Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Alsayr  (Przeczytany 1482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CiuCiu

Alsayr
« dnia: 19.06.2012, 10:28:52 am »
1. Imię (prawdziwe):
Maciek

Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Samuel "Alsayr" Walson

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Moje doświadczenie w grach MMO zacząłem od Warhammera Online (gildie Malleus Maleficarum, Garaz Runkaraki, The Forsaken), w którym byłem skupiony głównie na walkach PVP, nie stroniąć od robienia instancji. W między czasie testowałem EVE Online jednak tylko epizodycznie. W Warhammera grałem jakieś 2,5 roku. Sporo czasu poświęciłem
na postapokaliptyczne MMO Fallen Earth (klan SPQR, jestem oficerem w stanie spoczynku) z którym bardzo się związałem ze względu na mechanikę gry jak i na niepowtarzalny klimat który w nim panuję (zarówno PVE jak i PVP), w FE gałem ok. 1,5 roku. Grałem również W Star Wars: The Old Republic (gildia Raven), niestety gra niespecjalnie mnie wciągnęła i nie przypadła do gustu, niemiłosierne lagi na Ilum odrzuciły mnie od gry. We wszystkie te gry grałem różnymi archetypami (nie wszystkie gry MMO w które grałem miały archetypy) grałem tankami, healerami i DPSami (głównie RDPS). W Secret World w pierwszej kolejności stawiam na Blades (pod tanka).

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy
Ważniejsze wymieniłem w poprzednim punkcie.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Na grę w Secret World zdecydowałem się z kilku powodów, między innymi że jest ona osadzona we współczesnym świecie o alternatywnej historii pełnej mitów i teorii spiskowych :). Postapokaliptyczny klimat horroru bardzo, ale to bardzo mi odpowiada, widzę w nim świeże podejście Funcomu do gier MMO, garałem we wszystkie bety SW. Widzę conajmniej kilka Analogii do Fallen Earth co również wpłynęło zachęcająco.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Co do frakcji - wybrałem Smoki, słyszałem, że obecnie jest to frakcja niszowa w becie grałem np. Ninja. także może moja osoba wpłynie na lepszy balans w grze :). Może taki szczegół, ale podoba mi się wasze godło.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:
Ze względu na kilka osób które znam a wiem że grają u was, gałem z Arthadem w warka, oprócz tego grałem również z mythiosem.

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Mam zamiar, nie mam nic przeciwko wszystkim trybom gry jakie bęzie oferować SW. głownym celem w grze jest poznawanie jej świata i rozgrywki PVP, z tego co wiem następna beta da dostęp do PVP wiec czekam na nią z niecierpliwością.

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Mimo tego że jak już wspomniałem PVP ma dla mnie duże znaczenie, PVE również bardzo lubię, na dodatek PVE w SW jest na tyle oryginalne i pełne zagadadek, że z pewnością będzie miało dla mnie
wysoki priorytet.

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Hm cóż, żyję, pracuję i mieszkam w Krakowie, w przerwach od siedzienia przy komputerze (a spędzam go przy nim dużo w pracy jak i poza nią) staram sie uprawiać sport, chodzę regularnie na siłownię, bardzo lubię również pobyt w saunie i pozytywne tegoż efekty. Oprócz tego poświęcam swój czas również na programowanie w C++, nie jestem webmasterem, mimo tego że w pracy muszę się zajmować www, prywatnie poswięcam się bardziej niskopoziomowym projektom.

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Zapoznałem się, akceptuję.

13.
Postaram się rozwiązać tę zagadkę.

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Alsayr
« Odpowiedź #1 dnia: 19.06.2012, 11:11:22 am »
Hah, już chciałam wyzywać, że następny Templariusz, a to Smok. Jakże podstępnie użyty czerwony kolor w pytaniach! Już chaos wprowadzasz?! Na Twoim miejscu poczekałabym łaskawie na rozpatrzenie podania, a nie ferment siać.

(a na serio, witaj na forum i powodzenia!)
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #2 dnia: 19.06.2012, 11:43:10 am »
Witaj na forum Alsayr.

