Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie HOT  (Przeczytany 443 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Khone

Podanie HOT
« dnia: 20.07.2012, 16:08:52 pm »
1. Imię (prawdziwe):Jarosław
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):Cathy"Kamasutrah"Ebola
3. Wiek:35
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś): jestem starym członkiem 9 Kohorty jeszcze za czasów Aiona (nick Khone) ponadto grałem przeszło 10 lat w Anarchy Online, oraz kilka lat  w gry Neocron, Fallen Earth oraz F2P WOI i BOI.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie: klan 9 Kohorta w Aionie i Fallen Earth oraz klan Ancients w WOI i BOI.
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:gra odpowiada mi klimatem oraz rozwiązaniami.Ponadto mam straszny sentyment do Funcomu ( to za sprawa 10 letniej gry w AO gdzie poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi z którymi do chwili obecnej utrzymuje kontakt) Ponadto TSW to jedyna na rynku gra typu mmo horror/apo.
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?: Templars-podoba mi sie rys historyczny ten frakcji :)
8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:Po pierwsze język (chociaż nie przeszkadza mi inter ale preferuje narodową -ten sam timezone, język, problemy.Ale byłem w interach i to też mi nie przeszkadza- znajomość angielskiego w stopniu zadowalającym :P.Po drugie część osób które poznałem w 9 Kohorcie ( zapewne mnie nie pamiętają już).
9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:Tak, cel w grze? dobrze się bawić z innymi:)
10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:obojętne gram PVE i PVP
11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:jestem semi/hardcore graczem, gram dużo ale z uwagi już na swój wiek i mnóstwo zajęć w realu nie mogę poświęcać tyle czasu ile bym sobie tego życzył na granie.Niemniej jednak gram systematycznie i sporo. Pracuje jako ratownik w Pogotowiu i dodatkowo jako ratownik/bosman nad jeziorem. Zmieniłem 2 lata temu prace na tą . którą teraz wykonuje-poprzednia w sferze budżetowej :)
12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:Tak
13. <-- brak

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Podanie HOT
« Odpowiedź #1 dnia: 20.07.2012, 16:57:14 pm »
 Proponuję jakiś formacik trzasnąć

..oraz przeczytać kilka poprzednich podań  ;)

- co czytasz ?
- masz jakąś ulubioną muzykę ?
- co CI się podoba w rysie historycznym Templariuszy ? ( mi się podoba 13ty)
- lubisz grać w warcaby ?

daj się porwać podaniu  ;)
« Ostatnia zmiana: 20.07.2012, 17:12:01 pm wysłana przez Johnnie »
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: Podanie HOT
« Odpowiedź #2 dnia: 20.07.2012, 22:38:04 pm »
Witaj Khone na forum.

Niestety Twoje podanie mnie nie przekonuje. Również jak w przypadku poprzednika napiszę, że bardziej rozwinięte złożyłeś do Kohorty. Ja wiem, że ogólnie gracza nie są fanami składania podań, ale jeżeli komuś naprawdę zależy, to się potrafi wysilić.

Niestety jestem na: NIE.
"For Russ! For the Wolftime!"