Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Liczek  (Przeczytany 975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

liczek

Liczek
« dnia: 26.09.2011, 20:57:55 pm »
1. Imię (prawdziwe): Wojciech
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World: Liczek
3. Wiek: 28
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
      WoW, Aion, Lineage II,
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
      Crows w WoW na serwerze Molten - ranga zwykły członek gildii.
6. Dlaczego zdecydowałałeś się na grę The Secret World? :
      Bo jest inna niż zwykłe MMO no i ma klimat rodem z Deus EX. Uważam że to   jedna z najlepszych gier w klimacie post-apo. No może Fallout3 lepsza.

7. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal? : Polska gildia zrzeszająca Polskich graczy.

8. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? : Uwielbiam gry fabularne. Jestem starym wyjadaczem RPG. Jasne że tak!!!

9. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP? :
    PvP to zwykle dodatek do RPG. PVE na pierwszym miejscu. PvP dla smaczka.
10. Co możesz nam o sobie powiedzieć, tak aby zachęcić nas do przyjęcia cię do HoT:
    Jestem starym wyjadaczem RPG. W razie jak będziecie potrzebowali MG lub subMG no to polecam się. Dobrego gracza już macie. Jak gra będzie choć 2/3 tak dobra jak się zapowiada do będę aktywnym graczem. Jedynie co mnie niepokoi to cena miesięczna której nota bene jeszcze nie znam. Ale jeżeli nie będzie wieksza niż 60/mc to gram.
11. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal? :
   Naturalnie

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Re: Liczek
« Odpowiedź #1 dnia: 26.09.2011, 21:09:36 pm »
Liczek, dziękuję za złożenie podania. Jednak mam wątpliwości czy zapoznałeś się z Rytem skoro użyłeś starego formularza Rytu (został on zmieniony). Mam wrażenie, że nie przyłożyłeś się za bardzo.

Z mojej strony: niestety nie.
"For Russ! For the Wolftime!"

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #2 dnia: 26.09.2011, 22:04:29 pm »
Przydałoby się uzupełnienie podania.
No i Deus nie jest postapo, raczej preapo ;)

Przed poprawieniem podania wstrzymuję się od głosu. Jeśli podanie nie zostanie zmienione, to Nie.
« Ostatnia zmiana: 28.09.2011, 12:08:44 pm wysłana przez Spartakus »

Metanic

« Odpowiedź #3 dnia: 26.09.2011, 23:51:57 pm »

Witaj Liczek
 Po zapoznaniu sie z Twoim podaniem , mam wrażenie że szukasz czegoś nowego ale
 nie jesteś pewny czy akurat właśnie TSW Ci przypasuje. Twoje porównania też nie za bardzo pasuja do TSW. Brakuje u Ciebie tego "czegoś" co przekona Cie do tej gry,widzisz
raczej jakieś znaki zapytania ,możliwe trudności. Pisząc swoje podanie musisz byc bardziej przekonywujący i zdecydowany na możliwe wydatki na TSW. Tak więc  nie akceptuję
 Twojej kandydatury .

Arrima

« Odpowiedź #4 dnia: 28.09.2011, 12:59:17 pm »
Pawdę mówiąc czekałam na kilka słów od Liczka i uzupełnienie podania, które mogłyby nas przekonać, bo przecież napisał, że ma duże doświadczenie w grach fabularnych, a to mogłoby się przydać. Niestety chyba się wystraszył. Więc na nie.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #5 dnia: 28.09.2011, 13:25:25 pm »
Przykro mi Liczek ale wobec braku odpowiedzi muszę odrzucić Twoje podanie.

Pozdrawiam
"For Russ! For the Wolftime!"