Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Velihor  (Przeczytany 693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Velihor

Velihor
« dnia: 26.09.2011, 16:38:31 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Łukasz

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Jeszcze nie wiem.

3. Wiek:
31

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Od maja 2009 do teraz AoC na serwerze Rothat, miałem przerwę w tym roku 4 miesiące w trakcie której aktywnie grałem w DC Universe Online. Tak około przez 1.5 miesiąca od startu świetnie się bawiłem, ale potem zaczął się dramat, masa ludzi oszukiwała w grze, exploity były na porządku dziennym, a gwoździem do trumny była bardzo długa przerwa, chyba coś około 3tygodni, w dostępie do serwerów co było następstwem włamania na serwery Sony Online.
Potem wróciłem do AoC.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Age of Conan
Grey Knights coś koło roku, przez kilka miesięcy byłem oficerem, prowadziłem większość rajdów i zajmowałem się forum. Z racji ubytków osobowych dołączyliśmy do innej gildii.
Immortal Fire do stycznia tego roku, tutaj również byłem oficerem, czasami prowadziłem rajdy i byłem w tzw. grupie trzymającej władzę ;D
Best of the Best od maja do teraz, wróciłem do Conan jak zwykły członek gildii i na razie tak jest do dziś :-)
DC Universe Online
The Immortals - od 3 dnia gry aż do końca mojej obecności w świecie DC należałem do tej gildii. Nie pełniłem tam żadnej funkcji.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Podoba mi się to że gra będzie czymś nowym, wyłamującym się z ogólnego trendu mmo.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Dragon, robiłem test rok temu i jakoś niedawno, wyszło to samo więc  nie będę igrał z systemem :-)

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:

Szczerze to zobaczyłem artykuł na stronie tswo.pl i pomyślałem że jeśli powstaje gildia w świecie TSW to muszę w niej być. Poczytałem trochę forum i zdecydowałem dołączyć.

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Nie myślałem o tym jeszcze. Na pewno nie jestem graczem RP, ale kto wie :-)

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Obydwa z lekkim wskazaniem na PVE.

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Niezbyt dużo :-) Mieszkam w Kielcach, mam swoją firmę i w zależności od działań marketingowych wspólnika mało albo bardzo dużo wolnego czasu :-) Oprócz Age of Conan lubię pograć czasami w Starcrafta 2.

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Re: Velihor
« Odpowiedź #1 dnia: 26.09.2011, 17:07:04 pm »
Też grałam w DC Universe, ale niezbyt długo, a włamanie do Sony skutecznie mnie zniechęciło.

Zapisałeś się jeszcze na tswo.pl, napisałeś dobre podanie - zatem witaj w Cabal Velihor :)
"For Russ! For the Wolftime!"

Metanic

Re: Velihor
« Odpowiedź #2 dnia: 26.09.2011, 22:35:19 pm »

Przyłączam się do Broken i  witam Cię  Velihorze w Cabal HOoT  ;).