Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie "Szybki"  (Przeczytany 5870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Barbazu

Podanie "Szybki"
« dnia: 21.01.2013, 10:34:53 am »
1. Imię (prawdziwe): Paweł.

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś): Paul "Szybki" Draak.

3. Wiek: 25.

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś): Doświadczenie jest duże, parę ich było: Flyff, Tibia (tak, ta Tibia), Runescape (3-4 lata życia), masę FPS'ów i innych gierek których nazw na chwile obecną nie pamiętam.  Aktualnie gram w TSW i GW2.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie: W TSW nie byłem w żadnej, a w GW2 piastowałem funkcję v-leadera i admina w gildi "Infinitum" na Blacktide. W innych grach także byłem członkiem różnorakich gildii, ale jako szaraczek..

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?: Tak szczerze to całkiem przypadkowo, ot miałem 30 euro na wydanie, patrze na Steam, a tu The Secret World za 29,99. Kupiłem, zagrałem i wpadłem po uszy ;].

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?: Gram Dragon'ami. Dlaczego? Azjamania  ;].

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?: A no jak już kupiłem TSW to trzeba było poszukać jakichkolwiek informacji na temat tejże gry. "Tswo.pl" wyświetla się jako 2 pozycja w Google, więc... ;].

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?: Po pierwsze i ostatnie, gram "for fun", ale również zamierzam aktywnie uczestniczyć w życiu Cabal'a, w miarę możliwości ofc.

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?: PVE, aczkolwiek trochę PVP też może być.

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?: ... no w sumie co mi tam. Mieszkam w Holandii, pracuję, a także wychowuję 3 dzieci. Nie mam za dużo czasu na TSW, ale damy radę. To tak: Pracuję jako magazynier w jakże wielkiej firmie Albert.nl ;], po pracy jak wiadomo dzieci, dom i takie tam. Jako hobby dałbym tutaj giercowanie, aczkolwiek lubię wszystko co związane z naprawą/rozbudową komputerów. Książki? Oczywiście, ale tylko lekkie jako rozrywka. Nie piję, palę papierosy jak również konopię, oczywiście sporadycznie. Lubię również dobre filmy, ale z racji tego, że już takich nie robią, więc nie oglądałem niczego od roku.

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?: Zapoznałem się, akceptuję.

13. Używamy komunikatora głosowego w grze, czy masz zamiar/będziesz go używać?: Nigdy nie korzystałem z Mumble, ale jak mi warunki pozwolą to i owszem, będę używać.

14. Na ten punkt się nie zadaję. Pozdro ;]

Mam nadzieję, że zaspokoi to na chwilę Wasze pragnienie wiedzy na temat przyszłych/niedoszłych członków Cabal'a.
« Ostatnia zmiana: 21.01.2013, 12:06:07 pm wysłana przez Pheolie »
"Aj si kaos, kaos ewryłer"

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Podanie "Szybki"
« Odpowiedź #1 dnia: 21.01.2013, 10:36:34 am »
Szybki, lepiej szybko rozwiń troszkę podanie please...
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #2 dnia: 21.01.2013, 10:37:03 am »
Szybki, może trochę "za" szybki. Zerknij na inne - zaakceptowane - podania. Twoje wydaje się nie być tym, czego oczekujemy.
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Barbazu

« Odpowiedź #3 dnia: 21.01.2013, 10:41:53 am »
Hah, krótko i na temat. Jeśli nie odpowiada Wam forma podania, to widocznie nie mam tu czego szukać. Dzięki i miłej gry życzę.

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #4 dnia: 21.01.2013, 10:43:12 am »
szybko było, ale nie ma się co spinać.
Lubimy wiedzieć, czy mając 3 pociech można jeszcze coś czytać, oglądać, pić, itp... :)
« Ostatnia zmiana: 21.01.2013, 10:47:10 am wysłana przez Johnnie »
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

Barbazu

« Odpowiedź #5 dnia: 21.01.2013, 11:03:47 am »
Oczywiście, że chcecie wiedzieć, ale CV nie będę wstawiał. O takich rzeczach to można na Mumble pogadać. Nie sugerujcie mi, że mam brać przykład z innych podań. To, że ktoś napisał więcej niż ja... no cóż, po prostu ma więcej do powiedzenia.

Pytanko. Czy żeby przesiadywać z Wami na Mumble muszę być członkiem Cabal'a?
« Ostatnia zmiana: 21.01.2013, 11:24:28 am wysłana przez Pheolie »

Avishai

• Rycerz
« Odpowiedź #6 dnia: 21.01.2013, 11:37:23 am »
Wiesz, można patrzeć na naszą rekrutację "dwojako". Nie chcemy mieć tabunu buractwa przebiegającego przez Cabal. Trochę kleiliśmy to co jest i podoba nam się efekt. Chcemy móc zagwarantować ludziom podobnym do nas, że spotkają nas, czyli - oby - to czego oczekują.

