Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Andarist  (Przeczytany 1551 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Andarist

Andarist
« dnia: 17.06.2012, 15:56:24 pm »
1. Imię (prawdziwe):

Bohdan

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Aleister "Andarist" Bardon

3. Wiek:

32

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

AO, WAR, Aion, SWTOR, TERA

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

WAR - Malleus Maleficarum (Burlok)
Aion, SWTOR - IX Kohorta
TERA - IX Kohorta - Troll Rekrutacyjny, Facet z pistoletem (w myśl zasady, że więcej zdziałasz dobrym słowem i pistoletem niż tylko dobrym słowem) plus wszystko inne co sobie Trybun sekcji zażyczył

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

Fabuła i klimat.
TSW jest grą, której twórcy położyli duży nacisk na ciekawą opowieść, zarówno jeśli chodzi o wątek główny jak i poboczne. Większość współczesnych mmo jest upraszczane do bólu, z pozbawienia znaczenia absurdalną fabułą, gdzie grę się "przechodzi" w dwa tygodnie po czym zostaje tylko grind o lepszy gear. Grając w betę TSW odniosłem wrażenie, że wracam do dawnych książkowych rpg'ów. Gra jest wymagająca zarówno jeśli chodzi o skillz(tm) jak i szare komórki. Bardzo podoba mi się pomysł wyjścia poza ramy gry video - questy gdzie trzeba pogłówkować i poszukać wskazówek w internecie (ciekawe czy google odpalił dolę funcom'owi ;) )
Kolejna fajna sprawa, to osadzenie gry w współczesnych realiach i włączenie współczesnych mitów, legend  czy teorii spiskowych jest to dla mnie przyjemna odskocznia od mordowania kolejnego smoka czy wysadzania w powietrze kolejnej stacji kosmicznej...
Tak jak wspomniałem na początku: fabuła i klimat

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Illuminati... bo Avishai mnie "przekonała" ;)
Podobieństwo do Loży Masońskiej połączone z Kabałą i Mistycyzmem europejskim. Jak dla mnie jest najbardziej "rzeczywista" z organizacji w TSW.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:

Bo Avi... ekhem
W HOT jest kilka osób, które znam z zlotów lub forum IX Kohorty m.in Avishai, Ashua, Brokenwing... Ponad to zaangażowanie B-Wing w prowadzenie strony i forum jest najlepszą reklamą Cabal.

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Gram w MMORPG ze względu na "społecznościowy" aspekt. Lubię grać z wspólnie z innymi osobami i tak długo jak mam party mogę robić cokolwiek - instancje, PvP czy nawet farmienie mobów na spocie. Burza mózgów nad jakimś zabitym ćwiekiem - to jest to!
TSW ma bardzo rozbudowaną część fabularną, zamierzam ją poznać.

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

Oba, ale bez skrajności. Gdy mam dość tłuczenia mobów, mogę tłuc innych graczy i vice versa.

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:

Nazywam się Jan Kowalski i jestem miłośnikiem czarnych garniturów, czarnych samochodów i okularów przeciwsłonecznych... Co by tu napisać, żeby coś było a nie dało się namierzyć...
Mieszkam i pracuję w Szczecinie. Lubię sushi, interesuję się nowymi technologiami oraz literaturą s-f i fantasy. Do moich ulubionych autorów zaliczam: Steve Rune Lundin, Timothy Zahn, Sergiej Łukjanienko, William Gibson, Neal Stephenson, Agnieszka Hałas. Otarłem się o dzieła Franka Herberta, H.P. Lovecrafta czy Ericha von Deanikena. Swoją przygodę z grami "nie-solo" zaczynałem od książkowych rpg'ów: CP 2020 czy Wampir Maskarada. W dalszym ciągu mam sentyment do rozrywki tego typu. Słucham gotyk metalu, lubię oglądać taekwon-do, mma i pokazy tameshigiri. Jestem osobą towarzyską i zazwyczaj mało konfliktową. Nie toleruję chamstwa, przeklinania na mumble i wycieczek osobistych.

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

Tak

"And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you." Ezekiel 25:17

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Andarist
« Odpowiedź #1 dnia: 17.06.2012, 16:26:24 pm »
Witaj Andarist na forum :)

Od Avi... khem... z pewnych źródeł slyszałam, że podobno TERA Cię rozczarowała, co mnie nie dziwi. Normalnie to graczy z Tera to nie przyjmujemy, ale dla Ciebie po zlotowej znajomości zrobię wyjątek ;) Jestem na: TAK.

Poczekaj proszę teraz na decyzję Architekta Iluminatów.
"For Russ! For the Wolftime!"

