Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Ash Neuro  (Przeczytany 2334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ash "Twentythird" Neuro

• Rycerz
  • Thee process is thee product
Ash Neuro
« dnia: 25.06.2012, 14:37:21 pm »
1. Imię (prawdziwe): Łukasz

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś): Ash "Twentythird" Neuro

3. Wiek: 32 standardowe lata

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO
grałeś/grałaś):
-Ultima Online - shard Endore, prehistoria moje pierwsze MMO i chyba do tej pory jedyny które dawało duże poczucie imersji i wspomnienia porównywalne z papierowym RPG a to za sprawą odpowiedniej selekcji ludzi i wczucia się w klimat Śródziemia;
-Lineage 2 - grind. grind, grind ale za to bardzo fajne PvP i oblężenia zamków;
-WoW - czasy podstawowego WoWa wspominam dobrze
-WAR - długo czekałem na tą grę ale niestety nie spełniła moich oczekiwań ze względu na złożenia koncepcyjne (dwie frakcje zwłaszcza pogrążyły dla mnie Warhammera)
-Fallen Earth - krótki epizod, nie wciągnęło mnie
-LotR - było fajnie pograć sobie ze znajomymi ale nie oferował niczego specjalnego
-SW:TOR - ostanie 3 miesiące w oczekiwaniu na TSW spędziłem właśnie z tą grą ze względu na to że jestem fanem SW i że cena za podstawkę i prepaid spadła do bardzo rozsądnego poziomu. Głównie grałęm tam PvP w War Zones.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie: Żadnych specjalnych funkcji nie sprawowałem a gildie do których należałem nie zapisały się złotymi literami w arkanach gier MMO no może poza Chłopami Chaosu, którzy to siali zniszczenie i pożogę swoimi cepami na polach bitewnych Warhammera Online. Gildie towarzyskie można by rzec.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?: Na The Secret World czekam od dnia w którym ujawniono informacje że trwają pracę nad grą MMO osadzoną we współczesnych realiach, czerpiącą garściami z literatury H.P. Lovecrafta, gdzie każda historia uznawana w naszym realnym świecie za mit jest prawdziwa, gdzie trzy sekretne stowarzyszenia współpracują ze sobą w walce z wszechogarniającą nawałnicą "zła" a tak naprawdę się nienawidzą i prowadzą ze sobą Sekretną Wojnę o wpływy na świecie, gdzie mogę wziąć do ręki M16 i pokazać że ten kto ma większą spluwę ma racje (to akurat nie do końca prawda)

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?: Iluminaci bo lubię niebieski kolor... eee Seks, narkotyki i Rockefeller? A może to te maski przeciwgazowe... Nie... To chęć pociągania za sznurki największych korporacji i rządów. Nieograniczona władza! To żądza kontrolowania niczego nie domyślającej się szarej masy sprawiła że zdecydowałem się na Iluminatów. Trójkątny niebieski symbol ma w sobie moc... Słyszę jak do mnie mówi... Nienawiść do Templariuszy i chęć odpłacenia im za krzywdy i przymusową emigrację przypieczętowała wybór. Czas żeby im za to odpłacić z nawiązkom już niemal nadszedł.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?: Chęć grania z dojrzałymi ludźmi oraz związek ze stroną i forum www.tswo.pl zdecydowały o wyborze HoT. Podobają mi się założenia Rytu który w jakiś sposób pozwala grać trzem "wrogim" frakcją pod jednym sztandarem przeciw siłom zła. Ważne jest też dla mnie nastawienie na odgrywanie postaci w grze.

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?: Główny cel: zemsta i władza! Zasadniczo mam zamiar cieszyć się całym spektrum gry czyli misjami dochodzeniowymi rówież.

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?: Żeby móc dokonać zemsty na odwiecznym wrogu i zdobyć władzę niezbędne jest zaangażowanie się w PvP. Nic nie bawi mnie tak jak możliwość walki z drugim człowiekiem a po ostatnim beta weekendzie wiem że w TSW zapowiada się to świetnie. Niemniej jednak nie zamierzam stronić od PvE i poznawania tajemnic Sekretnego Świata

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?: Nienawidzę matki natury za jej beznamiętne przyglądanie się aż wybijemy siebie nawzajem... ( to z Marquis'a de Sade). W życiu najważniejsza jest dla mnie muzyka w której tworzenie miałem swój wkład (ten po lewej)
Ponadto literatura i science-ficton (Philip K. Dick, William Gibson, Frank Herbert) i fantasy (JRR Tolkien, George Martin)
Dużo czasu poświęcam na gry komputerowe. Jakoś tam mam że gdy 27 lat temu poszedłem z ojcem do salonu gier zapałałem miłością do tej formy rozrywki i mi zostało.
Sporo czasu spędziłem również na papierowych RPG ( Cyberpunk 2020, Warhammer, Zew Cthulhu) oraz grach plansowych (Arkham Horror)

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?: Tak
« Ostatnia zmiana: 28.06.2012, 11:58:40 am wysłana przez Brokenwing »

▲ ▲

Dreams Less Sweet

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Twentythird
« Odpowiedź #1 dnia: 25.06.2012, 14:46:05 pm »
Nie każdy jest mistrzem klawiatury i elokwencji, ale to podanie zdecydowanie odstaje średnią od przyjętych podań. Szkoda, bo na forum tswo.pl zdecydowanie obszerniej się wyrażasz. :)
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Ash "Twentythird" Neuro

• Rycerz
« Odpowiedź #2 dnia: 25.06.2012, 15:52:16 pm »
No cóż, starłem się dość rzeczowo wyrazić. Większość wszelakich podań to proforma. Rozumiem, że należałoby się tu wykazać niczym w mini konkursie literackim  :). Jak już zauważyłeś/aś na forum tswo pisałem bardziej rozbudowane posty.
« Ostatnia zmiana: 25.06.2012, 15:58:18 pm wysłana przez Ash Neuro »

