Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: BakaNiiNii - Podanie  (Przeczytany 809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BakaNiiNii

BakaNiiNii - Podanie
« dnia: 27.01.2016, 16:26:33 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Seweryn
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Miyuki "BakaNiiNii" Yui
3. Wiek:
22 lata prawie 23
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Grywałem w wiele gier MMO, miedzy innymi Blade & Soul, TERA, RIFT, Aion, Metin 2.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Zazwyczaj nie wstępuje do gildii, jedynie w Metin'ie grałem w gildii ponieważ podobały mi się tamtejsze wojny, ogólnie było kilka gildii w których grałem w Metin'ie ale nie pamiętam dokładnie jak się nazywały.
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Na TSW zdecydowałem się w kilku powodów, pierwszym a zarazem głównym (ponieważ bez tego nawet nie wiedziałbym o istnieniu tejże cudownej gry) z nich była przecena na steamie, później sprawdziłem gameplay'e i zakochałem się w klimacie i różnorodności zleceń.
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Wybrałem Dragon ponieważ jest to frakcja z Azji a że jestem Otaku musiałem ją wybrać :D
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Hmm co o nich myślę... chyba każdy zna Illuminati i jakoś nie zdziwił mnie fakt że zajmują się nauką, a co do Templariuszy myślę że wybrałbym ich gdyby nie było Smoków.
9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
O HOT dowiedziałem się od znajomego który kiedyś grał w TSW
10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Dopiero co zacząłem swoją przygodę z TSW więc jeszcze nie mam takiej, uważam że każda misja jest na swój sposób ciekawa.
11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Jestem otwarty na wszelkie propozycje byle by wytłumaczono mi to i owo :D
12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
PvE dopóki nie będę na tyle obeznany by móc pozwolić sobie na PvP.
13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Aktualnie jestem w Polsce i odpoczywam lecz w lutym jadę do Anglii do pracy, Interesuję się anime i mangą, praktycznie nie oglądam nic poza tym. Słucham każdego rodzaju muzyki byle by wpadła mi w ucho.
14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
http://nyanyan.it/obrazek.php?79023
15. Co myślisz o owcach?
Myślę że są kawaii :D
16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak.
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?
Akceptuje.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: BakaNiiNii - Podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 27.01.2016, 22:47:55 pm »
Witaj na forum Miyuki

Skoro dopiero zacząłeś swoją przygodę z TSW, to byłoby lepiej żebyś poszukał gildii w której grają ludzie na podobnym do Twojego poziomie. My tutaj już wszyscy siedzimy na end-game, gramy wspólnie ze dwa razy w tygodniu. Nowe osoby poszukują aktywnych cabal, a nasza już od dłuższego czasu nią nie jest. Potem przychodzi rozczarowanie, że nikt nie gra. My gramy od samego początku, więc sam rozumiesz, że osiągnęliśmy już pewien stopień nasycenia grą. Tak więc pomyśl, zastanów się, jeżeli chcesz codziennie wchodzić do gry i codziennie z kimś grać, to u nas już nie ma takiej opcji. Jeżeli jesteś typem samotnego wilka, który ma zamiar przejść całą grę sam, a doskakiwać na wspólne wypady na NM, scenariusze czy farmę to spoko - miejsce się znajdzie.

Z innej beczki Tokyo-Ghoul ogladałeś?

Pozdrawiam
"For Russ! For the Wolftime!"

BakaNiiNii

« Odpowiedź #2 dnia: 27.01.2016, 23:25:15 pm »
Jak najbardziej mi to pasuje, jak to ujęłaś można by nazwać mnie samotnikiem. W sumie to w TSW nie potrzeba mieć drużyny by przejść wątek fabularny. Tak więc w grę wchodziły by tylko wyprawy i scenariusze o ile byłbym na tyle pomocny by móc w nich uczestniczyć. Wiem że nie gracie codziennie i rozumiem, sam też za niedługo nie będę miał tyle czasu co teraz więc nie przeszkadza mi to. Po prostu chciałbym dołączyć do Was by móc pytać o rzeczy których nie będę rozumiał bo z pewnością takie będą i co jakiś czas chodzić na wspomniane już wyprawy. Przekażcie swą wiedzę potomkom :)

A co do wspomnianego Tokio Ghoul'a to oglądałem oba sezony czekam z niecierpliwością na kolejny :D
Oto mój cosplay http://zapodaj.net/a82825bbf2192.jpg.html niestety musiałem nałożyć kilka efektów bo nie wyglądało to dobrze :)

Pozdrawiam

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #3 dnia: 28.01.2016, 09:57:55 am »
Ja też czekam, choć to najdziwniejsze i najbardziej porąbane anime, jakie widziałam. Cosplay klimatyczny :)

Oki, skoro mamy jasność, i wiesz na co się piszesz, to ja jestem na tak. Poczekaj proszę na decyzję swojego Architekta.

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #4 dnia: 28.01.2016, 10:17:41 am »
Smoookkkkkk... Jednak jest nadzieja dla naszego wymierającego gatunku!
Na wszelkiego rodzaju pytania z chęcią odpowiemy i pomożemy. ;) Też tutaj na forum możesz znaleźć dużo poradników, buildów i naszych sugestii co do gry. :)

Witamy na forum! Teraz musisz poczekać na decyzję naszego architekta Sidaroth. :)
Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

BakaNiiNii

« Odpowiedź #5 dnia: 28.01.2016, 11:18:51 am »
@Brokenwing        Najdziwniejsze i najbardziej porąbane ? :) Szkoda że ja tego nie mogę przyznać ale jedno muszę powiedzieć, że jest to bardzo dobre pod względem psychologicznym anime.

@Kamiru         Co do buildów to z chęcią przejrzę ponieważ sam jeszcze nie wiem w którą stronę chciałbym pójść. W tym momencie walczę mieczem i magią krwi ale z biegiem czasu pewnie będę mógł wymasterować wszystkie typy broni.
« Ostatnia zmiana: 28.01.2016, 19:55:25 pm wysłana przez BakaNiiNii »

Sarethis

• Brat
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 29.01.2016, 03:04:59 am »
Nie wiedziałem, że smoki to wymierający gatunek :P  Witaj na forum Baka :)

BakaNiiNii

« Odpowiedź #7 dnia: 29.01.2016, 05:11:31 am »
Witaj Sarethis :)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #8 dnia: 30.01.2016, 14:10:08 pm »
Baka, Architekt Smoków chyba się okopuje saperką, więc pozwolę sobie przyjąć Cię w jego imieniu. Myślę, że byłby również na tak. Witaj w HOT :)

Prześlę Ci na pm parę informacji.

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 13.02.2016, 13:54:57 pm »
Zdołałem na chwilę wyrwać się z okopu!! Witaj w HOT BakaNiiNii!