Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Thurm (LR - S)  (Przeczytany 475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thurm

Thurm (LR - S)
« dnia: 02.07.2012, 18:16:39 pm »
1. Imię (prawdziwe):

Tomasz

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Moritz "Thurm" Ochowicz

3. Wiek:

23 (idealny wiek do TSW)

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

- SWGalaxies;
- WoW (krótko);
- SWTOR;
- okazyjnie jakieś gry przeglądarkowe, których nazw trudno spamiętać.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

W SWG działałem w pewnej polskiej gildii, ale było to już tak dawno, że szczerze mówiąc nie pamiętam nawet jej nazwy. Jestem pewien tylko tego, że na jednej z planet mieliśmy miasto gildiowe o entuzjastycznie brzmiącej nazwie "Purgatory".

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

Przez kilka lat starałem się unikać MMO, mając na względzie obiegowe opinie na temat tego typu rozrywki i jej wpływu na życie osobiste, zawodowe itp.; niestety, przy okazji premiery SWTOR dałem się złamać i prawdopodobnie zostałem kandydatem na nałogowca. Po klapie ww. gry, zdecydowałem się poszukać czegoś innego. Wybór TSW motywowany był wieloma czynnikami, z których na szczególną uwagę zasługują następujące:
a) teorie spiskowe (a szczególnie spiski tajnych organizacji celujących w Nowy Ład) to jeden z moich ulubionych motywów fabularnych;
b) misje "śledcze", które noszą znamiona miłej odmiany od modelu "idź - zabij - wróć"
c) brak pluszowych elfów etc..

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Smok. W mniejszym stopniu ze względu na klimaty Dalekiego Wschodu, w większym z uwagi na pseudofilozoficzną otoczkę. Modelowanie i przewidywanie zachowań układów jest poniekąd tym, czym się zajmuję i co mnie w życiu najbardziej interesuje. Zagadnienia chaosu, obliczeń, pomiaru, nieoznaczoności itd. są mi dość bliskie z racji wykształcenia i cieszą mnie, nawet jeśli służą one w grze tylko za ozdobnik.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:

Miło byłoby nawiązać w TSW kontakt z mową ojczystą; tu na chwilę obecną konkurencja jest niewielka. Sprawiacie jednak wrażenie grupy sensownych ludzi i wybór ten sprawia wrażenie "bezpieczniejszego" niż np. pomysł wiązania się z jakąś bliżej nieokreśloną paczką kolegów ze szkolnych ławek.
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale dodam, że swego czasu działałem w internetowej grupie nastawionej na RP w ramach pewnego sprecyzowanego świata/klimatu. HOT pod pewnymi względami przypomina mi tamtą grupę - to też była "tajna organizacja", też działaliśmy w ramach reguł i hierarchii mocno osadzonej w odgrywanym świecie; i chyba byli tam ludzie o podobnych zainteresowaniach i inklinacjach, co tu. Być może jest to zupełnie ślepy trop, ale czuję, że mógłbym się tu "wpasować".

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Tak, mam zamiar poznawać dość dogłębnie świat gry i jednocześnie w miarę możliwości odcisnąć w nim swoje własne, rpgowe piętno. No, ale do tego potrzeba ludzi...

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

Nie odrzucam zupełnie PvP, ale zdecydowanie bliższe mi jest spokojne PvE.

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:

Jak wzmiankowałem wcześniej, moim głównym zainteresowaniem jest nauka; ze szczególnym uwzględnieniem głowy i tego co w środku. Jeśli byłoby mi dane zagrzać tu dłużej miejsca, to chętnie się poprzechwalam więcej na ten temat. Poznawczo interesuje mnie tylko to, co naukowe; ale na poziomie kulturowo-rozrywkowym jest wręcz przeciwnie - stąd też klimat TSW bardzo mi podchodzi.
Z różnych przyczyn będę prawdopodobnie grać w systemie "peek-to-peek", tzn. najpierw zarywając noce, potem znikając na dwa tygodnie, potem znów siedząc do rana. Nie jest to jednak oznaka chaotyczności; jest w tym pewna prawidłowość (którą dostrzegą tylko Smoki ;) ). Nie jest to też deklaracja niepoważnego podejścia do TSW; planuję związać się z tym światem na dłużej, ale jak to bywa w miłości - są wzloty i upadki. :)

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

Tak.

13. zagadka
Z bólem serca przyznaję, że próbowałem i poległem szybko, na etapie z... hmmm... konkatenacją. Mam kilka tropów, ale są tak szalone, że przypuszczalnie błędne.
« Ostatnia zmiana: 05.07.2012, 12:35:49 pm wysłana przez Brokenwing »

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Thurm
« Odpowiedź #1 dnia: 02.07.2012, 21:03:12 pm »
Witaj Thurm na forum.

Podanie bardzo mi się podoba, też mi się wydaje, że mógłbyś się z nami dogadać :)

Poczekaj proszę na decyzję Architekta Smoków.

Co do zagadki, szalone tropy mogą się sprawdzić ;)
"For Russ! For the Wolftime!"

Thurm

Odp: Thurm
« Odpowiedź #2 dnia: 03.07.2012, 18:42:56 pm »
Ja również się wszystkim kłaniam nisko, czapką do dołu, i wyczekuję (nie)cierpliwie odpowiedzi.
Z zagadki jeszcze zupełnie nie zrezygnowałem, ale muszę najpierw dokonać samooczyszczenia upływem czasu, żeby mieć jakieś szanse na to całe "thinking outside the box".  ;)

Arthad

• Blood Claw
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 04.07.2012, 07:20:10 am »
Witam na ta chwile mozemy jedynie zaproponowac Tobie liste rezerwowa i mozliwosc przyjecie jak znajdzie sie miejsce. Podanie jak najbardziej przekonujace.
...gdy wygłodniałe paszcze szczerzą kły...
...gdy wicher muska czerń włosów mych...
...me ostrza spowija krwawy kir...

Thurm

« Odpowiedź #4 dnia: 04.07.2012, 15:36:32 pm »
Przyjąłem, będę wyczekiwać na tzw. dalsze informacje.
A w międzyczasie, do zobaczenia w Arkadii lub na jakiejś innej sekretnej płaszczyźnie!

P.S. Rezerwowych powoli chyba zbiera się na całkiem pokaźną, osobną cabal. Nie myśleliście o jakimś Hermetic Pre-Order of Trinity albo czymś takim? :)