Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Wotan - podanie  (Przeczytany 670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fusami

• Brat
  • **
Wotan - podanie
« dnia: 17.11.2012, 16:20:59 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Radek
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Hope "Fusami" Connor
3. Wiek:
29
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Od 2008 Age of Conan, z krótkimi skokami na bok na miej lub bardziej udane MMO jak SW:TOR, DCUO czy ostatnio GW2.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Tak, byłem w paru gildii, przeważnie jako szeregowy członek, od casualowych wipiących na najprostszych bossach po bardzo hardcore'owe rajdujące po 5-7 dni w tygodniu i walczące o archivementy World First.
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Zainteresował mnie klimat gry, generalnie FC ma to do siebie że ma genialne pomysły na gry jak właśnie TSW czy AoC. A na rynku brakowało właśnie takiego Survival Horror MMO - co prawda czekałem na WoD online ale chyba to nieszybko nastąpi.
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Smoki - głównie ze względu na azjatyckie klimaty, tyle lat grania w gry w klimatach feudalnej Japonii robi swoje :)
8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:
Wydajecie się być miłym cabal, jak już wspomniałem przerabiałem parę opcji jeśli chodzi nastawienie do gry i generalnie na dłuższą metę hardcore cabal to nie dla mnie, poza tym powiem szczerze brakuje mi wspólnego przesiadywania na mumble i gadania o pierdołach
9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
nie ukrywam że jak w każdym mmo nastawiony jestem na wspólne granie (instancje, raidy) a jako że mam awersję do PUGów i nie za bardzo lubię grać z randomami dlatego też chyba najwyższy czas znaleźć jakieś w miarę zgrane party zwłaszcza gdy za parę chwil na live'a wejdą rajdy.
Misje inwestygacyjne traktuję jako pewnego rodzaju nowość i muszę się do nich przyzwyczaić po niezliczonej ilości godzin spędzonych na szalonym grindzie.
RP w MMO - nigdy nie brałem udziału, jednakże chętnie spróbuję
10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Zdecydowanie PVE. Jako że mój skill pvp stoi na bardzo niskim poziomie a nie uśmiecha mi się robić za free fraga dlatego też na warzone'y i inne minigierki chodzę od święta
11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Z pochodzenia Małopolanin, obecnie mieszkam i pracuję w Dąbrowie Górniczej jako technolog. W wolnych chwilach gdy nie pracuję i nerdzę w MMO pogrywam w różnego rodzaju planszówki oraz karcianki. Jeśli chodzi o gusta muzyczne to ogólnie ciężkie brzmienia, chociaż tez nie stronię od innych gatunków (Dark ambient i Akira Yamaoka oraz ostatnio Dubstep).
12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
tak

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
Odp: Wotan - podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 17.11.2012, 16:31:33 pm »
Witaj na naszym forum. Cieszy mnie kiedy widze kolejnego smoka, to znak że jeszcze nie wygineliśmy  :) Mam nadzieje, że nasza Mistrzyni i Architekt Smoków dadzą Ci 'ZIELONE' światło  ;)

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #2 dnia: 17.11.2012, 17:40:32 pm »
Witaj Wotan.

Podania widywaliśmy obszerniejsze, ale wydajesz się spełniać wymogi co do podejścia do gry i bardzo prawdopodobne, że dogadasz się z naszą trzódką. Zresztą Smoki i tak mają pewne specjalne prawa ustawowo im nadane w celu uniknięcia ich całkowitego wyginięcia. :P

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #3 dnia: 17.11.2012, 18:00:44 pm »
Powitać, tym bardziej, że Smoki to fajne chłopaki (ale z lekkim dodatkiem pieprzu na Fusangu)..
Gdybyś chciał przejść na jedyną właściwą stronę to śmiało - zapraszamy!
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

Slothar

• Brat
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 17.11.2012, 21:04:28 pm »
Witaj Wotan

Dziękuję za podanie, dowiedziałem się z niego wystarczająco by przyjąć Cię na czeladnika. Pozostaje kwestia drobna acz istotna. Jak wolisz byśmy się do Ciebie zwracali? Generalnie trzymamy się zasady, że na mumblu, forum i w grze używamy tego samego pseudonimu choć oczywiście są wyjątki. Pseudonim twojej postaci jest na tyle prosty, że chyba lepiej będzie zmienić Wotan na Fusami i taki również stworzyć profil na mumblu.

Witam w Cabal.
"Using no way as way to having no limitation as limitation" Bruce Lee

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Wotan - podanie
« Odpowiedź #5 dnia: 17.11.2012, 23:17:29 pm »
Witaj Wotan na forum

Podanie w porządku. Fajnie, że chcesz do Smoków, bo faktycznie cienko przędą.

Jestem na tak i witam w Cabal :)

Uprawnienia i dostęp do mumbla dam Ci zaraz jak skończymy raid na TestLive.

Slothar ma rację, byłoby dobrze, gdybyś ustawił nick na ten jaki masz w grze.

Swoją drogą chyba skądś znam Twój nick? Grałeś może w sekcji AoC w Kohorcie?
"For Russ! For the Wolftime!"