Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie - Pence v. 2  (Przeczytany 605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pence

Podanie - Pence v. 2
« dnia: 10.08.2012, 20:28:11 pm »
Hola!

1. Imię (prawdziwe):
 Sławek

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World:
Oyy "Pence" Tam

3. Wiek:
 23

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO:
W MMO gram dobre 10 lat. Zaczynałem od gry Ultima Online, w której system rozwoju postaci uważam za jeden z lepszych do dnia dzisiejszego, właśnie podobna swoboda rozwoju postaci skłoniła mnie do gry w TSW. Później próbowałem swoich sił w kilku innych tytułach jak Aion, Warhammer, Darkfall, chwila WoW, SWTOR ale żaden tytuł nie przyciągnął mnie na dłużej. 

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Od jakichś 2 lat jestem w IX Kohorcie, wcześniej chwilę byłem w mniejszych gildiach jak grałem w inne MMO, m.in. Warcry. W żadnej gildii nie sprawowałem ważniejszej roli.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Podoba mi się pomysł z osadzeniem MMO we współczesnym świecie. Jak wspomniałem wyżej głównym aspektem, który przyciągnął mnie do TSW to swoboda rozwoju postaci, nie lubię po prostu systemu levelowego w grach. Po lekko ponad miesiącu gry mogę stwierdzić, że gra spełniła moje oczekiwania i oczarowała mnie klimatem.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Z trzech dostępnym frakcji to właśnie Dragoni najbardziej odpowiadają mi pod względem klimatu. Jeśli chodzi o Templarów to wydawało mi się, że będzie to najpopularniejsza frakcja (i okazało się, że miałem rację), a Iluminati śmierdziało mi New World Order i teoriami spiskowymi, których nie lubię.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:
Co tu dużo mówić, dla mnie HOT to w dużej mierze ludzie z Kohorty z którą gram już od dłuższego czasu. Poza tym po miesiącu od wydania gry poznałem resztę ludzi, których nie znałem wcześniej i gram w sumie tylko z Wami, więc nie widzę innego wyboru jeśli chodzi o cabal.

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
We wcześniejszym podaniu opowiedziałem, że nie, ale nie za bardzo wiedziałem wtedy na czym polegają misje inwestygacyjne. Teraz mogę stwierdzić, że bardzo chętnie wezmę w nich udział. Jeśli chodzi o Role-play i dobrze to rozumiem, to chodzi o zabawę w odgrywanie postaci - tutaj mogę z góry powiedzieć, że mnie to nie interesuje i nie mam zamiaru brać udziału w takich zabawach. Nie umiem określić swojego celu w grze, bo nie mam konkretnego. W tej chwili np bawię się w różne kombinację buildów postaci i rozwijam ją tak, abym mógł bawić się każdym możliwym trybem rozgrywki - od PVP przez instancję NM a kończąc na bezmyślnej solo farmie.

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
I znów wracamy do poprzedniego podania. Tam stawiałem głównie na PVP, jednak gra oferuje bardzo ciekawe instancję PVE, które wymagają dosyć sporego zgrania drużyny i dosyć mocno mnie to wciągnęło, więc styl mojej gry to miks PVE i PVP.

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Na codzień pracuję jako strażak na platformie wiertniczej. Pracuję w trybie kontraktowym więc może mnie nie być po 3-4 tygodnie, a potem przez 2-3 tygodnie będę miał więcej czasu. Kilkoro osób z kohorty miało przyjemność lub jej brak poznać mnie na zlocie IX Kohorty. Interesuję się giełdą walutową czyli tzw Forex'em. Od około 2 lat uczę się gry na giełdzie, a od marca tego roku gram(wolę określenie spekuluję) na realnym rynku. Dążę do tego aby właśnie z tego żyć gdzieś w jakimś przyjemnym kraju np Tajlandia/Hiszpania. Lubię też roślinki, chociaż jak się okazało nie mam do nich za dobrej ręki, ciągle mi giną :< . Ale nie przeszkadza mi to w spędzaniu z nimi czasu. Swego czasu pochłaniałem naprawdę spore ilości filmów, ale od dłuższego czasu jestem zażenowany poziomem współczesnego kina, więc ograniczam się do wyszukanych perełek (znacznie bardziej preferuję kino europejskie od amerykańskiego). No i to by było na tyle, jestem nieśmiały i nie lubię mówić o sobie, ale dopuszczam możliwość upicia mnie aby informacji wyciągnąć więcej. Aaa zapomniał bym. Jestem z takiego miasta, że można mnie spokojnie nazywać Śledziem i uwielbiam denerwować Paprykarzy i Betonów ;)

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak, akceptuję.
« Ostatnia zmiana: 03.09.2012, 17:40:15 pm wysłana przez Brokenwing »

Rokh

• Thomas 'Rokh' Blacksmith
Odp: Podanie - Pence v. 2
« Odpowiedź #1 dnia: 10.08.2012, 20:37:19 pm »
Zdecydowanie fajny chop, siedzi z nami na mumble jeżeli tylko gra, ogarnia skille tzn. potrafi czytać co robią i w ogóle jak najbardziej ok.
Thomas "Rokh" Blacksmith

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Podanie - Pence v. 2
« Odpowiedź #2 dnia: 10.08.2012, 22:23:02 pm »
No proszę. Kolejny Smok, który ubrał włosienicę i poprawił podanie. Pence, to podanie jest naprawdę w porządku. Jestem na tak.

Poczekaj proszę na decyzję Architekta Smoków.
"For Russ! For the Wolftime!"

Nocka

« Odpowiedź #3 dnia: 11.08.2012, 12:14:53 pm »
Jak najbardziej za...

"Nie dać się zabić, to także zwycięstwo ..." - Tokugawa Ieyasu.

Arethan

« Odpowiedź #4 dnia: 11.08.2012, 13:32:52 pm »
Czolem,

Fajne, jak narazie lista rezerwowa.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #5 dnia: 03.09.2012, 17:41:01 pm »
Pence, witam w HOT i jednocześnie udzielam urlopu.
"For Russ! For the Wolftime!"