Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Tuzantar  (Przeczytany 1150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tuzantar

Tuzantar
« dnia: 21.06.2015, 13:08:06 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Tomasz
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Ulkurz "Tuzantar" Shadowsong
3. Wiek:
29
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Najdłuższy staż mam w World of Warcraft, następnie jest Lineage 2, Guild Wars 2, Age of Conan, Neverwinter Online i Elder Scrolls Online.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Wow - Elysium, nie pełniłem żadnej konkretnej funkcji jeżeli chodzi o zarządzanie gildią.
Neverwinter online i TESO - Lost Heaven, tu też zwykły szeregowy.
Pozostałe MMO - zbyt krótko grałem, lub gildia/klan się zbyt szybko rozpadł.
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Pierwszy raz zagrałem w becie, ale odstawiłem grę z powodu WoW'a nie miałem środków by opłacać 2 abonamenty, 2-gi raz przystawiałem się do zakupu kiedy gra przeszła w B2P i na Origin wyszła w cenie promocyjnej, niestety Origin miał problemy z płatnością i minęła mnie promocja. Jak to mówią "do trzech razy sztuka", w tym tygodniu trafiła się promocja na Steam z Ultimate Edition i tym razem udało się mi nabyć grę.
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Templariusze - podoba mi się ich podejście do tradycji, oraz szacunek i lojalność wobec innych członków frakcji.
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Illuminaci - na początku chciałem do nich dołączyć, ale nie podoba się mi metoda "Po trupach do celu".
Smoki - Wykonałem sobie 2 quizy z wyborem frakcji, oba wykazały mi smoki, niestety nie lubię spisków i metody pociągania za sznurki.
9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Szukałem polskiej gildii, która pomoże mi zrozumieć świat od podstaw. Gdzie mógłbym w trakcie gry pogadać z ludźmi nie tylko o aktualnie bitym bossie (gdzie z moim angielskim, tylko do tego ograniczałyby się moje konwersacje w anglojęzycznych gildiach).
10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Zbyt krótko gram.
11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Jeżeli takowe będą to chętnie się piszę, do tej pory w RP grałem tylko fabularne (Wiedźmin, Legenda 5 kręgów, Neuroshima, Earthdawn).
12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
PvE, PvP raczej rzadko.
13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Pracuję jako programista, do hobby zaliczam:
Książki - fantasy, sci-fi, horror, detektywistyczne (ale tylko z elementami fantasy)
Manga - ta sama tematyka jak wyżej.
Filmy - to samo :)
Anime - rzadko i musi być wciągające, jeżeli jest manga o tym samym tytule to biorę się za mangę.
Gry - MMORPG i RPG głównie fantasy, FPS tylko z elementami sci-fi.
14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
Mam ogromny talent do palenia kawałów, więc umieszczam gifa :)
http://kwejk.pl/obrazek/2357403/world-of-warcraft.html
15. Co myślisz o owcach?
Pierwsze co mi przyszło do głowy xD
http://www.darklegacycomics.com/82
16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Owszem.
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?    
Jak najbardziej.
« Ostatnia zmiana: 21.06.2015, 13:09:57 pm wysłana przez Tuzantar »

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Tuzantar
« Odpowiedź #1 dnia: 22.06.2015, 08:53:12 am »
Witaj na forum. W weekend mieliśy zlot, więc niektórzy mogą dosypiać (pewnie trzeba będzie poczekać na reakcję). Pytanie jeszcze małe... w jakich godzinach zazwyczaj grasz ?
« Ostatnia zmiana: 22.06.2015, 08:55:08 am wysłana przez Johnnie »
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #2 dnia: 22.06.2015, 11:31:30 am »
Witaj Tuzantar na forum

Podanie jest w porządku. Jestem na tak. Trochę skromnie o sobie napisałeś, ale resztę wyciągniemy z Ciebie na mumblu ;)
"For Russ! For the Wolftime!"

Tuzantar

« Odpowiedź #3 dnia: 22.06.2015, 20:14:00 pm »
...Pytanie jeszcze małe... w jakich godzinach zazwyczaj grasz ?
W tygodniu tylko wieczorami, choć nie zawsze. W weekend sobota wieczór i przeważnie całą niedzielę :P

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #4 dnia: 25.06.2015, 20:12:01 pm »
Varros... rusz się chłopie
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #5 dnia: 25.06.2015, 20:18:26 pm »
Wysłałam mu PM, co Wyście mu dodali do tej whiskey?

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #6 dnia: 26.06.2015, 08:22:14 am »
Witaj Tuzantar na forum.

Podanie jest OK. Może nie dokońca satysfacjonuje mnie odpowiedź na pkt 13., ale jak pisała Broken, postaramy uzyskać interesujące nas informacje na mumblu.
(Mamy w Cabal Iluminatów - oni mają swoje metody ;)).

Suma sumarum: Jestem na TAK.
Witaj Tuzantar w Cabal.

PS
Za chwilę prześlę Ci na PM kilka cennych informacji, a Brokenwing nada Ci prawa do reszty forum.
PS2
Sorry, że to chwilę trwało, ale powiedz mi jeszcze, jak długo grałeś w AoC i w jakiej gildii.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Tuzantar

« Odpowiedź #7 dnia: 26.06.2015, 09:37:06 am »
... powiedz mi jeszcze, jak długo grałeś w AoC i w jakiej gildii.
Black Dragons (zarejestrowany 05-2012, ostatni komentarz 07-2012, ostatnia wizyta 03-2013) wychodzi jakieś 10 miesięcy, ale raczej krócej grałem.

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #8 dnia: 26.06.2015, 11:32:46 am »
Ja grałem od polskiej bety, w Starym Sojuszu na Rothacie, potem w Headhunters'ach na Two Eagles, a po skasowaniu polskich serwerów na Cromie w Zakonie Węża, Outcascie, O.U.T.A.W.S. a na koniec w Last Bastion. W każdej z tych gildii zostawiłem co najmniej jedną postać. Mój main to Rogal, główny alt Necro.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #9 dnia: 28.06.2015, 19:44:19 pm »
Przepraszam za opóźnienie i witam w HOT :)