Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Sidaroth aka Ravenous  (Przeczytany 816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
Sidaroth aka Ravenous
« dnia: 27.06.2012, 22:20:09 pm »
1. Imię (prawdziwe):

Kamil

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Marcus 'Sidaroth' Kaine

3. Wiek: 27

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

Jest tego całkiem sporo więc wymienię tylko te przy których zatrzymałem się na dłużej:
EVE Online - gra w której cały czas mam aktywne konto, żeby przynajmniej zobaczyć jak się ona dalej rozwinie  ;)
RYL (Risk your Life) - od bety do przejścia na F2P, uwielbiałem PVP w tej grze
Helbreath - nie wiem co mnie pociągało w tej grze...coś na pewno było bo sprawiało mi dużo radości :D
AoC - myślałem, że zatrzyma mnie na dłużej...
Pozostałych tytułów nie warto wymieniać ponieważ były tylko przelotnymi przygodami.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

W Age of Conan miałem krótką przygodę z IX Kohortą na początku jej istnienia jednak nie trwało to długo. Było kilka gildii w RYL w zależności od serwera, jednak nie miało to większego znaczenia z tego względu na to, że na PVP chodziło się i tak całą frakcją. W EVE Online do niedawna należałem do korporacji o nazwie'Spiritus Draconis' biorącej czynny udział w 'factional warfare'(jest to jeden z rodzajów rozgrywek pvp w EVE mający na celu min. zajmowanie terytoriów pozostałych frakcji).

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

Klima, klimat, klimat...zawsze pociągały mnie teorie spiskowe, a w tej grze jak sami wiecie po prostu nie można się od nich opędzić. Wszystkie te nawiązania do mitologi H. P. Lovecrafta oraz innych nie pozwoliły mi po prostu przejść koło tego tytułu obojętnie.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Dragon, dlaczego? Ponieważ Smoki to Chaos (oczywiście mając na uwadze Porządek gdzieś w końcowej fazie, ale głównie chodzi o Chaos  8)). Templariusze wyglądają jak dla mnie na fanatyków, a fanatyzm jest zły w każdej postaci, jeśli zaś chodzi o Iluminatów to za bardzo skupiają się na finansowej stronie sekretów do jakich mają dostęp. Moim zdaniem Smoki maja największy dystans do całego świata, ich prognozy poparte danymi zbieranymi od setek lat pozwalają na spokojniejsze i bardziej sprecyzowanie podejście do tego co nas czeka.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:

Znaczy poza tym, że jest to Polska gildia(Cabal)...widziałem jak świetnie się dogadujecie na forum tswo.pl i pomyślałem, ze warto być częścią czegoś takiego. Jeśli zostanę przyjęty oczywiście :).

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Tak mam zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych. Starałem się uczestniczyć w ARG, co parokrotnie wprawiło mnie w głęboką depresje i przyprawiało o myśli samobójcze ale mam to już za sobą i myslę że podołam kolejnym wyzwaniom. Moim głównym celem w grze będzie dobra zabawa nie zależnie od tego w jakiej formie (pve, pvp, rp)

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

Do tej pory było to głównie PvP ale dobrze czuje się też w innych stylach gry, zresztą zawsze lubiłem wszelkiego rodzaju instancje i dungeony.

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:

Aktualnie pracuje jako żołnierz zawodowy co sprawia, że nie zawsze będe mógł uczestniczyć w ewentualnych eventach wewnątrz Cabal. Mam nadzieje, że okażecie wyrozumiałość. Na dzień dzisiejszy mieszkam w okolicach Zielonej Góry, jest ktoś z tych okolic?  :D
'...siedząc w leju po bombie, za towarzysza mając zardzewiały granatnik, a za kochankę wiernego kałacha...' lubię poczytać książki (głównie fantastyka i horror ale zdarza się też sensacja), lubie dobre filmy (i tu polecam strone opium.org.pl, zawsze znajdzie sie coś ciekawego). W tych rzadkich momentach kiedy swojego czasu nie poświęcam na wojsko, gry, filmy lub ksiżąki dużą przyjemność sprawia mi jazda na moim ukochanym rowerku  ;D. Czytam też trochę mangi ale nie jestem pewien czy powinienem to pisać bo ludzie się potem na człowieka dziwnie patrzą  :-[

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

2 x Tak
« Ostatnia zmiana: 19.07.2012, 19:40:57 pm wysłana przez Brokenwing »

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
Odp: Sidaroth
« Odpowiedź #1 dnia: 27.06.2012, 22:29:33 pm »
Widzę że kolega też ciśnie w EvE Online, co samo w sobie jest niesamowicie dobrą rekomendacją!
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #2 dnia: 27.06.2012, 23:00:37 pm »
Witaj!

O w końcu ktoś kto w ogóle słyszał, że nie mówię o graniu, o RYLu! Jak mi się ta gra swego czasu podobało. Do czasu niestety, ale i tak miała taaaaaki klimat! I muza była fantastyczna. I faktycznie pvp jak na tamte czasy było kapitalne i nowatorskie. Nie dam głowy, ale to chyba było pierwsze mmo bez targetowania.

A podanie byłoby bardzo zacne gdyby nie dwie sprawy moim zdaniem do poprawy - błędy ortograficzne i proponowałabym jednak rozwinąć punkt o sobie. Popuść wodze fantazji chłopie i zacznij się przyzwyczajać, że my tu lubimy pisać i czytać. I masz nam obu rzeczy dostarczać :) 

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #3 dnia: 27.06.2012, 23:04:46 pm »
Witaj Ravenous na forum

Faktycznie aktywne konto w EVE jest pewną rękojmią jakości kandydata. Byłoby fajnie gdybyś napisał coś więcej o sobie, bo wiesz, bycie żołnierzem (aka trepem) to nie zainteresowania. Na pewno siedząc w leju po bombie, za towarzysza mając zardzewiały granatnik, a za kochankę wiernego kałacha, coś tam sobie poczytasz czy pomyślisz ;)

Generalnie jestem na: TAK.
"For Russ! For the Wolftime!"

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 27.06.2012, 23:43:07 pm »
Dokonałem pewnych poprawek, mam nadzieje że jest lepiej  ;D

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #5 dnia: 28.06.2012, 00:36:31 am »
Witaj Ravenous!

lubie dobre filmy (i tu polecam strone opium.org.pl, zawsze znajdzie sie coś ciekawego).
O! Ta strona wygląda nader interesująco (na pierwszy rzut oka: chyba autorzy mają całkiem dobry gust) - dzięki za polecenie!

Czytam też trochę mangi ale nie jestem pewien czy powinienem to pisać bo ludzie się potem na człowieka dziwnie patrzą  :-[
Spoko - na pewno nie tutaj :) Ja akurat wolę komiksy europejskie, ale co kto lubi. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że nawet Wielka Mistrzyni to niezła mangi znawczyni.

Arthad

• Blood Claw
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 28.06.2012, 07:26:46 am »
Witamy po jedynej wlasciwej stronie... Stronie Chaosu.
...gdy wygłodniałe paszcze szczerzą kły...
...gdy wicher muska czerń włosów mych...
...me ostrza spowija krwawy kir...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #7 dnia: 28.06.2012, 11:52:03 am »
Ravenous, witam w HOT :)
"For Russ! For the Wolftime!"