Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie "Szybki"  (Przeczytany 4391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mesme

• Rycerz
  • Primus non nocere
Odp: Podanie "Szybki"
« Odpowiedź #45 dnia: 21.01.2013, 15:01:14 pm »
To trzeba też dodać produkcję XXX "SexTrixx" jako 5 część :-[
stare mądre chińskie przysłowie mówi , że jak nie masz nic mądrego do powiedzienia , to powiedz stare mądre chińskie przysłowie

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #46 dnia: 21.01.2013, 15:03:49 pm »
To trzeba też dodać produkcję XXX "SexTrixx" jako 5 część :-[
Brzmi nieźle, czy to jest 'kanoniczne'?

Mesme

• Rycerz
  • Primus non nocere
« Odpowiedź #47 dnia: 21.01.2013, 15:24:54 pm »
Widziałem tylko okładkę (niestety) w jakimś artykule o produkcjach xxx opartych na fabule kinowych hitów . Treść tego dzieła jest mi nieznana , ale podejrzewam , że ehm "dotyka" wielu ciekawych wątków nierozwiniętych w innych częściach
stare mądre chińskie przysłowie mówi , że jak nie masz nic mądrego do powiedzienia , to powiedz stare mądre chińskie przysłowie

Slothar

• Brat
  • **
« Odpowiedź #48 dnia: 21.01.2013, 15:47:11 pm »
slothar pewnie policzył kreskówkę ;)
To powinien policzyć więcej - było przecież kilka 'kreskówek', czyli animowanych filmów krótko/średniometrażowych. I nawet całkiem niezłych! Znalazły się w komplecie np. w matriksowych pakietach DVD/BR, warto obejrzeć.
Ale traktuje się je razem jako Animatrix :)

A jak już chcemy być tacy dokładni to liczmy jeszcze grę Enter the Matrix, która rozszerzała lekko fabułę i pokazywała drugą część z innego punktu widzenia.

Stormheart wygrywa konkurs. Gry nie znałem. Odstawiam niniejszym TSWO i będę grał w "Enter the Matrix" ;]

Jednak by było niedomówień: 4 części Matrixa można obejrzeć w 5 trzeba zagrać ;]
« Ostatnia zmiana: 21.01.2013, 15:49:12 pm wysłana przez Slothar »
"Using no way as way to having no limitation as limitation" Bruce Lee

Barbazu

« Odpowiedź #49 dnia: 21.01.2013, 18:38:33 pm »
Witaj Szybki na forum

Bardzo mi przykro, ale jestem na nie. W pierwotnym Rycie była wpisana zasada, że nie prosimy o poprawianie podań. Nie widziałam jak wyglądało twoje pierwsze podanie. Ale musiało być ono dosyć wątłe.

Cenimy sobie spokój, więc Twoja nerwowa reakcja na słowa krytyki niestety przeważyły szalę na nie.

Życzę Ci powodzenia w TSW. Na forum tswo.pl możesz znaleźć inne polskie cabal.

Szkoda ze nic nie rozumiem. w rycie nie ma wzmianki na temat edycji podania a do pierwotnego ryta nie mialem dostepu. karany za cos czego nie ma - nie rozumiem. dalibyscie szanse czlowiekowi a nie oceniacie po pierwszym wrazeniu. oczywiscie nie spinam sie tylko uwazam ze to niesprawiedliwe.

sorry za male litery i brak interpunkcji ale pisze z fona i przerwa mi leci. pozdro
"Aj si kaos, kaos ewryłer"

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #50 dnia: 21.01.2013, 19:14:32 pm »
Chodzi mi o to, że Twoje pierwotne podanie musiało być naprawdę słabe, skoro nawet Johnnie napisał, żebyś je rozwinął. Pewnie gdybym je zobaczyła w takim stanie byłoby któtkie: nie. Ale miałam okazję przeczytać je dopiero po tym jak je poprawiłeś i jak wątek rozwinął się na 3 strony i jak Cię grzecznie poproszono o to, abyś je rozwinął. Niestety Ty zareagowałeś nerwowo. To wpłynęło na moją decyzję, która jest ostateczna.

Naprawdę jest parę innych polskich Cabal i myślę, że znajdziesz taką, w której będziesz dobrze się czuł.
"For Russ! For the Wolftime!"

Barbazu

« Odpowiedź #51 dnia: 12.01.2015, 12:53:57 pm »
Witam wszystkich ponownie i przepraszam za offtopa, ale nasuwa mi się następujące pytanie: Jako, że moje podanie kiedyś tam zostało odrzucone, to czy mam szansę/prawo na ponowne rozpatrzenie mojego podania? Jeśli tak to proszę o jakieś instrukcje co i jak na PW, bądź w temacie.
"Aj si kaos, kaos ewryłer"

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #52 dnia: 12.01.2015, 13:11:20 pm »
Witaj Szybki po dwóch latach. Skoro chciało Ci się do nas po tak długim czasie "wrócić", to zgadzam się na złożenie nowego podania w nowym wątku (zwróć uwagę na to, że wzór podania się od tego czasu zmienił). Życzę powodzenia.
"For Russ! For the Wolftime!"