▲ ▲

Dreams Less Sweet

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #3 dnia: 25.06.2012, 16:14:04 pm »
Większość wszelakich podań to proforma.
Może gdzie indziej (nie wiem, nie byłem)... Ale zdecydowanie nie w tej cabal :)

To tak jakbyś chciał się dostać do jakiejś wymarzonej pracy, i złożył takie CV napisane 'pro forma' (powiedzmy 10 linijek) - licząc że... i tak Cię zaproszą, a zyskasz przy bliższym poznaniu? Niestety to tak nie działa; jak mówią, 'nigdy nie będziesz mieć drugiej szansy na zrobienie pierwszego wrażenia'.

Rozumiem, że należałoby się tu wykazać niczym w mini konkursie literackim  :)
Tak, to jest bardzo mile widziane :D Poczytaj sobie inne podania i zobacz, które wywołują największy (pozytywny) odzew - właśnie te rozbudowane, 'mięsiste', nawet z wstawkami literackimi.

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #4 dnia: 25.06.2012, 16:57:11 pm »
No, już lepiej. Jakbyś jeszcze dopisał parę słów o swoich zainteresowaniach (bo sama nienawiść do Gai to wiesz, troszkę mało. Nie samą nienawiścią człowiek żyje).
Co prawda w iluminatach mamy na razie komplet, ale jeśli nie przeszkadza ci poczekanie na liście rezerwowej, to zapraszam.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Twentythird
« Odpowiedź #5 dnia: 25.06.2012, 17:03:34 pm »
Witaj na forum Ash

Faktycznie pierwsza wersja podania była słaba, teraz jest dużo lepiej. Też bym się dowiedziała o Tobie czegoś więcej. Poza tym trzeba się było się pochwalić, że tłumaczyłeś parę tekstów na główną.

Jestem za wpisaniem na listę rezerwową.
"For Russ! For the Wolftime!"

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #6 dnia: 25.06.2012, 17:11:37 pm »
No teraz o wiele fajniej :) Jakbyś jeszcze trochę skrobnął o sobie...

Tak z ciekawości - Śródziemie w Ultimie Online? Jak to działa/działało? Brzmi ciekawie! (nawiasem mówiąc: ja nigdy nie grałem w UO, ale grywałem - mocno - w Ultimy 'jednoosobowe').

Ash "Twentythird" Neuro

• Rycerz
« Odpowiedź #7 dnia: 25.06.2012, 18:26:30 pm »
@Brokenwing Po co się chwalić skoro przy tłumaczeniu jest napisane kto tłumaczył ;).
@deVolf Grałem w okolicach 2004 roku. Grupa zapaleńców zmodyfikowała oryginalną mapę UO odwzorowując Śródziemie, ogólnie zmodyfikowali wszystko co się dało zmodyfikować, stworzyli rasy, możliwość mówienia rasowymi językami. Klimat w grze był jak na sesji RPG, MG prowadzili przygody, każdy starał się odgrywać swoją postać najlepiej jak potrafił. Rok temu jeszcze ten shard funkcjonował http://endore.pl/ i z tego co widać funkcjonuje nadal. Niezapomniane chwile i przyjaźnie trwające do dziś.
« Ostatnia zmiana: 25.06.2012, 18:28:08 pm wysłana przez Ash Neuro »

▲ ▲

Dreams Less Sweet

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #8 dnia: 25.06.2012, 18:30:22 pm »
Super! Bardzo fajny pomysł, gratuluję ekipie.

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #9 dnia: 26.06.2012, 14:28:06 pm »
W życiu najważniejsza jest dla mnie muzyka w której tworzenie miałem swój wkład (ten po lewej)
Hej, fajne!!! Podoba mi się Wasza muzyka. Może dlatego, że przypominacie mi różne elektroniczne rzeczy, które wbiły mi się w mózg w latach 80. (np. Kombi, Ultravox, Kajagoogoo)? Może dlatego, że wokalistka w zamieszczonym kawałku brzmi trochę jak Lisa Gerrard? Może dlatego, że wydajecie się mieć fajny dystans do siebie (vide np. image sceniczny), a przy tym grając dobrze się bawicie?

W każdym razie: podoba mi się. Super.

Ash "Twentythird" Neuro

• Rycerz
« Odpowiedź #10 dnia: 26.06.2012, 16:24:47 pm »
Niezmiernie mi miło że Ci się podoba nasz muzyka  ;D. W związku z tym zamieszczam jeszcze jeden kawałek Mikrowafli z Emose na vocalu:

Z ciekawostek mogę dodać że na perkusji gra syn Stanisława Soyki, Kuba a gitarzysta też na co dzień nagrywa z panem S.

A tutaj nasza mroczna, industrialna odsłona z tego roku:

▲ ▲

Dreams Less Sweet

Metanic

« Odpowiedź #11 dnia: 27.06.2012, 11:25:24 am »

Krwiste te podanko  ;) ... witaj na forum HOoT

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: Ash Neuro
« Odpowiedź #12 dnia: 28.06.2012, 12:32:34 pm »
Ash, witam w HOT :)

"For Russ! For the Wolftime!"

Ash "Twentythird" Neuro

• Rycerz
« Odpowiedź #13 dnia: 27.06.2014, 15:04:27 pm »

▲ ▲

Dreams Less Sweet

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #14 dnia: 27.06.2014, 15:36:30 pm »
Ash, nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie...  ;)

ogólnie jeszcze żyjemy
Andrzej Dupa