Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Stormheart aka Cthulhu  (Przeczytany 845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stormheart

• Rycerz
Stormheart aka Cthulhu
« dnia: 01.10.2011, 14:01:51 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Jakub

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Jeszcze się nie zdecydowałem, a lubię wymyślać coś pasującego do settingu :)

3. Wiek:
21

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Sporadycznie grywałem w różne MMO (WoW, Lineage 2), ogólnie nie przepadam za tym gatunkiem ze względu na brak fabuły. Dlatego najdłużej wciągnął mnie Guild Wars, w którego z dużymi przerwami gram do dzisiaj.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Byłem w dwóch gildiach w GW, ale nic specjalnego :)

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Pamiętam pierwsze ARG z odkrywaniem strony darkdaysarecoming i tą grafikę z cthulhopodobnym stworem w środku miasta. Wtedy już wiedziałem, że muszę w to zagrać :)
Wreszcie jakaś rozbudowana gra w moim ulubionym stylu, czyli contemporary fantasy.
Do tego inspiracje Lovecraftem i masa nawiązań do legend i teorii spiskowych. Aż chce się zatopić w tym świecie. Za grę odpowiadają twórcy TLJ i Dreamfalla, więc strona przygodowa gry nie zawiedzie :)

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Wybrałem Templariuszy, najbliżej im do tych "dobrych", pogromców zła :D Wiąże się też z nimi wieloletnia tradycja i europejskie motywy.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:
Łatwiej gra się w gronie polaków, ale niestety większość polskich graczy w MMO to dzieci zabijające immersję w świat gry. Tutaj stawiacie na RP i średnia wieku jest wysoka :)

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Misje inwestygacyjne odróżniają TSW od reszty, na pewno będę w nich brał udział. Co do samego celu, to oprócz poznawania fabuły, odkrywanie świata i szukanie nawiązań do legend.
Jak najbardziej jestem za Role-playing, chociaż czasami ciężko nie wyjść trochę ponad rozgrywkę i porozmawiać o grze. Ale l33tspeak odpada :D

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Zdecydowanie PvE, nie przepadam za PvP, no chyba że da mi to jakieś korzyści w postaci ciekawych przedmiotów, albo będzie ważne dla fabuły, ostatecznie od czasu do czasu mogę pograć :)

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Czy to film, czy gra, książka czy inne media, zawsze staram się odnaleźć ciekawy klimat, który mogę poczuć.
Uwielbiam gry, najbardziej action-adventure, przygodówki, RPG, muzyczne. Chociaż nie gram już tak dużo jak kiedyś, jestem na bieżąco z rynkiem.
Co do fantastyki, najbardziej lubię tą nietypową - ideał to akcja we współczesnych czasach, czyli Świat Mroku, Supernatural itp. Może dlatego, że zawsze ciągnęło mnie do tajemnic tego świata - lubię poczytać sobie o jakichś starożytnych potworach, niezbadanych lądach czy sekretnych organizacjach, nawet jeśli nic z tego nie jest prawdą :)
Interesuję się fotografią, chociaż od dłuższego czasu mam brak motywacji :) Inna moja pasja to muzyka, gram na gitarze i basie.
W przyszłości chciałbym zajmować się projektowaniem graficznym, łączyć to z fotografią. Aktualnie studiuję informatykę w Krakowie.

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak  ;D
« Ostatnia zmiana: 19.07.2012, 19:43:20 pm wysłana przez Brokenwing »
Jacob "Stormheart" Belmont

Klimek

• Rycerz
Re: Cthulhu
« Odpowiedź #1 dnia: 01.10.2011, 20:02:04 pm »
Ja jestem zdecydowanie na TAK.
WOD online podobno powinien się pojawić około '14, mogą być ciężkie dni dla ludzi rozdzieranych między 2 tytuły ;)

Stormheart

• Rycerz
« Odpowiedź #2 dnia: 01.10.2011, 20:10:18 pm »
No ostatnio pojawiło się dużo informacji po konferencji The Grand Masquerade, ale World of Darkness niestety postawi bardziej na świat tworzony przez graczy niż wbudowane PvE. Porównują to do LARPowania przez internet :) Na razie wybieram The Secret World, chociaż WoD ma fajny, poważniejszy klimat. Albo może do tego czasu już przerobi się wszystko w TSW :)
Co do rozdarcia przez dwa tytuły - najpierw będzie jeszcze Guild Wars 2 i pewnie nie tylko ja będę grał w dwa naraz :)
« Ostatnia zmiana: 01.10.2011, 20:12:02 pm wysłana przez Cthulhu »
Jacob "Stormheart" Belmont

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #3 dnia: 01.10.2011, 22:17:39 pm »
Cthulhu, po tym co napisałeś oraz po pozytywnej opinii Spartakusa, pozostaje mi powiedzieć: witaj w Cabal :)

Też czekam na GW2, ale TSW - co wydawało mi się jeszcze parę lat temu niemożliwością (jako wielkiej fance GW) - teraz jest na pierwszym miejscu.
"For Russ! For the Wolftime!"