Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Slothar  (Przeczytany 683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Slothar

• Brat
  • **
Slothar
« dnia: 30.06.2012, 01:13:37 am »
1. Imię (prawdziwe):

Igor

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Ikemoto "Slothar" Santo

3. Wiek:

Aktualnie 35 ale niektórzy wolą by podawać bez patrzenia na miesiąc nie wspominając już o dniu to 36.

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

Zacząłem w 2006 od WoW'a, skończyłem w 2009 przechodząc po drodze przez casual, semi hardcore po hardcore.
Chwilę wytrzymałem bez grania sieciowego ale widać uzależniłem się bo szukałem mmo które przypadło mi do gustu i przeszedłem przez różne przeglądarkowe by spróbować Allods (zbyt bajkowe), Runes of Magic (mniej bajkowe ale za dużo jak dla mnie tam było błyskotek, poza tym niby f2p a by na endgemie móc coś zrobić trzeba było kasę wydać i to nie małą). W końcu trafiłem na World of Tanks i tam gram sobie do dziś.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

WoW - byłem w międzynarodowej gildii Revenage of the Noobs, funkcji nie sprawowałem.
WoT - przyłączyłem się do IX Kohorty i mam wrażenie że dość szybko awansowałem by zostać Trybunem sekcji choć wolę słuchać mądrzejszych ;] Sekcję rozwiązałem z powodu spadku populacji aktywnych graczy.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

Nie ukrywam, że pewnie i dziś bym nic nie wiedział o grze gdyby kolega mnie wczoraj nie uświadomił. Dużo mi opowiedział dzięki czemu zacząłem interesować się grą. Bardzo spodobało mi się rpg-owe podejście do tematu, zagadki na które odpowiedź trzeba szukać w sieci. Przypomniały mi się czasy sprzed mmo (mojego w nie grania) kiedy ulubionymi grami były przygodówki. Pomyślałem, że to świetna okazja by zagrać w mmo które jest bardzo innowacyjne a za razem stawia przed graczem trochę większe wyzwanie niż idź tam i tam, zabij to i to, przynieś to i owo.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Frakcja Dragon. Po pierwsze: jestem smokiem. Po drugie: Jak tylko zobaczyłem jakie są frakcje to pomyślałem Dragon - impuls, instynkt, jak zwał tak zwał. Po trzecie: Mimo to przeczytałem opisy frakcji gwoli formalości (tudzież wroga znać wypada) co potwierdziło moje odczucia względem Dragon. Chaos wydaje się nie uporządkowany tylko dla laików zawsze myślałem, że nic nie dzieje się bez przyczyny a wątpliwości rozwiał pewien serial ;]
Po czwarte: Azja zawsze mnie pasjonowała, może trochę bardziej Japonia (stąd imię i nazwisko postaci) ale też bawi mnie fakt iż wielu ludzi uważa Chiny za kolebkę cywilizacji wschodu gdy tymczasem oni nauczyli się od koreańczyków.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:

Trafiłem ze strony IX Kohorty, poza tym być w szeregach pierwszej polskiej Cabal to brzmi dumnie.

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Przedewszytkim dobrze się bawić wykonując misje dochodzeniowe w miarę możliwości odpowiednio odgrywając postać.

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

Preferuję symbiozę obu stylów.

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:

Nie jestem typem samotnika, lubię gry mmo głównie ze względu na mm. Mieć do kogo gębę otworzyć podczas grania to jest to czego mi brakowało w przygodówkach. Jestem typem obserwatora więc będąc wśród obcych ludzi najpierw jakiś czas obserwuję a gdy już poznam poczucie humoru, sposób obcowania to potrafię się dostosować. Od dziecka interesuję się fantastyką szeroko pojętą, lubię konwenty i gry terenowe, larpy itp.

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

Tak, zapoznałem się i akceptuję.
« Ostatnia zmiana: 12.07.2012, 21:50:42 pm wysłana przez Brokenwing »
"Using no way as way to having no limitation as limitation" Bruce Lee

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Slothar
« Odpowiedź #1 dnia: 30.06.2012, 02:02:06 am »
Witaj Slothar na forum.

Fajnie napisane podanie, może zainteresowanie grą swieże, ale wydaje mi się, że autentyczne.

Decyzję co do ewentualnego przyjęcia/listy rezerwowej pozostawiam Architektowi Smoków.
"For Russ! For the Wolftime!"

Arthad

• Blood Claw
  • *
Odp: Slothar
« Odpowiedź #2 dnia: 01.07.2012, 07:19:56 am »
Jestem na TAK ale jak juz pisalem do podan wczesniej dysponujemy poki co lista rezerwowa, jezeli jestes nadal zainteresowany mtsle ze Broken podesle ci namiary na mumbla :)
...gdy wygłodniałe paszcze szczerzą kły...
...gdy wicher muska czerń włosów mych...
...me ostrza spowija krwawy kir...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Slothar
« Odpowiedź #3 dnia: 01.07.2012, 09:51:09 am »
Witaj na liście rezerwowej Slothar. Namiary na mumbla chyba już masz? Jeżeli nie, to daj znać.
"For Russ! For the Wolftime!"

Slothar

• Brat
  • **
Odp: Slothar
« Odpowiedź #4 dnia: 01.07.2012, 11:14:28 am »
Tak, mam i dziękuję za wpisanie na listę rezerwową ;]
« Ostatnia zmiana: 04.07.2012, 06:04:42 am wysłana przez Slothar »
"Using no way as way to having no limitation as limitation" Bruce Lee

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT