Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Katn'reen  (Przeczytany 973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Katnreen

• Dura lex est non lex!
    • Ostatnia. Historia Katn'reen
Katn'reen
« dnia: 28.09.2011, 14:32:17 pm »
1. Imię (prawdziwe):

Grzegorz Artur

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Hannah "Katn'reen" Prūsiska

3. Wiek:

Już za chwilkę 20 :)

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

Przede wszystkim Lineage 2. Polskie światy spod znaku RPG chyba wszystkie zaszczyciłem krótszą lub dłuższą obecnością, niektóre PvP światki też, ale na krótko. Obecnie utknąłem na Valdaronie i pozostanę tam tak długo, jak tylko ekipa się nie posypie.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

Gildie niewielkie, o których nikt nie słyszał, ukryte, nastawione na Role Play. Funkcje znikome lub żadne.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

Do pozycji tej pałam w równym stopniu miłością co nienawiścią. Nie pamiętam już, znalazłem ją ja czy moja siostra... Dawno temu... Tak trochę poczytałem i mówię: "Ech, poczekamy na więcej informacji". A potem one przyszły i zatrzęsły mym światem. Kocham ją, bo w końcu dostajemy Świat. Nasz Świat, ten tutejszy, po którym każdego dnia dreptamy. Dostajemy też tę grę od Ragnara, co stawia ją bardzo wysoko na starcie mojego rankingu. I tu własnie zaczyna się płonąca nienawiść - TSW zabiera Ragnarowi czas, który mógłby w końcu przeznaczyć na kolejną część The Longest Journey. Jestem wielkim fanem tej dwuczęściowej serii i błagam o więcej. Ale Ragnar tylko: "Oczywiście, ale teraz TSW"... Wrrr...

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Smoki... Dlaczego? Bo lubię patrzeć z boku na to, jak inni uwijają się jak w ukropie, a później wejść i posprzątać. Lubię działać poza prawem i w sposób nieprzewidywalny. Lubię, gdy człowiek patrzy mi w twarz, i myśli, że wszystko o mnie wie, ale nie wie nawet tego, że tętnicę nad sercem przeciął mu właśnie niewielki sztylecik.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:

Tak jakoś od chwili rejestracji na forum czułem się mocno związany z ludźmi wypowiadającymi się tu. I tak popatrzyłem, że ubogo w dragonów, i że wspomóc by się przydało własnie tą, polską cabal. No i ciągnie mnie "Cabal jest nastawiona na graczy casual/semi-hardcore", bo lubię robić sobie długie przerwy w graniu...

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Role playing zawsze i wszędzie! Tylko to napędza chorą maszynę zwaną moim umysłem. Dochodzenia jak najbardziej, ale mam nadzieję, że będę mógł raczej popracować spokojnie sam. Dużo lepiej rozwiązuje mi się zagadki z kubkiem herbaty w ręku, spokojnie i powoli, niż w tempie ostatniego ARG, gdzie po prostu po 2 godzinach odpadłem, gdzie każdy mój pomysł został wyprzedzony przez kogoś. Cel gry - dobra zabawa w doborowym towarzystwie, Role Play, troszkę zabijania stworków, Role Play i poznanie TSW na wylot (misja główna - łowić smaczki łączące TSW i TLJ). A wspomniałem już o Role Play?

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

Nie mam zdania. PvE jest ciekawe i wymagające, a PvP jest ciekawe i wymagające, więc nie wiem po prostu, które jest dla mnie ważniejsze. No może PvE...

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:

Młodzik na drugim-pierwszym roku studiów próbujący znaleźć miejsce, gdzie mógłby to swoje przysłowiowe jajo znieść. Czytam dość sporo, preferuję dramaty, które czytam sobie cicho pod nosem próbując tworzyć własne, małe teatrum. Zamieszkuję w NMNZ-G (Najpiękniejszym Mieście Na Ziemi - Gdańsku) studiując tu Geologię. Mam świra na punkcie wymarłych już ludów bałtyjskich, przede wszystkim Prusów (stąd nazwisko postaci), którzy bardzo tajemniczy i niezrozumiani byli. Troszkę sobie walczę w grupie rekonstruującej wczesne średniowiecze. Więcej o mnie kiedyś gdzieś się może dowiecie :)

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

Nie przepadam za podpisywaniem czegokolwiek, ale:
Zapoznałem się i akceptuję.
« Ostatnia zmiana: 28.09.2011, 15:12:42 pm wysłana przez Katnreen »

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Re: Katn'reen
« Odpowiedź #1 dnia: 28.09.2011, 16:57:12 pm »
Katnreen, witaj na forum HoT. Bardzo podoba mi się Twoje podanie i pasja do TSW i TLJ jaką można wyczuć w tym, co piszesz.

Dobrze będzie Cię mieć przy swoim boku, podczas najcięższych, morderczych walk z bossem Draugów i nie tylko :)

W Gdańsku mieszkałam przez 5 lat i zgadzam się, że jest piękny, a na walkach bractwa rycerskiego też byłam. Ale raczej nie mogłam Cię widzieć, chyba jeszcze wtedy zdatny do fechtunku nie byłeś  ;D

Jestem na tak!

« Ostatnia zmiana: 28.09.2011, 17:00:38 pm wysłana przez Brokenwing »
"For Russ! For the Wolftime!"

Arrima

« Odpowiedź #2 dnia: 28.09.2011, 17:26:46 pm »
Widać zapał i przemyślane podejście do TSW.
Tak.

Metanic

« Odpowiedź #3 dnia: 28.09.2011, 19:11:18 pm »

Ech..widać że wdepnął w ten świat  8).

Jestem za przyjęciem  - tak

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #4 dnia: 28.09.2011, 20:49:55 pm »
No to witamy  ;)
No i Katn'reen była jeszcze na tswo.pl
« Ostatnia zmiana: 28.09.2011, 20:56:21 pm wysłana przez Spartakus »

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #5 dnia: 28.09.2011, 22:00:00 pm »
Katn'reen witaj w Cabal i oddaję Cię Arrimie pod opiekę :)
"For Russ! For the Wolftime!"

Katnreen

• Dura lex est non lex!
    • Ostatnia. Historia Katn'reen
« Odpowiedź #6 dnia: 28.09.2011, 22:06:34 pm »
Zamachała radośnie smoczymi skrzydełkami i przeładowała czarnego Vis'a o lufie inkrustowanej srebrem.