Stąd wynikają nasze zasady, które można akceptować lub nie. Weź jednak pod uwagę, że to o co pytamy, czyli hobby i coś czytanego/oglądanego nie jest zbyt intymnym pytaniem, na mumble wyjdzie pewnie w ciągu 3 dni przy jakiejś rozmowie.

Niestety, mumble jest dla członków Cabal (z drobnymi wyjątkami na wyprawy z innym cabal, które robimy raz u nas, raz u nich, ale to inna sytuacja).
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #7 dnia: 21.01.2013, 11:43:29 am »
Nikt Ci nie każe, pisąć "Bóg wie co", nas interesujesz jako osoba, ewentualny kompan do gry, zabawy, wspólnych żartów.
Teraz o Tobie wiem tylko tyle, że mieszkasz w Holandii i masz troje dzieci i nic więcej.
Piszesz, że masz duże doświadczenie w mmo i nic wiecej.
Na pytanie: "Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje?" odpowiedziałeś że w GW2 byłeś v-leaderem. Możesz podać nazwę gildii? A w innych (nam nieznanych) grach gdzie grałeś? Przy Twoim dużym doświadczeniu powinno być tego sporo.

To nas interesuje!
A także: co czytasz, co oglądasz, co pijesz (a, to już Johnnie pisał). Czy interesujesz się: muzyką (może na czymś grasz), teatrem (może grasz lub reżyserujesz), literaturą (może sam coś piszesz, albo jesteś fascynatem specyficznej literatury), podziel się tym z nami.

My tutaj jesteśmy jak jedna wielka rodzina, rozrzucona po całej Europie, (w Holandii jeszcze nie mamy swoich "wtyczek") cenimy sobie wysoko poczucie humoru ("specyficznego"), nie gryziemy. ;)

A teraz odpowiedz na pytanie: Chcesz z nami grać?
Nikogo na siłę nie mamy zamiaru ciągnąć.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Barbazu

« Odpowiedź #8 dnia: 21.01.2013, 12:03:01 pm »
Proszę Was bardzo, mam nadzieję, że naświetli mnie to trochę bardziej w tej jakże zacnej gildii.

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #9 dnia: 21.01.2013, 12:19:13 pm »
No, jak dla mnie, jest lepiej, ale poczekajmy aż się Wielki Smok obudzi. :D ;)

Teraz to przynajmniej wiem, że whisky (whiskey) się z Tobą nie napiję, ale jointa skręcić mogę. ;)
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Avishai

• Rycerz
« Odpowiedź #10 dnia: 21.01.2013, 12:24:12 pm »
Najlepszy film wszech czasów wg. Ciebie, Pheolie?

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #11 dnia: 21.01.2013, 12:28:00 pm »
A teraz odpowiedz na pytanie: Chcesz z nami grać?
Nikogo na siłę nie mamy zamiaru ciągnąć.
Miałem takiego wykładowcę na politechnice, który lubił powtarzać studentom (szczególnie tym bardziej tępym): "Panowie! Przypominam, że studia nie są obowiązkowe!".

Członkostwo w naszej Cabal też nie jest obowiązkowe.

Możesz się świetnie i 'szybko' bawić bez Cabal, bez konieczności pisania jakichś długaśnych podań, na które trzeba poświęcić całe 20 minut - i jeszcze użerania się z denerwującymi pytaniami dodatkowymi.

Zresztą wygląda na to, że trafiłeś i na grę i na nas zupełnie przypadkowo - jest spora szansa, że się bardzo 'szybko' znudzisz.

Barbazu

« Odpowiedź #12 dnia: 21.01.2013, 12:29:59 pm »
W osobistym rankingu jest nim "Matrix", pierwszy kamień milowy efektów specjalnych, także fabuła i pomysł na film był "przedni".

Barbazu

« Odpowiedź #13 dnia: 21.01.2013, 12:33:14 pm »
Zresztą wygląda na to, że trafiłeś i na grę i na nas zupełnie przypadkowo - jest spora szansa, że się bardzo 'szybko' znudzisz.

Fajnie, że "przypadkowo" wróżysz mi przyszłość ;]

AhH... Wybaczcie za dubla. Niezamierzony. Może i masz rację deVolf, ale możesz tylko przypuszczać, że "Szybki" 'szybko' skończy grę. Mam status "nie przyjmiemy go, bo za dużo pyskuje", ale nie poddam się ;]
« Ostatnia zmiana: 21.01.2013, 12:38:32 pm wysłana przez Pheolie »

Mesme

• Rycerz
  • Primus non nocere
« Odpowiedź #14 dnia: 21.01.2013, 12:34:51 pm »
Kamieniem milowym efektów specjalnych chyba na zawsze pozostaną Gwiezdne Wojny.  35 lat minęło  od pojawienia się 1 części a nadal się to ogląda fantastycznie.
stare mądre chińskie przysłowie mówi , że jak nie masz nic mądrego do powiedzienia , to powiedz stare mądre chińskie przysłowie