuBpA
15. Co myślisz o owcach?
https://www.youtube.com/watch?v=Vkw2DdoskPY
Przyznaje się, mam słabość do Monty Pythona :)
16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Zapoznałem się i akceptuje.
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?
Owszem, choć nie obiecuję że będę cały czas siedział w słuchawkach i mikrofonie :)
« Ostatnia zmiana: 28.04.2015, 12:07:29 pm wysłana przez Brokenwing »

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
Odp: ixthli
« Odpowiedź #1 dnia: 26.04.2015, 09:32:50 am »
Bardzo dobre podanie. Tą latającą owcą od Monty Pythona z pewnością nabiłeś sobie kilka punktów! Witaj na naszym forum i powodzenia w rekrutacji ;]

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #2 dnia: 26.04.2015, 13:28:50 pm »
Witaj na forum Calipers

Podanie dobre, ale za sam dowcip o owcach Monty Pythonów jestem na TAK. Uwielbiam ich :)
"For Russ! For the Wolftime!"

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #3 dnia: 27.04.2015, 08:00:32 am »
Witaj Calipers (ixthli) na forum.

Podanie jest w porządku.
Poczucie humoru w sam raz, u nas jest wielu fanów humoru a la Monty Python.
Nie się do czego przyczepić.
Tak więc jestem na: TAK.

Witaj Calipers w Cabal.

PS
Mamy zasadę, nick na forum musi być taki sam jak w grze, więc czeka Cię jego zmiana.
Za chwilę prześlę Ci na PM kilka cennych informacji, a Brokenwing nada Ci prawa do reszty forum.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Calipers

« Odpowiedź #4 dnia: 27.04.2015, 09:42:31 am »
Dziękuje za pozytywne rozpatrzenie autorki i witam wszystkich :)

Co do nicku założyłem że chodzi o login w grze, ale już zmienione.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: Calipers
« Odpowiedź #5 dnia: 28.04.2015, 12:07:46 pm »
Witam w HOT :)
"For Russ! For the Wolftime!"

Szajla

« Odpowiedź #6 dnia: 02.06.2015, 15:53:35 pm »
O rety, ale mnie dawno na forum nie było ;P Witam, mam nadzieję, że nadal grasz ^^;

Calipers

« Odpowiedź #7 dnia: 02.06.2015, 20:45:21 pm »
Haha, owszem, choć chwilowo mnie trochę Wiedźmak 3 zaabsorbował ^^

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #8 dnia: 02.06.2015, 22:02:19 pm »
Haha, owszem, choć chwilowo mnie trochę Wiedźmak 3 zaabsorbował ^^

Nie tylko Cb  8)