Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Khadrim - podanie  (Przeczytany 5580 razy)

Koowall (Khadrim)

• Sempre Fidelis
Khadrim - podanie
« dnia: 22.01.2013, 10:11:47 am »
1. Imię (prawdziwe):
Łukasz
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World
Randall "Khadrim" Flagg
3. Wiek:
29 lat
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
World of Wacraft, Guild Wars 1 & 2, L2, LOTRO, Aion, SWTOR, AOC.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich?
W LOTRO i SWTOR grałem i nadal gram razem z Twierdzą.
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Bo mam przesyt krain fantasy oderwanych całkowicie od rzeczywistości. Grą w sumie zainteresowałem się całkiem przez przypadek, gdzieś na portalu zobaczyłem, że przeszła na B2P. I tak czytaj i oglądając pomału zacząłem wciągać się w ten pokręcony świat rodem z Kinga i Lovecrafta. Maine, Cthulhu...biorę w ciemno :)
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Tylko i wyłącznie Templariusze na tą chwilę. Są uosobieniem wszystkiego co dobre, a przy tym są bezwzględnymi niszczycielami zła. Mają jasny kodeks i kierują się honorem.
8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Przede wszystkim są tu sami polacy :) Przerobiłem już granie z gildią world wide i nie zawsze do końca to się sprawdza na raidach czy dungeonach. Miło pogadać ze swoimi po swojemu. Poza tym ważna dla mnie jest także średnia wieku, choć spotkałem się już z dojrzałymi 16-to latkami i dzieciakami w wieku 30 :) Heh chyba sam trochę taki jestem...Dowiedziałem się o was z najpopularniejszej przeglądarki :)
9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Misje inwestygacyjne - jak najbardziej tak :) Zawsze jest dobra pora żeby ćwiczyć szare komórki, a nie tylko zabijać, zabijać, zabijać...frenzy...
RP to jest to :) Gdzie się tylko da wybieram taki server.
Moim celem jest dobra zabawa, nigdy nie byłem typem grindera. Lubie wypady do dungeonow robić z faktu, że gram praktycznie tylko tankami :)
10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
PVE - to mnie interesuje w każdej grze :)
PVP - jedyne jakie mi odpowiadało było w L2, nigdzie nie znalazłem lepszego.
11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Mieszkam we Wrocławiu z żoną Kasią :)
W zeszłym roku kupiliśmy mieszkanko, które praktycznie skończyliśmy wykańczać już:)
Prywatnie pracujemy w drugiej największej firmie windykacyjnej w Polsce.
Wykonuję najbardziej fascynujący zawód świata - księgowy :)
W wolnych chwilach biegam, jeżdżę na rowerze i trenuję jakąś sztukę walki (chociaż jeszcze nie znalazłem takiej, któraby mi odpowiadała).
Lubię poleżeć w łóżku i poczytać dobrą książkę :) Kogo czytam sporo można się domyśleć po moim imieniu i nazwisku growym :)
Grać też lubię, chyba najbardziej ze wszystkich sportów :) Kiedy byłem singlem miałem więcej czasu, teraz trochę mnie. Wiadomo - jeżeli kobieta nie krzyczy w nocy to warczy w dzień, więc staram się nie dopuścić do tej drugiej sytuacji :P
Od około roku zacząłem także grać dość intensywnie w gry planszowe, jak dla mnie - super sprawa.
To tyle o mnie :)
12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak.
13. Używamy komunikatora głosowego w grze, czy masz zamiar/będziesz go używać?:
Wstyd się przyznać, ale przez okres mojej przygody z MMO różnorakimi (będzie z 8 lat) nie dorobiłem się słuchawek z mikrofonem i wszedłem na TS'a i pochodne może z 2-3 razy. Ale obiecuję poprawę i z nadchodzącej wypłaty zakupię jakiegoś mica :)
14. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG. Rozwiązanie tej zagadki wpłynie na ocenę twojego podania. Odpowiedzi proszę kierować do Brokenwing WYŁĄCZNIE NA PW!
Próbowałem, próbowałem i nic...
Przyznam szczerze, że nie bardzo mam czas głębiej się w zagadkę wchłonąć, bo z racji mojego zawodu przychodzę do domu odmóżdżony jak zombie. Księgowość to czarna magia sama w sobie i co chwilę mnie jakimiś zagadkami zaskakuje. Jak narazie 1-0 dla mnie :)

Pozdrawiam serdecznie.

