Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Angeloliv  (Przeczytany 1250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

angeloliv

Angeloliv
« dnia: 16.12.2012, 20:08:57 pm »
1. Imię (prawdziwe):Łukasz
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):Morgana"Poszukiwaczka"Nox
3. Wiek:25
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):Gram w mmorpg od 10 lat,coś koło tego 1 moja gra to było tibia albo EverQuest 1 nie pamiętam za bardzo.potem wow od bety 7 lat,Warhammer online,aion itp + parę darmowych gier.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:Grałem dużo w różnych gildiach.Byłem 6 razy gm 12 razy officerem.
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:Hmm może dlatego że jest bez abonamentu a może i dlatego że nie ma nic ciekawszego a wowem to mam po dziurki w nosie i za dużo dzieci się zaczeło pojawiać.A miałem grać  w tsw już od premiery ale LoL mnie wwesał i jakoś wyszło.
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:Dragon bo lubię anime mange i Godzille:):):)
8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:Hmm może dlatego że szukałem jakieś gildii i ta wpadła na rozpoczęciu.
9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:To jeszcze się zobaczy wszystko po woli.
10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:Pvp ale Pve czasami
11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:Hmm co tu powiedzieć mieszkam w Norwegii od roku pracuje na produkcji sushi od roku dobre.Jestem osobą spokojna i cichą.Kobiety zawsze mnie ośmielają mam słabość do nich.Słucham muzyki trens od niedawna a le i tak rock rządzi.Lubie ciepło a siedzę w lodówce no i lubię pływać,ale papierosy pale od 5 lat przez wojsko bo byłem na ostatnim poborze.Mam neta radiówkę więc będę siedział na ts3 jak pozwoli net.
12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:JA->TAk
13. Używamy komunikatora głosowego w grze, czy masz zamiar/będziesz go używać?:Ts3 muble
14. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG. Rozwiązanie tej zagadki wpłynie na ocenę twojego podania. Odpowiedzi proszę kierować do Brokenwing WYŁĄCZNIE NA PW!     Tu mam ciemno w głowie dzisiaj po 13 godzinach pracy

Mam nadzieje że teraz lepiej nie mam głowy dzisiaj,ale powinno być ok
« Ostatnia zmiana: 16.12.2012, 21:24:03 pm wysłana przez angeloliv »

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Angeloliv
« Odpowiedź #1 dnia: 16.12.2012, 20:20:39 pm »
takie anorektyczne podanie jakieś...
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

angeloliv

« Odpowiedź #2 dnia: 16.12.2012, 20:27:08 pm »
Hmm a co chcesz wiedzieć więcej na 2 strony mam się rozpisać:)

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #3 dnia: 16.12.2012, 20:31:13 pm »
Hmm a co chcesz wiedzieć więcej na 2 strony mam się rozpisać:)
byłoby idealnie :)

ale jedna strona też wystarczy
« Ostatnia zmiana: 16.12.2012, 20:33:09 pm wysłana przez Johnnie »
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

Xortas

• Brat
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 16.12.2012, 20:35:41 pm »
Rzuć okiem na inne podania... I zrozumiesz :P

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #5 dnia: 16.12.2012, 20:38:18 pm »
Hmm, nędzne podanie.
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Slothar

• Brat
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 16.12.2012, 20:48:26 pm »
Na pewno duży plus za wybór odpowiedniej frakcji ale na chwilę obecną:

Chcemy by w podaniu zawarte były również pytania na jakie odpowiadasz.
Zgadza się to nie pierwsze podanie i część z nas zna je na pamięć ale część nie zaśmieca sobie głowy takimi informacjami i łatwiej im się czyta podania jak widzą:
 1. Pytanie
     Odpowiedź.
Jesteśmy bardzo towarzyską Cabal choć nie we wszystkich aspektach się zgadzamy to się lubimy i lubimy się poznawać. Choć może nie wszystkie detale z życia prywatnego nas interesują to możesz wierzyć lub nie ale wolimy choć trochę poznać twoją osobowość dzięki podaniu. Obecna forma przedstawia mi Ciebie w niekorzystnym świetle dlatego proszę cię bardzo ale to baaaardzo o poprawę podania. Warto przejrzeć wcześniejsze. Nie wszystkie są wzorcowymi wypracowaniami bo wbrew pozorom nie o to chodzi. Po prostu pokaż nam więcej siebie.

Pozdrawiam i z nadzieją czekam na poprawę podania.
« Ostatnia zmiana: 16.12.2012, 20:50:54 pm wysłana przez Slothar »
"Using no way as way to having no limitation as limitation" Bruce Lee

angeloliv

« Odpowiedź #7 dnia: 16.12.2012, 21:25:11 pm »
Poprawione chyba, zobaczymy dzisiaj głowy nie mam do podań mogłem jutro ale jutro chce już grać pełną parą i pozdrawiam.

Slothar

• Brat
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: 16.12.2012, 21:37:49 pm »
Już jest lepiej, z uwagi na wielkie chęci i zmęczenie po pracy wybaczam pewną chaotyczność. Może dla Smoka to i lepiej ;]

Jestem na Tak. Teraz jeszcze trzeba poczekać na decyzję Wielkiej Mistrzyni.
"Using no way as way to having no limitation as limitation" Bruce Lee

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #9 dnia: 17.12.2012, 00:48:07 am »
Witaj na forum

Dziekuję za złożenie podania, ale niestety również to poprawione nie spełnia pewnych podstawowych, niestety nie spisanych, zasad obowiązujących w naszej Cabal. Podanie odrzucam.

Życzę powodzenia w TSW.
« Ostatnia zmiana: 17.12.2012, 01:13:55 am wysłana przez Brokenwing »
"For Russ! For the Wolftime!"

Mesme

• Rycerz
  • Primus non nocere
« Odpowiedź #10 dnia: 17.12.2012, 10:23:28 am »
Dużo lepiej niż wersja 1.0 , ale Broken nie przekonałeś .
 YOU CAN DO IT!!!
powodzenia i do zobaczenia na mumblu (po poprawie podania) :)
stare mądre chińskie przysłowie mówi , że jak nie masz nic mądrego do powiedzienia , to powiedz stare mądre chińskie przysłowie

Ash "Twentythird" Neuro

• Rycerz
  • Thee process is thee product
« Odpowiedź #11 dnia: 17.12.2012, 10:33:54 am »
Sama motywacja złożenia podania do naszej cabal i powód grania w TSW nie pasuje do naszych niepisanych standardów. Rozumiem że smoków u nas mało ale jakość się liczy. Broken jak zawsze na straży Rytu ;).

▲ ▲

Dreams Less Sweet

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #12 dnia: 17.12.2012, 11:21:27 am »
powodzenia i do zobaczenia na mumblu (po poprawie podania) :)
No... nie, nie do zobaczenia. Jest już po herbacie.

Nawiasem mówiąc: to, co Ash wymienił powyżej, też mnie osobiście odrzuciło.

Brokenwing locuta, causa finita.

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #13 dnia: 17.12.2012, 11:45:53 am »
Hmm, dobra odmiana przez rodzaj wyszła. Coś mi nie pasowało do oryginału, szczególnie że myślałam po polsku, a na -a to żeński (FYI, locutus będzie dla samca, locutum dla nijakiego), a zdanie było -a w wersji z Rzymem... <kałapućk myślowy> dopóki nie uświadomiłam sobie, że Rzym w łacinie jest rodzaju... żeńskiego, podobnie jak Broken. :D  ;D
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3