Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: przyjmą czy nie przyjmą oto jest pytanie ? Baldur  (Przeczytany 2144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Balldurr

• James "Balldurr" Butler
przyjmą czy nie przyjmą oto jest pytanie ? Baldur
« dnia: 07.05.2012, 12:24:28 pm »
1. Imię (prawdziwe):

pierwszy człowiek stworzony przez Boga - Adam

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

James "Balldurr" Butler

3. Wiek:

37 to już ta starsza młodzież czy młodszy dziadek ?

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

Tak naprawdę przygodę z mmo rozpocząłem od polskiej premiery Age of Conan , zafascynowany światem , grafiką i poziomem złożoności gry ( system combo mele postaci ewenement na skalę światową w mmo) grałem intensywnie do lutego-marca 2011 (aoc odstawiłem definitywnie z końcem 2011).Gdzieś tam pojawiły  się w tzw. między czasie małe przygody z Riftem , Aionem ostatnio beta Terra jednak jakoś nie przykuły mojej uwagi w przeciwieństwie do bety TSW .

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

w Aoc najmilej wspominam grę w Immortal Fire (pozdro dla osób z którymi tam się spotkałem ) na EU serwie spotkałem wspaniałych ludzi w gildii Last Bastion (Arima , Wons ... i spółka)
ostatnio aplikowałem do IX Kohorty do sekcji Ajona ale beta TsW tak mnie wciągnęła  ze Aion poszedł w kont ( pozdrowienia dla Avishai, bardzo fajnie podczas rozmowy rekrutacyjnej się gadało :) )
z racji braku odpowiedniej ilości czasu na grę ( przydało by się tak z 12/24 :P ) nie pełniłem żadnych funkcji, chociaż nie jestem typem gracza któremu jest obojętne to co się dzieje w gildii.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

być może Funcom dał ciała w AoC wypuszczając ją praktycznie jako wczesną bete ale nie zmienia to faktu iż gra była (jest) bardzo innowacyjna w Aoc zafascynowało mnie uniwersum i sposób w jaki zostało ono przedstawione mam nadzieję iż w TSW będzie tak samo. Świat - niesamowity ( przede wszystkim inny od tych elfów ,krasnoludów gnomów itp) Oprawa masakryczna - polecam późną nocą założyć słuchawki i rozpocząć zwiedzanie świata
brak leveli ,klas innowacyjny sposób tworzenia zestawu umiejętności postaci (decki), system misji, oj co tu gadać w moim mniemaniu next-gen mmo

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Illuminati - "Z wielką władzą w parze idą wielki zyski. I vice versa." chociaż ta vice versa jest mi bliższa jak to było powiedziane ... Sex, Drugs & Rockefeller" ... They believe in showing off money, showing off power, not revealing who they belong to.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:

zawsze ciągnęło mnie do ludzi kulturalnych i na poziomie ,jestem pewien że tu ich znajdę.  Szukam gildii można by powiedzieć "elitarnej" w sensie podejścia do gry i celów w niej osiąganych . Unikam tzw. kołchozów gdzie mało kto się zna . a i ta odrobina wysiłku jaką trzeba włożyć w podanie jest jak najbardziej wskazana i odsiewa plewy od ziarna

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

no ba to mnie zainteresowało w TSW i miałbym z tego rezygnować , nigdy

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

zdecydowanie PvE ,rajdy ,instancje wspólne poznawanie świata , nienawidzę grindu i tworzenia niezliczonej ilości altów ,pvp raczej jako ciekawostka chociaż mass pvp jest ok,
o ile nie jest to bezmyślne bieganie w zergu

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:

wiek dość zaawansowany ,dwoje dzieci ( 7 i 14 lat ) ostatnio po dość intensywnym biegu staram się troszkę przyhamować w życiu , po burzy pojawia się słoneczko . :) lubię dobrą książkę,
film oczywiście gry mmo i nie tylko ,nałogowy użytkownik neta i kawosz.pierwsze co robię jak wstanę to przycisk power w kompie i ekspresie do kawy .Obecnie żyje sobie w przepięknej otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i odkrywam uroki obcowania z przyrodą , mam cztery pieski ( trzy przygarnięte z ulicy ) po podwórku biega parę a może i paręnaście kotów przez cały dzień coś tam zawsze dłubię a wieczorkami do kompa lubię sobie zasiąść czasami nawet przy piwku :P

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

zapoznałem się i akceptuję Ryt Cabal
« Ostatnia zmiana: 03.06.2012, 11:00:44 am wysłana przez Baldur »

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: przyjmą czy nie przyjmą oto jest pytanie ? Baldur
« Odpowiedź #1 dnia: 07.05.2012, 12:45:48 pm »
Witaj Baldur :)

Bardzo przyjemnie czytało się Twoje podanie. Myślę, że pasujesz do naszej Cabal, a skoro znasz Arrimę, to nie mam więcej pytań. Jestem na: TAK.

Poczekaj proszę na opinię Metana - Architekta Loży Iluminatów.
"For Russ! For the Wolftime!"

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #2 dnia: 07.05.2012, 13:16:02 pm »
...
3. Wiek:

37 to już ta starsza młodzież czy młodszy dziadek ?
...
No niestety, ze swoim wiekiem na "starszą młodzież" się już nie załapujesz (młodzież = max 35 lat:)
A na dziadka, nawet "młodszego" to i tak jesteś za "młody" (patrząc na wiek Twoich dzieci).

