Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Akhanta - podanie  (Przeczytany 3228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Akhanta

Akhanta - podanie
« dnia: 02.02.2013, 15:58:25 pm »
1. Imię (prawdziwe): Olga
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś): Alisson "Akhanta" Wright
3. Wiek: 19
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś): World of Warcraft (wszystkie dodatki), Star Wars: The Old Republic, Lineage 2, Aion, Perfect World, Forsaken World, Pirates of Burning Seas, Pirates of Carribean Online, kilka pomniejszych - swego czasu testowałam MMO
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie: W TSW? Nie. Poza TSW moją główną gildią był roleplayowy Bane w WoWie (Argent Dawn EU), jedna z najbardziej znanych na serwerze grup. Należałam do wewnętrznego pierścienia Bane'a.
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?: Zaintrygowała mnie tematyka, jak i coś po prostu mi mówiło, że warto spróbować. A potem zakochałam się w świetnej fabule, questach inwestygacyjnych, klimacie, innowacjom takim jak kończenie questów poprzez raporty... Ach, długo by wymieniać.
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?: Gram Illuminatami- ich pragmatyczne, ekonomiczne podejście do otoczenia fabularnie przemawia do mnie bardzo. I- szczerze mówiąc- trochę przypominają mi Ventrue z World of Darkness, a tych po prostu uwielbiam. Dragoni, drogą eliminacji, nie przemawiają do mnie wcale, a Templariusze... cóż, może kiedyś, kiedy już zajdę gdzieś obecną postacią. Jak na początek, podejście Templariuszy niezbyt do mnie przemawia- a ponieważ od zawsze interesuję się, albo może raczej zawsze interesowałam okultyzmem, przyciągnęli mnie Illuminaci żerujący na nim, bez mieszania do sprawy jakichś głębszych idei. I, jakkolwiek nie wnikam w teorie spiskowe, historyczni Illumi całkiem mnie ciekawią.
8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?: Dowiedziałam się od przypadkowo spotkanego członka cabal, którego zagadnęłam. Z jego opisów Hermetic Order zrobił na mnie świetne wrażenia- szczególnie, że jestem zapaloną role playerką- wiec postanowiłam spróbować dołączyć.
9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?: Zdecydowanie tak, i zdecydowanie tak. Obecnie wciągnęła mnie fabuła, więc skupiam się na misjach, neistety zwykle samotnie- z braku znajomych, z którymi można by na przykład poodgrywać role. Jeśli zostałabym przyjęta, z całą pewnością pochłonąłby mnie role playing.
10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?: Stanowczo PvE.
11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:  Och, no cóż... Wspomniałam o dawnym zainteresowaniu okultyzmem, a co za tym idzie- łączonymi z nim organizacjami. O pasji Role Playingu i MMO także. Poza tym... Mieszkam w Warszawie, jestem na I roku skandynawistyki. Rysuję, maluję, rzeźbię i szyję; czasem też piszę (to się chyba całkiem nierozerwalnie łączy z RP... hmmm...), choć ostatnio do tego nie mam weny. Kocham podróżować gdziekolwiek, po kosztach i z przygodami, fascynuje mnie lotnictwo (sic, jak to lata?!). Od niedawna jestem szczęśliwą opiekunką Ary Epoletowej imieniem Stark. Mam też intrygujący talent a)do przypalania potraw, nawet takich z mrożonki albo popcornu do mikrofalówki; b)zabijania niechcący wszystkich roślin, nawet kaktusów. Od paru lat interesuję się steampunkiem.
To w skrócie; nie będę zanudzać żadnymi wypracowaniami- pewnie i tak jest już na tyle podań do przeczytania ;) W razie czego najprościej mnie złapać chyba na TSW.
12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?: Oczywiście.
13. Używamy komunikatora głosowego w grze, czy masz zamiar/będziesz go używać?: Pewnie tak, choć może nie bez przerwy.
14. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG. Rozwiązanie tej zagadki wpłynie na ocenę twojego podania. Odpowiedzi proszę kierować do Brokenwing WYŁĄCZNIE NA PW!
« Ostatnia zmiana: 02.02.2013, 16:39:32 pm wysłana przez Brokenwing »

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
Odp: Krieglein - podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 02.02.2013, 16:05:54 pm »
Witaj na forum. Całkiem fajne podanie, szkoda tylko że Iluminatka  ;)

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #2 dnia: 02.02.2013, 16:10:08 pm »
KOBIETA !!!

Witamy w HOT  :D
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #3 dnia: 02.02.2013, 16:11:37 pm »
Nie słuchaj tego wyżej (edit: Johnnie się wepchał, tego wyżej niż Johnnie). On się nie zna.

Dobre podanie. Bardzo mnie cieszy:
- frakcja, ja jestem iluminatką, a dwie pozostałe baby to Templariusze...  >.<'
- płeć :D 3 kobiety w Cabal to nieźle, ale 4 to będzie nawet lepiej!

Jako Architekt Iluminatów - tak.
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 02.02.2013, 16:23:29 pm »
Jako główny zrzęda Cabala, jestem na tak a nawet na nie! :D
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #5 dnia: 02.02.2013, 16:37:02 pm »
Witaj Akhanto na forum :)

Podanie bardzo fajne, zainteresowania niebanalne, zagadka prawie już rozwiązana :)

Pani Architekt Iluminatów jest na tak, Mistrzyni jest ma tak. Kolejna babka w cabal. Witamy :)

Hehe, robi się babiniec, drżyjcie chłopaki  8)

Ps. Będę musiała Ci zmienić nick na forum na ten z gry (tak będzie prościej się dogadać). Info o mumble przesyłam na PM.

"For Russ! For the Wolftime!"

Stormheart

• Rycerz
« Odpowiedź #6 dnia: 02.02.2013, 16:38:08 pm »
Bardzo fajne podanie, tylko Lumiś. Ale były u nas zmiany frakcji  ::) WoD też mocno na plus.
Jacob "Stormheart" Belmont

Akhanta

Odp: Akhanta - podanie
« Odpowiedź #7 dnia: 02.02.2013, 16:43:06 pm »
@Sid- Smoki, a fe :D
@Broken- A-ha! To dlatego nie mogłam się zalogować! Okej, przeprawię zaraz i nazwę tematu na niick z gry. Postaram się dogryźć zagadkę jak najszybciej :)
Dziękuję bardzo za miłę (i błyskawiczne) powitanie :) No to... zostaje mi chyba czekać na wewnętrzne zaproszenia do Cabalu w grze?

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #8 dnia: 02.02.2013, 16:45:01 pm »
A to już zrobiłam :)

Avi się Tobą doskonalne zaopiekuje, nic się nie bój, tylko się zalogujesz, a od razu zostaniesz nie tylko zaproszona, ale zagadana na śmierć  8)

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #9 dnia: 02.02.2013, 17:02:50 pm »
Nie, nie na śmierć, to by było marnowanie potencjału i ewentualnej przyszłej ciastkodawczyni.

Witam w Cabal :)
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #10 dnia: 02.02.2013, 17:27:48 pm »
Witaj Akhanta!

Bardzo fajne podanko i to bez dodatkowych plusów za płeć :) Niebanalne hobby (pewnikiem Broken znajdzie dla części z nich zastosowanie w cabal!)Szkoda tylko, że Iluminatka, bo wiesz, oni o okultyzmie to tyle wiedzą ile mogą zarobić na sprzedawaniu albumów i leksykonów oraz pudełek z akcesoriami do przywoływania duchów na pidżama party :P My Templariusze mamy w tym temacie wielowiekowe doświadczenie! No i jako Iluminatce pewnikiem każą ci iść na kurs pieczenia ciastek.

Pozostaje jeszcze jedna kwestia. Kwestia Cioci! Bo wiesz mamy w cabal trzy ciocie: Wielką Ciocię Broken, Małą Ciocię Avishai i Złą Ciocię Aszułkę. A jaką ciocią zostanie Akhanta? ^^

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #11 dnia: 02.02.2013, 17:32:44 pm »
A jaką ciocią zostanie Akhanta? ^^

Młodą, Aszua..., młodą  :D

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Akhanta - podanie
« Odpowiedź #12 dnia: 02.02.2013, 18:07:46 pm »
Aszułka pogadamy sobie z Johnnym na ten temat na SH. Zobaczymy czy wtedy też będzie taki dowcipny :)

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #13 dnia: 02.02.2013, 19:03:20 pm »
Ooo tak Broken ooo taaaak...tylko, że...cholibka... on ma rację! :O

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #14 dnia: 02.02.2013, 22:06:53 pm »
Aszułka pogadamy sobie z Johnnym na ten temat na SH. Zobaczymy czy wtedy też będzie taki dowcipny :)
mów tak do mnie Broken, mów....