Łukasz

deVolf

• Rycerz
Odp: Khadrim - podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 22.01.2013, 10:21:45 am »
Czołem Khadrim, witaj na forum! Bardzo słuszny wybór frakcji, to Ci się chwali :) Podanie też bardzo sympatyczne. Powodzenia w rekrutacji!

A tak poza tym - księgowy, powiadasz... Nie chciałeś przypadkiem zostać poskramiaczem lwów?

Tsure

• Rycerz
« Odpowiedź #2 dnia: 22.01.2013, 10:34:23 am »
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Tylko i wyłącznie Templariusze na tą chwilę. Są uosobieniem wszystkiego co dobre, a przy tym są bezwzględnymi niszczycielami zła. Mają jasny kodeks i kierują się honorem.

Teraz mnie rozbawiłeś... uosobienie dobra? BUhahah. To najbardziej zakłamana frakcja ze wszystkich. Za FASADĄ dobra tak naprawdę to zramolałe dziadki, które na wszystko przymykają oko bo nie mają siły już walczyć.

Powinieneś, a nawet więcej, musisz przemyśleć tą sprawę. My Illuminaci, młody prężny zespół, uratujemy świat, bo nam się CHCE!. Bo świat ma się skończyć na NASZYCH warunkach i w terminie, który NAM pasuje. Więc zastanów się proszę.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Khadrim - podanie
« Odpowiedź #3 dnia: 22.01.2013, 10:48:53 am »
Witaj Khadrim

Widzę, że przygnało Cię do nas z forum tswo.pl. To znany fakt, HOT ma w sobie taki zwierzęcy magnetyzm.

Jestem na TAK.

Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.

Lion Tamer hehe, jeden z lepszych skeczy M.P :)
« Ostatnia zmiana: 22.01.2013, 10:57:24 am wysłana przez Brokenwing »
"For Russ! For the Wolftime!"

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 22.01.2013, 10:59:18 am »
ksiegowy mówicie? Jak dla mnie, to typowy Illuminata. Ale madrosc przychodzi z wiekiem? No nie?
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #5 dnia: 22.01.2013, 11:03:48 am »
Ech, whatever. I tak ich gromimy na Stonehenge'u. :>
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #6 dnia: 22.01.2013, 11:38:36 am »
Witaj Khadrim na forum.

Widzę, że możemy mieć kolejnego "tanka" wśród Templariuszy, ale młotek to sobie chyba zmienisz na coś innego, jak pograsz dłużej. ;)
Podanie mi się podoba i nie mam (na razie) innych pytań.
A tych niebieskich "smerfów" nie słuchaj, oni tak zawsze. :)
Dokonałeś jedynego słusznego wyboru frakcji.

Jestem na: TAK

Witaj w Cabal Khadrim.

PS
Ale nick na forum to chyba Ci zmienimy (lub sam to zrobisz), na taki sam jaki masz w grze. Będzie łatwiej i prościej.
Jak już uporasz się ze sprzętem do mumbla (namiary prześle Ci Broken na PM), to zarejestruj się na nim nickiem z gry, a w opisie dodaj żeś Templar, żeby smerfy i zielone ludki wiedzieli z kim mają do czynienia. ;)
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Slothar

• Brat
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: 22.01.2013, 11:44:46 am »
Zgadza się, Templarzy mają swoje zasady z których nie zbaczają ani na jotę ale z tym dobrem toś się srogo minął.
"Using no way as way to having no limitation as limitation" Bruce Lee

Mesme

• Rycerz
  • Primus non nocere
« Odpowiedź #8 dnia: 22.01.2013, 11:58:24 am »
Czołem
Szkoda że wybrałeś  Tempka , zwłaszcza z takim zamiłowaniem do literatury S.Kinga (templatriusze czytają ostatnio tylko ulotki dołączone do ich leków)  ;). Ja wałkuje go non stop od 2 lat . Co prawda na Flagga natknąłem się tylko w Bastionie i Oczach Smoka (mrocznej wieży jeszcze nie czytałem) , ale mogę stwierdzić stanowczo , że koleś bardziej przypomina Iluminatę niż Tempka . Jeśli się z nim utożsamiasz , to przemyśl wybór frakcji
stare mądre chińskie przysłowie mówi , że jak nie masz nic mądrego do powiedzienia , to powiedz stare mądre chińskie przysłowie

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #9 dnia: 22.01.2013, 12:03:47 pm »
Powiem uczciwie, że podanie mi się nie podoba  >:(

Całość sklejona  :(, bez odpowiednich kolorków ::) no i do tego z masą emotikonów  ???

Pomijam sprawę wybrania jedynej "słusznej"  :D frakcji.

:-*
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #10 dnia: 22.01.2013, 12:17:55 pm »
Witaj Khadrim w HOT :)

Johnny, nie bądź zazdrosny. Zmarszczka Ci się na nosku od tego zrobi.
"For Russ! For the Wolftime!"

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #11 dnia: 22.01.2013, 12:26:42 pm »
Witaj.

Ech jak to mówią...Iluminaci szczekają, Templariusze idą dalej.

Tak sobie myślę, że można by frakcje dopasować do różnych etapów ludzkiego życia:

Dzieciństwo - to Smoki, wciąż wierzą w dziewicze Księżniczki, nie odróżniają dobra od zła, mają niezwykłą wyobraźnię i są nieco egocentryczne.

Młodość - to Iluminaci, wierzą, że pozjadali wszystkie rozumy, że tylko "JA" mam rację, że cały świat kręci się wokół mnie, ale z racji tego, że dopiero u dorosłych osób wykształca się ostatecznie przodomózgowie, to nie potrafią oceniać konsekwencji swoich czynów. Liczy się tylko "Ja" i "Teraz, Natychmiast".

Dorosłość - to my Templariusze, może już nie tak agresywni, ale za to rozumiejący jak ten świat działa, co to jest dobro a co zło, dlaczego ważne są nie tylko jednostki, jak nasze czyny wpływają na całą rzeczywistość. No i jesteśmy już też obyci w świecie, kulturalnie, nabraliśmy manier i dobrego gustu.

Varros

• Moderator
« Odpowiedź #12 dnia: 22.01.2013, 12:43:24 pm »
W 110% się z Tobą zgadzam Aszułka i podzielam Twoje poglądy, bardzo trafne porównanie. :)

Khadrim, nie zważaj na opinie członków innych frakcji, wszak trafiłeś do Elity!!!
DPS/Tank

Tsure

• Rycerz
« Odpowiedź #13 dnia: 22.01.2013, 12:56:08 pm »
Jeżeli nie poświeciłeś za dużo czasu na swoją postać to zastanów się nad tą nieszczęsną frakcją. Te czerwone nosy, które tutaj piszą po prostu chcą Cię skusić. A prawda jest zupełnie inna. Prawda jest jedna. I znają ją Illuminaci. A prawda jest taka, że tak tempusie jak i dra-ogonki zazdroszczą nam. Niebieski kolor po prostu dominuje nad światem.

Zresztą po naszej stronie jest niezaprzeczalny bonus, którego u Templariuszy po prostu nie znajdziesz - MY MAMY CIASTKA!

Varros

• Moderator
« Odpowiedź #14 dnia: 22.01.2013, 13:02:19 pm »
...
Niebieski kolor po prostu dominuje nad światem.
Tylko ten wasz świat jest taki jakiś malutki, tylko Stonehenge, jakieś 150 m2.
Bo na Fusangu to częściej jest czerwono niż niebiesko lub zielono. ;)

A reszta świata nasza. :)
DPS/Tank