Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Acidhead  (Przeczytany 697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Acidhead

Acidhead
« dnia: 26.06.2012, 17:06:58 pm »
1. Imię (prawdziwe): Artur

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś): Yoshirou "Anma" Waichi

3. Wiek: 26

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

Grałem w UO na polskich freeshardach (ZS, NV, KC), kilka lat w WoWa na oficjalu, trochę w WHO, AO, Rift'a i SWTOR'a. Nie jestem jakimś mega doświadczonym graczem ale niestety za wolnego od nałogu komputerowego młodego człowieka podawać się nie mogę. ;)

Dodam jeszcze, że gram w LoLa ale niestety lamię okrutnie. Można to podciągnąć pod MMO. Turówki są zdecydowanie moją mocniejszą stroną. :P

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

WoW: Grałem z ENN na Ravenholdt-EU. Byłem tankiem/pionkiem. Trochę healowałem na holy palku ale nie był to mój najlepszy okres.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

Jestem niemal fanatycznym fanem prozy Lovecrafta (np poczułem się głęboko dotknięty gdy kumpel powiedział, że H.P. ma gębę jakby żuł beton) i nie mógłbym przejść obok tego tytułu obojętnie (nawet jeśli gra nie okaże się sukcesem). Setting/soundtrack jest niesamowity, słucham na loopie Siren's Song jak męczę rowerek. Co więcej grałem na 2 beta weekendach i gra pomimo kilku drażniących mnie osobiście niedoróbek była wciągająca/przyjemna, a o to chyba głównie chodzi.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?: Illuminati, ew. Dragon. Nie będę oszukiwał i napiszę, że głównym powodem są ubranka z decków które mi się wkręcają. :P Faktem jest, że Templariusze średnio pasują mi do koncepcji postaci ale nie jest to przesądzający argument (czerwone kalesony strażników wzbudzają we mnie czystą grozę).

Zawsze mogę grać hybrydą IlluDrago. Coś jak super saiyan na kwasie, ćpun szerzący chaos.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?: Doceniam dobre community i chciałbym je współtworzyć. Na bazie własnych doświadczeń uważam, że niepolskojęzyczne gildie nie dają takiego funu z gry. Odnośnik do gildii znalazłem przeglądając fansite który prowadzi Brokenwing.

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?: Zamierzam brać udział w tym wszystkim w ramach czasu jaki poświęcam na grę. Nie mam go już tyle co kiedyś ale i tak poświęcam na grę dość dużo czasu. Chciałem z tym zerwać ale nałóg trzeba karmić bo w głowie się miesza. ;) Duże nadzieje pokładam w misjach detektywistycznych bo to imho jedyne co wyróżnia gameplay TSW od innych MMO. 

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?: Preferuję oba style gry chociaż raidowanie w WoWie mocno wypaliło moją ekscytację PvE i pogonią za gear'ową marchewką.

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?: Kocham komiksy (Sandman/Preacher/Requiem: Vampire Knight), dobrą książkę (King, Lovecraft, Grzędowicz, Herbert, Howard itd. ;)). Mam rudego kota który ślini się gorzej od psów.

Grałem trochę w papierowe rpgi - konkretnie w Neuroshimę i stary WoD. Na dobrą sprawę to więcej czasu zajęło mi czytanie podręczników niż same granie bo znajomi nie byli mocno wkręceni w te tematy i szybko tracili zapał.

Staram się skończyć budownictwo na studiach niestacjonarnych. Pracuje w biurze projektowym, większą część dnia jak i życia spędzam przed komputerem. Pręty śnią mi się po nocach. No... może niekoniecznie.

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?: Tak.

Edit: Poczytałem wasze komentarze pod podaniami i dodałem trochę mięsa bo wygląda na to, że jesteście wyczuleni na punkcie obszerności gildiowych CV.
Edit2: Zmienilem imie postaci i frakcje na Dragon. Mam nadzieje, ze rezerwacja imienia dziala instant a nie po 7 dniach. ;)
« Ostatnia zmiana: 26.06.2012, 21:56:36 pm wysłana przez Acidhead »
Yoshirou "Anma" Waichi

Cytat: Woo-jin Lee
Remember this: Be it a rock or a grain of sand, in water they sink as the same.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: Acidhead
« Odpowiedź #1 dnia: 26.06.2012, 18:26:39 pm »
Witaj Acidhead na forum.

Przejrzenie poprzednich podań i poprawienie swojego się opłaciło. Dostajesz plusy za Sandmana, Preachera i Grzędowicza no i oczywiście za Siren's Song :)

Jestem za wpisaniem na listę rezerwową. Ostateczną decyzję podejmie Architekt Iluminatów.
"For Russ! For the Wolftime!"

Acidhead

« Odpowiedź #2 dnia: 26.06.2012, 18:57:29 pm »
Dzięki! Miło mi, że pozytywnie oceniasz podanie. Mam jednak pytanie. Dlaczego wprowadziliście ograniczenie co do liczby członków poszczególnych frakcji? Co to ma na celu? ;)
Yoshirou "Anma" Waichi

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #3 dnia: 26.06.2012, 19:28:18 pm »
Dzięki! Miło mi, że pozytywnie oceniasz podanie. Mam jednak pytanie. Dlaczego wprowadziliście ograniczenie co do liczby członków poszczególnych frakcji? Co to ma na celu? ;)

Ma na celu stworzenie zgranej, niezbyt licznej grupy ludzi, z którymi będziesz chciał spędzać czas in-game podczas długich, zimowych miesięcy. Bo wiesz..."Winter is coming" jak to mówią na północy  ;)

Acidhead

« Odpowiedź #4 dnia: 26.06.2012, 20:53:51 pm »
W takim razie nie będę się starał o przyjecie do Luminków. Jeśli ostatecznie moje podanie zostanie zaakceptowane to proszę o wpisanie na listę Smoka. Będzie już 6 osób. ;) Nie wiem czemu tak mało skoro Dragon to jedyna frakcja która mogła wybrać zakrwawioną pidżamę na starcie. ;)

Mam nadzieję, że po UPie nie będzie dużych dysproporcji we frakcjach.

Edit: Przeprawilem frakcje i imie postaci. Nuda zzera, gra moglaby juz wystartowac.
« Ostatnia zmiana: 26.06.2012, 22:00:18 pm wysłana przez Acidhead »
Yoshirou "Anma" Waichi

Arthad

• Blood Claw
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 26.06.2012, 22:59:54 pm »
Ostatni nawrocny przyjety ku chwale Dragonom.
...gdy wygłodniałe paszcze szczerzą kły...
...gdy wicher muska czerń włosów mych...
...me ostrza spowija krwawy kir...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #6 dnia: 27.06.2012, 01:08:36 am »
Acidhead witam w HOT :)