Myślę, że z wiekiem jesteś "w sam raz", mężczyzna w sile wieku (choć w Cabal są młodsi od Ciebie, ale znajdzie się kilkoro starszych). ;)

Pozdrawiam.
Hlh
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

MikFrey

• Rycerz
  • Nick in-game: Mikfrey
« Odpowiedź #3 dnia: 07.05.2012, 13:41:17 pm »
No i mamy* kolejnego iluminatę ;)

*Jeszcze została kwestia formalna, ale to tylko yyy formalność :P
Postać
Michael "MikFrey" Frey - dps (elementalism)

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #4 dnia: 07.05.2012, 14:20:56 pm »
Ha, haaaa. Zostałam wymieniona w podaniu <merda ogonem>. Witaj na forum i do dzieła. Jak przetrwał w IX Kohorcie rozmowę rekrutacyjną ze mną, to nic mu nie będzie straszne. I w dodatku, Iluminata! :3
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Wrobel

• Rycerz
« Odpowiedź #5 dnia: 07.05.2012, 14:29:10 pm »
Mhm kolejny iluminata ...powitać 8)

Mazur

• Piaskowy Dziadek
« Odpowiedź #6 dnia: 07.05.2012, 14:52:32 pm »
Witaj Baldur Brachu! (a co :P:D
« Ostatnia zmiana: 07.05.2012, 14:54:32 pm wysłana przez Mazur »

Kai

« Odpowiedź #7 dnia: 07.05.2012, 14:58:27 pm »
Znam kolegę z Immortal Fire,choć w innych sekcjach graliśmy.Poświecę oczami chętnie.

Balldurr

« Odpowiedź #8 dnia: 07.05.2012, 15:48:29 pm »
dzieki za miłe powitanie :)
Znam kolegę z Immortal Fire,choć w innych sekcjach graliśmy.Poświecę oczami chętnie.

dzęki za zaufanie

Witaj Baldur Brachu! (a co :P:D

siemka siemka , sprawdź priwa

Ha, haaaa. Zostałam wymieniona w podaniu <merda ogonem>. Witaj na forum i do dzieła. Jak przetrwał w IX Kohorcie rozmowę rekrutacyjną ze mną, to nic mu nie będzie straszne. I w dodatku, Iluminata! :3

ej no nie taki diabeł straszny jak powiadają :)
« Ostatnia zmiana: 07.05.2012, 16:06:31 pm wysłana przez Baldur »

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 07.05.2012, 16:11:10 pm »
Witaj Bracie, oby twa droga była zawsze prosta i pełna trupów twych wrogów.
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Tokus

« Odpowiedź #10 dnia: 07.05.2012, 16:40:14 pm »
heja! Baldur, pozdro.
-gdzie jest Bóg który stworzył nasz świat i ludzi na swoje podobieństwo, a potem miał pilnować żeby ludzie byli ludźmi,...niech to zatrzyma!!, ja chcę wysiąść!!
-nic z tego gościu, świat mu wyszedł,...ludzie nie, to pojechał następnym kursem....

Metanic

« Odpowiedź #11 dnia: 08.05.2012, 15:09:51 pm »

Hmmm  Immortal Fire ...Baldur ... . Po Immortal Fire otrzymałem zamczysko w "spadku" ,znaczy miałem przetrzymać dla IF na lepszejsze czasy ...no ale widać że takie dla nich nie nadejszły. A z Baldurem to chyba się w tym świecie mmo minąłem  8). Wracając do podanka (krótkie  ;) treściwe i sympatyczne) ... no cóż rozmowę rekrutacyjną już masz poza sobą z tego co widzę , nic innego mi nie pozostaje jak tylko przyklepać podanko i pchnąć je w lakierowane szpony naszej Mistrzyni Wielkiej Brokenwing ... powodzenia .

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #12 dnia: 08.05.2012, 15:35:07 pm »
Skoro Metan jest za, to nie widzę przeszkód aby powitać Cię Baldur w Cabal :)

<szpony, szpony... mruczy Brokenwing... może jeszcze i rogi... pomruki stają się nieartykułowane, a potem dosyć drastyczne>
"For Russ! For the Wolftime!"

Balldurr

« Odpowiedź #13 dnia: 08.05.2012, 22:45:22 pm »
< otworzył oczy , spojrzał dookoła siebie , w głowie zaczynał wyłaniać się szkic dalszego działania .  hym... wygląda to całkiem całkiem . jego wzrok zatrzymał się na podręcznym bagażu - czarny skórzany płaszcz skrywał sprytnie ukrytą falcate http://fernieprieto.com/images/Falcata01.jpg , paczki walających się w walizce banknotów przypomniały mu dlaczego tu jest .   - jak nie kasa to... jego twarz skrzywił dziwny grymas , no cóż pora brać się do roboty >

Bardzo jestem rad iż szanowna Kapituła pozytywnie rozpatrzyła mą prośbę .
Witam :P

p.s Europo -> i'm back
« Ostatnia zmiana: 09.05.2012, 07:56:32 am wysłana przez Baldur »

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #14 dnia: 09.05.2012, 07:49:11 am »
Elo Baldur!

Witam w HOT.

Link jakoś nie działa (Access Denied), czy to coś co masz w walizce to miało być to: Falcata?

Jeszcze raz witam i pozdrawiam.
Hlh

PS
Europa -> we waiting for you... ;)
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank