Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie - Arahja  (Przeczytany 1721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arahja

Podanie - Arahja
« dnia: 02.01.2013, 11:21:24 am »
1. Imię (prawdziwe): Jacek
2. Bloody "Arahja" Mary
3. Wiek: 32 wiosny
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Prócz kilku krótkich przygód z Age of Conan, LOTRO, moją miłością przez 6 lat było Anarchy Online również Funcomu – niestety powolne odchodzenie znajomych z różnych względów nakłonio również i mnie do tego drastycznego kroku. Obecnie gram z małym entuzjazmem w SWTOR ze względu na radosne PVP trwające 15 minut. Miłem dość sporą przerwę spowodowaną wypuszczeniem na świat dwójki dzieci (mam nadzieję że własnych – Żona wstępnie potwierdza). Dzieci doszły do takiego etapu że luzują już rodziców i czas po 20ej każdego dnia należy spowrotem do nas.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
W Anarchy Online byłem w Notum Force jednym z pięciu generałów zaraz po naszym mistrzu. Wtedy mogłem grze poświęcić 8 – 14 h dziennie więc dawałem rady (piękny czas studiów). Dzisiaj nie udżwignołbym podobnej funkcji bez zaniedbywania obowiązków.
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Bo jest Funcomu, bo nie jest setnym klonem wowa, bo jak ją włączyłem to musiałem „pomyśleć” a większość gier już tego nie wymaga, bo jest szansa że spotkam tu mniej ośmiolatków (bez urazy), bo grając z osobami lubiącymi myśleć dużo przyjemniej spędza się czas na TS/Mumble a ja po 10h pracy nie lubię się denerwować i swój czas wolny chcę spędzać w sposób przyjemny i relaksujący , bo po wywiadzie z „Ularis’em” bardzo zachwalał klimat oraz HOT
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Wiem jak to zabrzmi, ale po przegraniu 2 tygodni w grę wybór był bardziej losowy niż „z przekonania” i pasuje mi Templar – urzekł mnie Londyn i makiety/worki treningowe. W NY jest zbyt nowocześnie jak na takiego zastałka jak ja.
8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Dowiedziałem się od Ularis’a (który teraz wrócił do TSW, jest w HOT i bardzo pozytywnie się wypowiadał) z którym gram w SWTOR i spędziliśmy wiele godzin na TS „gawędząć” o wszystkim i niczym czyli o losach świata w skrócie radiowym.
9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Dobra zabawa, wieczorne rozmowy, wspólne zwiedzanie świata. Role – playing nie potrafię dopasować do komputera – od „zawsze” grałem w Warhammera, Zew Cthulhu, Cyberpunk’a, trochę w Wampira, LOTR, Neuroshimę i może jeszcze kilka innych. I Role-playing kojarzy mi się nieodłącznie z unplugged + kartką + kośćmi, i kumplami stłoczonymi w ciasnej piwnicy do białego rana. Komputer jest dużo bardziej wersją odchudzoną gry wyobraźni i odgrywania postaci. Lubię expienie, lubię tworzenie postaci silnej i mocnej/użytecznej w grupie. Uwielbiam zdobywanie endgemowych itemów i cieszy mnie to jak goluma biżuteria 
10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Ciężko mi odpowiedzieć, całe życie byłem PVE, w Anarchy Online PVP grałem bardziej z „musu” obronnie przy polach notum. Przez pół roku kompletowałem gear, testowałem, radziłem się najlepszych zrobiłem wszystko dobrze, byłem już jednym z lepszych a nadal nie sprawiało mi to żadnego funu. Za to PVE / gearowanie/ rajdy 100osobowe sprawiały mi olbrzymią radochę.
Obecnie w SWTOR gram praktycznie tylko PVP a PVE nie sprawia mi radości.
Idąc do brzegu: „nie potwierdzam, nie zaprzeczam” . Wszystko zależy od tego jak zostanie zrobiony PVP system w TSW ale biorąc poprawkę na Funcom to raczej będę graczem PVE i mass rajdowcem chyba że mnie pozytywnie zaskoczą też z PVP.
11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Średniego wzrostu, kolor oczu piwny, waga kogucia, niewybredne poczucie humoru, nigdy nie opanowałem ortografii (w tym miejscu dziękuję za Word’a).
 Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, wolałbym sam nie odsłaniać od razu wszystkich kart 
12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Zapoznałem się i akceptuję. (chociaż muszę przyznać że czasem po mieście jadę szybciej niż 50 km na godzinę)
13. Używamy komunikatora głosowego w grze, czy masz zamiar/będziesz go używać?:
Absolutnie tak, nie wyobrażam sobie gry bez powyższego.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania – chciałbym się stać częścią całości.
Pozdrawiam

"Anger Is A Gift" RATM

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Podanie - Arahja
« Odpowiedź #1 dnia: 02.01.2013, 11:28:33 am »
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, wolałbym sam nie odsłaniać od razu wszystkich kart

Z pokoju tortur dochodzi przyjemny i rytmiczny odgłos miecha próbującego rozgrzać jeszcze bardziej i tak już czerwone węgielki na palenisku brata Varrosa a siostra Broken nie może się zdecydować, które obcęgi wybrać...
Andrzej Dupa

Ash "Twentythird" Neuro

• Rycerz
  • Thee process is thee product
« Odpowiedź #2 dnia: 02.01.2013, 11:45:36 am »
Red? Nothing to see here. Move along.

▲ ▲

Dreams Less Sweet

Mesme

• Rycerz
  • Primus non nocere
« Odpowiedź #3 dnia: 02.01.2013, 11:46:34 am »
Pomyśl  jeszcze nad wyborem frakcji , tylko my iluminaci mamy ciastka (dosłownie) :)
stare mądre chińskie przysłowie mówi , że jak nie masz nic mądrego do powiedzienia , to powiedz stare mądre chińskie przysłowie

Arahja

« Odpowiedź #4 dnia: 02.01.2013, 11:57:53 am »
Pomyśl  jeszcze nad wyborem frakcji , tylko my iluminaci mamy ciastka (dosłownie) :)

.....stanowczo ze słodyczy to ja wybieram mięso :)... no chyba że to TE ciastka  ;)
"Anger Is A Gift" RATM

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #5 dnia: 02.01.2013, 12:04:27 pm »
Witaj! Miło powitać kolejnego 'papierowego' erpegowca :) Powinno Ci się u nas spodobać.

Na tych niebieskich powyżej nie zwracaj uwagi, oni tak zawsze  ::) Miszczowie marketingu... bardzo bezpośredniego.

Zubi

« Odpowiedź #6 dnia: 02.01.2013, 12:05:41 pm »
Templar - !!!!!! tak trzymaj, nie daj się nabrać na ciastka.

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #7 dnia: 02.01.2013, 12:05:47 pm »
Nie sluchaj ich... Pdswiadomie wybrales jedyna sluszna i wlasciwie oceniajaca rzeczywistosc frakcje. Co ci po blyskotkach niebieskiej gawiedzi, ktore po otrzezwieniu staja sie zwyklym szmelcem, albo po 'cudach' elektroniki, ktore bez pradu nadaja sie tylko do dekoracji dekadenckich iluminackich wystaw tzw. sztuki wspolczesnej?

Tylko my Templarzy stoimy na strazy prawdziwych wartosci, bez ktorych swiat zapadlby sie w oparach iluminackich intryg.

...
W zasadzie Smoki wcale nie sa lepsze...
...
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #8 dnia: 02.01.2013, 12:10:54 pm »
Nie sluchaj ich... Pdswiadomie wybrales jedyna sluszna i wlasciwie oceniajaca rzeczywistosc frakcje...

taaa, przez okulary zrobione przez Brata Yorgila..
Pozwolicie, że nawet nie będę komentował tekstu o oparach
Andrzej Dupa

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #9 dnia: 02.01.2013, 12:17:09 pm »
Słabo, słabo. Nie ma to jak lansować się kradzionymi obrazami w siedzibie frakcji. :|
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Arahja

« Odpowiedź #10 dnia: 02.01.2013, 12:21:44 pm »
...jak w domu - tylko gdzie ja ja znowu wsadziłem kapcie

Wybór raz dokonany jest na całe życie, co warte byłoby słowo gdyby na szali z ciasteczkiem przegrało.
"Anger Is A Gift" RATM

Tsure

• Rycerz
« Odpowiedź #11 dnia: 02.01.2013, 12:27:03 pm »
Better dead than red.

Zawsze można zacząć od początku. Niebieski naprawdę jest lepszy :)

Arahja

« Odpowiedź #12 dnia: 02.01.2013, 12:37:16 pm »
Better dead than red.

Zawsze można zacząć od początku. Niebieski naprawdę jest lepszy :)

Niebieski nie pasuje mi do torebki :) a czerwień jest tak elegancko ordynarna
"Anger Is A Gift" RATM

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #13 dnia: 02.01.2013, 12:40:35 pm »
Słabo, słabo. Nie ma to jak lansować się kradzionymi obrazami w siedzibie frakcji. :|

Nigdzie nie jest napisane, ze to oryginal wisi w Louvre. Nie badzmy drobiazgowi ;)
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #14 dnia: 02.01.2013, 12:53:54 pm »
Witam na forum

Podanie mi się podoba, masz plus za poczucie humoru, żonę i dzieci, 6 lat w Anarchy, rpg i za jedyną właściwą frakcję :)

Jestem na TAK, poczekaj jeszcze proszę na decyzję Architekta Templariuszy.

A Ularis chyba już u nas nie gra, albo jest coś o czym nie wiem  8)
« Ostatnia zmiana: 02.01.2013, 13:02:29 pm wysłana przez Brokenwing »
"For Russ! For the Wolftime!"