Widzę, że Arthad na serio rozpoczął rekrutację ;) Wszyscy wielbiciele niszowych gier są u nas mile widziani. Podanie dobre. Jestem na: TAK.
"For Russ! For the Wolftime!"

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #3 dnia: 19.06.2012, 14:11:52 pm »
Witaj Alsayr!

Ale niskopoziomowe C++? Umówmy się! Asembler, względnie C, to jest niski poziom  8)

Chyba Kraków, tudzież Nowa Huta, wyrasta na geograficzną potęgę w naszej cabal.

CiuCiu

« Odpowiedź #4 dnia: 19.06.2012, 14:54:14 pm »
Witaj Alsayr!

Ale niskopoziomowe C++? Umówmy się! Asembler, względnie C, to jest niski poziom  8)

Hm. elementy c++ wykorzystuje się do pisania nawet kernela, inna sprawa że c nadaje się do tego lepiej. Miałem na myśli raczej porównanie z różnego typu frameworkami.

Arthad

• Blood Claw
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 19.06.2012, 15:02:58 pm »
Witam na forum i witam po stronie Smokow :) Coz rosniemy w sile ladnie.
...gdy wygłodniałe paszcze szczerzą kły...
...gdy wicher muska czerń włosów mych...
...me ostrza spowija krwawy kir...

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #6 dnia: 19.06.2012, 15:36:27 pm »
Witaj Alsayr w Cabal.

Kraków Rulez!!! :D

Smoki są z Krakowa, chyba wiecie dlaczego?
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Stormheart

• Rycerz
« Odpowiedź #7 dnia: 19.06.2012, 16:32:56 pm »
No to już wiemy gdzie będzie zlot  8)
Jacob "Stormheart" Belmont

CiuCiu

« Odpowiedź #8 dnia: 19.06.2012, 16:49:52 pm »
No to już wiemy gdzie będzie zlot  8)
Dzisiaj ? na Wawelu ?

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #9 dnia: 19.06.2012, 16:55:34 pm »
rany, wszyscy tak słodzą...
to ja może powiem : NIE CIERPIĘ KRAKOWA !!!!!!!!

lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Wrobel

• Rycerz
« Odpowiedź #10 dnia: 19.06.2012, 16:57:50 pm »
rany, wszyscy tak słodzą...
to ja może powiem : NIE CIERPIĘ KRAKOWA !!!!!!!!
Aj waj

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #11 dnia: 19.06.2012, 17:36:43 pm »
rany, co to za gildia ? nikt nie chce wydłubać oczu, zero bombek w pw, nikt nie pociągnął tematu; tylko kulturalne dlaczego ?

no więc, żeby kulturalnie odpowiedzieć :
- empik na rynku bez klimatyzacji
- cba
- pewna firma na A, gdzie miałem nieprzyjemność pracować prawie 3 lata

ale ogólnie reszta spoko, fajne studentki, dobre sushi w Galerii, coś by się jeszcze znalazło ;)
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #12 dnia: 19.06.2012, 17:53:10 pm »
W Krakowie byłem może ze 2-3 razy w życiu, więc się nie znam; ale w sumie bardzo mi się tam podobało :)

W krakowskim Empiku nie byłem. W firmie A nie pracowałem. Ale co to jest cba?

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Alsayr
« Odpowiedź #13 dnia: 19.06.2012, 17:56:10 pm »
Centralne Biuro Archiwów?

Ja w Krakowie byłam parę razy, chyba trochę za mało jak na mieszkankę sąsiedniej aglomeracji - Katowic. Pamiętam wizytę w kryptach Kościoła Mariackiego, chorendalne ceny w Sukiennicach i kafejkach, i fajną restauracyjkę wegetariańską prowadzoną przez harekrisznowców.

Generalnie centrum fajne, ale już poza nim wygląda jak każde typowe polskie miasto.
« Ostatnia zmiana: 19.06.2012, 18:04:11 pm wysłana przez Brokenwing »
"For Russ! For the Wolftime!"

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #14 dnia: 19.06.2012, 17:56:58 pm »
Kraków to to miasteczko koło Nowej Huty?