Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Sandi_Maruda podanie  (Przeczytany 716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sandi_Maruda

• Chronicle
Sandi_Maruda podanie
« dnia: 10.08.2012, 09:52:32 am »
1. Imię (prawdziwe):

Łukasz

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Sandi „Maruda” Evil

3. Wiek:

27

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

World of Warcraft było pierwszym moim mmo, tak mnie gra zachwyciła, że zamiast się uczyć do matury zarywałem noce przy komputerze oczywiście maturę zdałem . Przez jakieś 2 lata nałogowo odkrywałem tajemnice gry. Następną grą która przyciągnęła moją uwagę było Age of Conan, brutalny świat, system finiszerów cała oprawa audio-video oraz zaskoczenie gra dostępna w języku polskim bez wahania skłoniły mnie do zakupu oraz spędzenia w tym świecie ok. 3 lat. Przez krótki czas w oczekiwaniu na coś nowego, świerzego tułałem się jeszcze w Aion, Tera Online, Rift.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

World of Warcraft – Horde Elite – lider / officer

Age of Conan – Last Bastion – przyjaciel, officer oraz wierny kompan gildii do dnia dzisiejszego.

TSW cabal Hagalaz (czułem się nie spełniony w cabalu)

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

O TSW usłyszałem pierwszy raz przy zakupie któregoś tam z kolei abonamentu w Age of Conan. Promocja oferowała dostęp do gry beta, w kwietniu tego roku otrzymałem pierwsze zaproszenie na około miesiąc, później beta weekendy. Grałem w poprzednią grę Funcomu 3 lata więc wiedziałem, że w The Secret World też będę grał. Po Funcomie mogę spodziewać się tylko jednego przemyślany świat z dobrymi mechanizmami, rozbudowanymi misjami oraz instancjami. To są moje klimaty, lubię horrory, tematykę zombie oraz wszelakie rodzaje wampiryzmu więc w tym świecie chcę spędzić jak najwięcej czasu.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Templariusz

Dlaczego?

Chciałem poczuć moc oraz siłę zakonu, Informacje na ten temat zdobywałem po przez programy tematyczne oraz strony internetowe.  Moja postać jest wykreowana na dobrego Templariusza może takiego z początków powstawania Zakonu Ubogich Rycerzy Chrystusa Świątyni Salomona,  który walczy ze złem i bez wahania pomaga innym.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:

Rozmawiałem z paroma osobami z waszego cabala oraz znajomymi i bardzo spodobała mi się struktura, organizacja cabala. Chciałbym spróbować swoich sił, poczuć jeszcze bardziej to co oferuje mi gra. Wiem, że nie jest łatwo wstąpić w wasze szeregi,  zaryzykuje może się uda i razem będziemy dobrze się bawić np. przy zabijaniu zombie czy też eksplorowaniu świata.

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Oczywiście, że tak. Mam na swoim koncie zabitych już ponad 10 tysięcy zombie i ta liczba ciągle rośnie to jest moje RP mój żywioł. Cel mam jeden dobrze się bawić przy tym co robię.

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

Jestem graczem PVE chociaż czasem dla odmiany lubię sprzątnąć paru iluminatów czy też dragonów.

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:

Mam na imię Łukasz z natury jestem spokojny z pozytywnym nastawieniem do świata. Preferuje komunikację głosową typu TS, Mumble. Lubię udzielać się na forach. Na co dzień jestem pracownikiem w hurtowni budowlanej zajmuję się reklamowaniem towaru, oraz tworzeniem promocji. Po pracy lubię spędzać czas przy komputerze. Na granie poświęcam parę godzin dziennie.

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

Zapoznałem się i go akceptuję

13. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG.

-
« Ostatnia zmiana: 26.12.2012, 14:26:05 pm wysłana przez Brokenwing »

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Sandi_Maruda podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 10.08.2012, 22:31:31 pm »
Witaj Maruda na forum.

Podanie mi się podoba. Wprawdzie przyjmujemy obecnie na listę rezerwową, ale o tym wiesz. Jestem na tak.

Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.
"For Russ! For the Wolftime!"

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
Odp: Sandi_Maruda podanie
« Odpowiedź #2 dnia: 11.08.2012, 18:38:19 pm »
Hej Maruda.

Witam na forum.

Podanko w porzadku.
Jeżeli nie przeszkadza Ci miejsce w rezerwie to zapraszam, jestem na: TAK.

Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Sandi_Maruda

• Chronicle
Odp: Sandi_Maruda podanie
« Odpowiedź #3 dnia: 11.08.2012, 19:31:45 pm »
Oczywiście,  że będę cierpliwie czekał.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: Sandi_Maruda podanie (LR - T)
« Odpowiedź #4 dnia: 26.12.2012, 14:14:32 pm »