Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Brokenwing  (Przeczytany 914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Brokenwing
« dnia: 25.09.2011, 14:30:13 pm »
1. Imię (prawdziwe):

Gosia

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Trine 'Brokenwing' Witchhammer

3. Wiek:

35

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

W MMO gram od 2006 roku. Pierwszą moją grą tego rodzaju były Guild Wars. Do dzisiaj pamiętam coś w rodzaju szoku, kiedy zobaczyłam te tłumy w Pre-Ascalonie, zaczęłam czytać czat i wtedy do mnie dotarło, że to naprawdę są ludzie - kryjący się pod fikuśnymi ubrankami i animacjami, ale prawdziwi ludzie spotykający się w jednej grze. W GW grałam przez 1.5 roku dosyć intensywnie. Do dzisiaj uważam, że to jest jedna z najlepszych gier tego rodzaju, ze wspaniałą historią (szczególnie Prophecies), świetnymi misjami, genialnym PvP. Próbowałam trochę EVE. Potem od beta testów - czerwiec 2009 do listopada grałam w Aiona, który aczkolwiek powalił mnie niesamowitą grafiką i możliwościami customizacji postaci, zniechęcił mnie długotrwałym grindem. Później nastąpiła fascynacja Mortal Online, niesamowitą grą pod względem koncepcji, w wykonaniu najbardziej zbugowaną grą wszechczasów - jednak do dzisiaj wspominam krajobrazy i ogrom tego świata. Potem były AoC i LotRo na trialu - niestety nie za bardzo mi się spodobały. Potem przygoda z WoW-em w którego zaczęłam grać po raz pierwszy po wyjściu Kataklizmu - jednak odrzucił mnie tam grind porównywalny do koreańskich gier oraz drastyczne wymogi dotyczące sprzętu/dps przy rajdach. Grałam również na becie Riftu, ale wydał mi się kolejną grą -  klonem WoW-a (chyba teraz już taki nie jest). Ostatnio koło się zamknęło i wróciłam na dosyć długo do Aiona, jednak po osiągnięciu lvl cap nie jest to gra, w której można robić coś interesującego poza farmieniem i wyposażaniem kolejnych altów.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

W GW grałam w paru gildiach, pierwszą z nich była kobieca gildia (nazwy nie pomnę już), potem grałam w Mythical Dragon Keepers [Myth], w końcu założyłam swoją gildię Blackragons Lair [Lair]. Od lipca 2009 roku jestem członkinią IX Kohorty, byłam tam oficerem (Optio) od spraw związanych z Blogiem IX Kohorty (dotyczącym Aiona - byłam jego redaktorką naczelną, obecnie Daeva's Report prowadzony przez Rillas).

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World? :

Po wielu tytułach MMO i wielu godzinach tego samego, inaczej jednak podanego i opakowanego grindu, zaczęłam odczuwać pewnego rodzaju zmęczenie. Denerwowała mnie powtarzalność tego typu gier - robisz maina, levelujesz go godzinami, dochodzisz do end game, zaczynasz się nudzić, robisz alta, znowu levelujesz go godzinami i tak w koło Macieju. Jeszcze przed wyjściem w Europie Aiona, pisałam na pewnym dużym, polskim forum poświęconym tej grze, że developerzy powinni zrezygnować z podziału na dps, tanka i healera i że czekam na grę w której nie będzie klas leczących, a gracz będzie potrafił utrzymać się przy życiu sam. Pamiętam, że mój pomysł został w większości wyśmiany (choć było parę osób które uważały podobnie). Kiedy usłyszałam o nowatorskich założeniach TSW - wiedziałam, że to jest coś czego muszę spróbować. Potem zafascynowała mnie historia, wciągnęło Lore i tak się zaczęła przygoda z tą grą na poważnie. Dzięki pomocy Mikele (nasz pierwszy administrator od spraw technicznych) mogłam wcielić w życie mój pomysł na założenie pierwszego, polskiego fansite'u tej gry. Na forum udało mi się stworzyć miejsce przyciągające ludzi zafascynowanych tym tytułem i z tego jestem autentycznie dumna. Bo każdy może stworzyć stronę o grze, najciężej jest zainteresować ludzi, zafascynować ich na tyle, aby chcieli poświęcić swój czas i dali coś z siebie. 

7. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal? :

No cóż, nie wybrałam Cabal - to ona wybrała mnie :D Szeptała mi tajemnice, nalegała i prosiła. Ja tylko poszłam za jej głosem.

8. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze? :

Zdecydowanie mam zamiar brać udział zarówno w misjach inwestygacyjnych jak i RP. Zresztą Cabal kładzie duży nacisk na Role-playing, chociażby poprzez sformułowanie Rytu i jego założeń. Celem jest dobra zabawa w gronie ciekawych ludzi, dogłębne poznanie historii i Lore TSW, rozwiązanie wielu zagadek i stworzenie Cabal rozpoznawalnej na serwerze.

9. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP? :

Lubię oba, jednak z naciskiem na PvE. W grach w których poznałam już dogłębnie content zawsze kończę na PvP.

10. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo? :

Czekałam na jakieś podchwytliwe pytanie :D Jestem otwartą osobą, z dużym aczkolwiek nieco pokrzywionym poczuciem humoru. Bardzo lubię pisać, szczególnie shorty i humorystyczne wierszyki dotyczące gier. Mam męża i trzy córeczki. Skończyłam prawo. Bardzo lubię skecze Monty Pythonów (szczególnie ten o martwej papudze), fantastykę, filmy fantastyczne i chińskie (wu-shu i obyczajowe). Jestem molem książkowym - zakres od literatury klasycznej XIX wieku do historii Polski okresu komunizmu. Z fantastyki najbardziej cenię Stevena Eriksona, George'a Martina, a z polskich Jacka Dukaja, którego uwielbiam! Nie znoszę przeklinania (rozumiem, że każdemu się czasem może zdarzyć), chamstwa, pogardliwego traktowania ludzi. Szczególnie działa mi na nerwy kiedy widzę w jednej gildii ludzi, którzy powinni się wspierać i sobie pomagać, a zaczynają się kłócić, wytykać sobie słaby dps, zarzucać noobostwo i wrednie komentować poczynania innych, mniej doświadczonych członków gildii. Zawsze staram się wprowadzić dobrą atmosferę na czacie/VoIP i nie wchodzę do gry po to, aby wyładować na kimś mój zły dzień.   

11. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal? :

Tak.
« Ostatnia zmiana: 16.04.2012, 23:29:51 pm wysłana przez Brokenwing »
"For Russ! For the Wolftime!"

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
Re: Brokenwing
« Odpowiedź #1 dnia: 26.09.2011, 08:32:40 am »
Witam.

Serdecznie mi miło powitać "Szefową wszystkich Szefów".  :)

Dziękuję Ci za stworzenie HoT, za portal, forum i za wszystko.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Metanic

« Odpowiedź #2 dnia: 26.09.2011, 22:09:22 pm »

Witaj Brokenwing
 No powiem Ci , jestem pod wrażeniem że zdecydowalas się na złożenie i prowadzenie
 Cabal HOoT . Jest to spore wyzwanie ,tak więc w miarę możliwości będę Cię  wspierał w
 tych zmaganiach  8). No i wyrazy podziekowania za to co już nam ...Cabal   dałaś  ;) .

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #3 dnia: 29.09.2011, 15:45:38 pm »
Hejka Broken!

Pomimo, że znamy się z Broken od czasów Aiona to jakoś nie udało nam się do tej pory pograć razem jakoś dłużej i intensywniej. Nie mogłam nie polubić tej baby przez którą na dzień dobry wylądowałam w Shalet Squadzie i która podobnie jak ja preferuje wieeeelgachne miecze, którymi z wdziękiem ścina morze głów i jak party ma szczęście to są to głównie głowy wrogów :D
Cieszę się również, że to Ty postanowiłaś zabrać się za stworzenie tej cabal, bo wierzę, że dzięki Tobie uda się stworzyć i świetny, przyjazny klimat a i o poziom cabal w samej grze się nie martwię :)

Powodzenia Wielka Siostro!