Aszua

• Rycerz
Odp: Andarist
« Odpowiedź #2 dnia: 17.06.2012, 18:41:26 pm »
Witaj Andarist!

Miło, że kolejny "znajomy nick" dotarł do naszej skromnej cabal. :)

Jedno tylko zastrzeżenie -  jak mając taki nick nie wymieniłeś Eriksona? To skandal! :D Jedyne co mogłoby Cię w tej sytuacji uratować (oprócz Avi ^^) to solenna obietnica zaserwowania całej cabal porządnego sushi. A przynajmniej mi! :P

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Andarist
« Odpowiedź #3 dnia: 17.06.2012, 19:02:46 pm »
Też uwielbiam sushi! Szczególnie z łososiem. Dodatkowy plus :)

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #4 dnia: 17.06.2012, 19:37:38 pm »
w ramach ostatniej sesji sake-sushi moje home-made sushi oparłem na szynce ....
może to nie łoś ale dałem radę  :D
Coś widzę, że jak kiedyś/kiedykolwiem/być może będzie zlot to wiem co będziemy jedli

edit:

khmmmmm, khmm

zamiast się oblizywać powinienem raczej się przywitać; tak więc  - witamy
« Ostatnia zmiana: 17.06.2012, 20:22:39 pm wysłana przez uszaty »
Andrzej Dupa

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #5 dnia: 17.06.2012, 20:12:53 pm »
Moja 100% rekomendacja. :)
Fajno, że jednak Iluminata, oszczędzisz na telewizorach. :D
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

MikFrey

• Rycerz
  • Nick in-game: Mikfrey
« Odpowiedź #6 dnia: 17.06.2012, 21:43:41 pm »
Kolejny członek kohorty. A ponoć tam taka niechęć do TSW była, jak widać beta ludzi przekonuje ;)

Musimy przyjąć kogoś młodszego, bo nie chce zaniżać średniej wiekowej cabal aż tak bardzo ;/
Postać
Michael "MikFrey" Frey - dps (elementalism)

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #7 dnia: 17.06.2012, 21:55:52 pm »
No, to bez zbędnego gadania,  witaj Andarist po jedynej słusznej stronie - naszej.

Lubię sushi
A ty czasem nie ukryta opcja fenicjańska, hę?

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #8 dnia: 17.06.2012, 22:46:59 pm »
Andarist witaj zatem w Cabal :)

Andarist

« Odpowiedź #9 dnia: 18.06.2012, 07:31:36 am »
Dziękuję za ciepłe przyjęcie :)

@Aszua
Nie zapomniałem: Steve Rune Lundin :D

ps.
W Szczecinie nie ma dobrego baru sushi, najbliżej na wyżerkę to trzeba do Berlina jechać! 20 "ojro" i jesz ile wlezie   :)

"And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you." Ezekiel 25:17

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #10 dnia: 18.06.2012, 13:13:12 pm »
Witaj Andarist!

Za sushi masz plusa. Ja też bardzo lubię, i z konieczności muszę robić sam - bo najbliższy bar sushi mam w Dublinie (2-3 godziny jazdy w jedną stronę, więc nie za blisko). Dobrze, że chociaż składniki można kupić w pobliskim mieście powiatowym.

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #11 dnia: 18.06.2012, 13:36:12 pm »
Witaj Andarist.

Widzę, że organizuje się "nadfrakcyjne kółko smakoszy sushi".
Fajnie, też lubię. Ale robię sobie sam, nie dlatego, że u mnie w mieście nie ma "Sushi Barów". Są, ale każą sobie płacić "bajońske" sumy za trochę ryżu i ryby.
Jak zrobię sobie cały półmisek, to wychodzi mnie co najmniej pięć razy taniej. Nie, że jestem skąpy, ale jaka satysfakcja, no i wiem co jem. ;D

Tak więc, jeszcze raz:

Witaj Andarist na forum i w cabal.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Andarist

« Odpowiedź #12 dnia: 23.05.2013, 22:09:49 pm »
Po krótkiej przerwie spowodowanej urlopem pora wrócić na łono Firmy-matki i zająć się nowymi zadaniami. Okultyzm Księgowość to poważna sprawa!

A tak bardziej na serio... TSW jest aktualnie dla mnie najciekawszą grą i chciałbym w nią grać z ekipą, z którą zaczynałem przygodę w The Secret World  :)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #13 dnia: 24.05.2013, 01:05:57 am »
Witaj z powrotem Andarist :D

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #14 dnia: 28.05.2013, 02:47:40 am »
Mumbla zmieniliśmy, dane masz w temacie o mumblu.