Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Raav  (Przeczytany 596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raav

Raav
« dnia: 26.06.2012, 23:05:05 pm »
1. Imię (prawdziwe): Patryk

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś): Raav

3. Wiek: 20

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Łoojezu. Na pewno był WoW (byłem przywódcą małej gildii, jednak tylko "prywatnym" serverze), WAR, SWTOR, Entropia Universe, Rift i wiele, wiele innych :P

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Hm, tak jak pisałem, byłem przywódcą małej gildii w WoWie. W SWTOR byłem członkiem małej gildii RP, której nazwy nie pamiętam. Poza tym należałem do jednej z gildii WAR (chyba Ravens?). Tam w sumie zajmowałem się chodzeniem na insty z niskimi lvlami, bo mnie się osobiście nie chciało "expić"

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Zachęciła mnie beta, część z Was pewnie zna moją historię:D

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Smoki - Azjaci (miło), teoria Chaosu jest ciekawa (przewidywanie gdzie spadnie moneta i zmienianie jej kierunku <3). Oprócz tego bardzo podobają mi się określenia na archetypy dla buildów, typu Neoshaman (kiedyś się tym interesowałem) czy Chaos Theorist. A tak w ogóle to mają fajną koszulkę.

Iluminaci - Wiadomo, klimat, nowoczesność, Nowy Jork, karabiny. Jednak bardziej skłaniam się ku smokom (ale jeszcze myślę!:D)

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:
Jak to czemu? Miłe community (kilka osób już poznałem), a poza tym wydaje mi się, że będziecie wiodącą Polską Cabal. No i mam ochotę pograć z rodakami.

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Mam zamiar pograć w misjach inwestygacyjnych i role playing. Moim celem jest dobra zabawa, na pewno nie będę "rushował" questów. Moja rozgrywka zwykle wygląda w ten sposób, że troszkę robię questy, troszkę gadam z ludźmi, troszkę bawię się w RP. Po prostu rozkoszuję się grą;D.

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
PvE raczej, chociaż zobaczymy jak będą wyglądały instancje

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Jestem Patyś i nagrywam filmiki na YT!

Oprócz tego studiuję Politologię, więc zbyt dużo czasu mi to nie zajmuje.

Gram głównie rano/wieczorem, bo od 16 do 23 jestem z dziewczyną (niedługo wyjeżdża, więc się to trochę zmieni). Trzeba też wziąć pod uwagę to, że nagrywam content na YT, więc raczej bardzo dużo czasu w TSW spędzać nie będę, chociaż zawsze znajdzie się kilka godzin na pogranie w nocy ;>.

Mogę od razu powiedzieć, że w listopadzie - grudniu będzie u mnie z graniem kiepsko, bo wyjeżdżam na miesiąc do Brukseli. Ale czy tak długo pozostanę w grze - to już zależy od Funcomu ;>

A tak poza tym to dobrze gotuję! xD

Nie wiem co jeszcze mógłbym Wam przekazać, więc to chyba tyle!

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Zapoznałem, akceptuję

13. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG. Rozwiązanie tej zagadki wpłynie na ocenę twojego podania. Odpowiedzi proszę kierować do Brokenwing WYŁĄCZNIE NA PW!
Rozmyślam:D
« Ostatnia zmiana: 27.06.2012, 01:16:42 am wysłana przez Raav »

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Raav
« Odpowiedź #1 dnia: 27.06.2012, 00:57:03 am »
Witaj Raav na forum.

Mało się dowiedziałam o Tobie z tego podania, wiem z filmików, bo to słychać, że jesteś zaangażowany w TSW. Ale z podania ciężko wyrobić sobie o Tobie opinię. Punkt "o sobie" szczególnie enigmatyczny.

Jak dla mnie: do poprawy.

Ostateczną decyzję podejmie Architekt Smoków.
"For Russ! For the Wolftime!"

Raav

Odp: Raav
« Odpowiedź #2 dnia: 27.06.2012, 01:16:19 am »
Poprawione.

Arthad

• Blood Claw
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 27.06.2012, 14:56:02 pm »
Dobra bierzemy :)
...gdy wygłodniałe paszcze szczerzą kły...
...gdy wicher muska czerń włosów mych...
...me ostrza spowija krwawy kir...

Raav

« Odpowiedź #4 dnia: 27.06.2012, 15:32:41 pm »
Już myślałem, że zapomnieliście!
Dzięki ;D

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #5 dnia: 27.06.2012, 15:52:00 pm »
Witam w Cabal Raav :)