Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Metanic  (Przeczytany 847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Metanic

Metanic
« dnia: 26.09.2011, 18:07:53 pm »
1. Imię (prawdziwe):
           Romeo
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś)
             Methane  Metanic  Qoszmar
3. Wiek
             +40
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
         Anarchy  ...dwie postacie doszły do 220-ego lvl-a,kilkanaście na różnych lvl-ach
         Conan  ... 5-ć postaci doszlo do 80-ego lvl-a ,kilka na różnych lvl-ach
         WOT   ... 14-ie pojazdów pancernych różnego typu w tym diwe IX Tiera
         Wiele godzin,dni,miesięcy spędzonych na misjach,instancjach,rajdach ,a obecnie
         biorę udział w bitwach klanowych o prowincje na mapie Europy z grupą z PIO-R.
         Bitwy solowe doprowadzają mnie do furii i ciągłego uzupełniania paliwa w barku:).Nie cierpię PvP...ale czołgi lubię :).
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
     Anarchy ..klan "Podróżnicy Rubika"    od kwietnia 2005  do dzisiaj
     Conan  "IX Kohorta" i "Last Bastion"   od maja 2008  do listopada 2010
     WOT -World of Tanks  "PIO -Polish Iron Oldboys "  - Z-ca D-cy Klanu i Naczelny Rekrutant w PIO-R
                                                                               od września 2010 do dzisiaj
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
     Polubiłem wytwory "Funclapów",zwłaszcza Anarchy ,gdzie w świecie tym oprócz tłuczenia
     różnej maści gadów było tworzenie wiele przedmiotów"klamotów" o różnym stopniu tru-
     dności.Do tej pory jak błąkam po Anarchy tworzę te przedmioty :). A TSW ?, no ciekaw
     jestem nowego świata "Funclapów" ,jego tajemnic  ,niespodzianek  i trudności jakie
     nas tam czekają. Liczę że będzie można też tworzyć .....a nie tylko unicestwiać .
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
     Po przejściu przez quesy ...hmmm wyjszło mi że mam zadatki na Templara ,ale jakoś
     dziwnie działa na mnie znak :krzyża" :) ,więc  przeniknąłem do Iluminatów, gazowy
     nick Metan Metanic lepiej pasuje ...taki lekki gazowy odcień blue :).  Ponadto  ciekawią
     mnie założenia i zasady panujące u Iluminatów. Reszta przyjdzie wraz z wejściem do TSW.
8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:
     Jestem stałym "czytelnikem" forum założonego przez Brokenwing .Na forum tym widać
     starania o jak najlepszy materiał dotyczący TSW. Tak więc pomyślałem  że pod skrzydłami   
     Brokenwing w Cabal HOoT będzie najlepiej poznawać  i zdobywać  tajemnice w TSW.
     A o inszych przyjemnościach nie wspomne ...:).     
9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
      Tak,owszem mam zamiar brać udział w wymienionych misjach. Im więcej zdobędzie się
      wiedzy i doświadczenia tym szybciej rozwinie się Cabal HOoT i zaistnieje nie tylko w
      świecie TSW ale na różnych forach .A tajemni sojusznicy zapewne będą nam przydatni.
       ...jaki cel w grze powiadacie? ...snuć intrygi ,mordować ,wysadzać,zdobywać ,odkrywać
       oczywiście w przyjaznym gronie fanatyków  TSW :).
10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
       nie cierpię PvP, jestem nastawiony na PvE , ale w przypadku gdy Cabal HOoT będzie
       brał udział w bitwach na polach PvP  to zgłaszam się bez marudzenia.
11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
      Nie cierpie pisać dużo o mojej skromniej osobie . Metanic jako mieszanka gazowa  jest
      właściwie mało widoczna dla otoczenia, ale można ją czasami odczuć na różny sposób:).
      Z przyziemnych spraw lubię dobre ale to dobre filmy sfx,sensacji,klasyka wojenna ,pod-
      różnczo-przyrodnicze .Ponadto pstrykam conieco,jakiś znaczek dorzucę do klasera,wy-
      szarpie jakąś monetę lub banknot od ślepej babki...i tak życie się toczy :). A coby nie
      patrzeć na te polityczne mordy w telewizorni to błądze po światach mmo.
12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
      Zapoznałem się z Rytem Cabal i go akceptuję.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Re: Metanic
« Odpowiedź #1 dnia: 26.09.2011, 19:34:44 pm »
Witamy naszego jedynego Iluminatę w HoT! Widzisz Metanic było posłuchać testu i wybrać Templariuszy. Mam nadzieję, że zgłoszą się jeszcze jacyś Iluminaci z czasem (maski gazowe są genialne) ;)

Z Metanem znam się z IX, wprawdzie nie graliśmy razem ale jest to osoba godna zaufania i wiem że właściwie pokieruje Iluminatami.

« Ostatnia zmiana: 26.09.2011, 21:01:00 pm wysłana przez Brokenwing »
"For Russ! For the Wolftime!"

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #2 dnia: 26.09.2011, 19:48:42 pm »
No ja jestem tajnym iluminatą :)
Ale dopiero w retailu planuję ujawnić swoje władcze oblicze manipulatora! Ups...

Metanic

« Odpowiedź #3 dnia: 26.09.2011, 20:55:40 pm »

Dziękuję o Pani Mistrzyni nasza za slowa otuchy i poparcia....trza będzie ogarnąć  nasz
 tajemny Cabal... 8).