Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Vonsky - podanie  (Przeczytany 5532 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vonsky

Vonsky - podanie
« dnia: 04.03.2013, 19:36:59 pm »
1. Imię (prawdziwe):

Michał

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Vincent "Vonsky" Vega

3. Wiek:

36

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

Skupię się tylko na tych w które grałem dłużej niż rok:
Początki (9 lat temu) to Knight Online. Pierwsza 3d gra mmo, do tej pory mam do niej sentyment ale jest raczej oparty na pierwszych, miłych wrażeniach aniżeli na faktycznych walorach gry. Potem przez długi czas były skoki po różnych tytułach, aż w końcu pojawił się Warhammer Online. Świetna gra, niestety całkowity debalans frakcji uniemożliwiał pełne delektowanie się tym tytułem. Age of Conan nowatorski tryb walki zatrzymał mnie w świecie R.E. Howarda. Mam nadzieję, że w tej odsłonie (TSW) funkom nie popełni tych samych błędów. League of Legends, 2 lata świetnych wrażeń które skutecznie zniszczyło polskie community. World of Tanks i Star Wars to ostatnie tytuły na jakie poświęciłem sporo czasu.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

Było kilka gildii do których należałem, największa to IX Kohorta, należałem w niej do sekcji AoC a później Star Wars. Nie pełniłem w niej żadnej znaczącej funkcji.
Regiment of Renown w WoT: do zeszłego tygodnia byłem jej dowódcą. Z uwagi na zmęczenie materiału oraz brak czasu na więcej niż jeden tytuł mmo na raz, złożyłem dymisję.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

Grałem w TSW w wersji beta, po zakończeniu testów wróciłem do WoTa a TSW zniknął mi z oczu (głównie dlatego, że uznałem, że nie była warta opłacania abonamentu). Wróciłem do tego tytułu w momencie kiedy przeszła w tryb B2P.
A dlaczego TSW? Dlatego, że jestem fanem horroru a gra ma klimat Alone in the Dark, Silent Hill, Cthulhu i kilku jeszcze innych tytułów. Znudziło mi się granie elfami krasnalami czy innym tałatajstwem. TSW oferuje mi dokładnie to czego oczekuję czyli investigation horror (mogliby jeszcze dołożyć opcję survivor ale...nie wszystko na raz).

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Wybrałem frakcję Templar. Dlaczego? Krótka analiza doprowadziła mnie do tego, że Illuminati najczęściej wybierani będą przez gimnazjalistów poza tym "sex, drugs 'n rock('n roll)efeller" mam na co dzień a gra w końcu ma być odskocznią ;)
Dragon "art of chaos" - motto jest zupełnym przeciwieństwem tego co założyłem sobie planując postać na serwerze RP.
Drogą eliminacji oraz z góry założonego planu na placu pozostali Templariusze, coś w końcu musi wyprowadzić z błędu całą resztę. Czemu to nie ma być moja piła mechaniczna?

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Najpierw myślałem, żeby w poszukiwaniu gildii spamować czat w grze ale jako, że uznaję siebie za gracza o dość dużej kulturze, zaniechałem tego i przeglądając forum natrafiłem na wasze ogłoszenie.
Myślę, że się dogadamy.

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?
Jak najbardziej, po cóż wybierać serwer RP kiedy nie zmierza się tego robić? Cel w grze? Może by tak rozlać czarę ogni piekielnych na heretyckie pomioty a tych którzy przeżyją powbijać na pale i dorżnąć piłą...albo drogą bezkrwawych negocjacji przekonać ich by weszli na właściwą drogę (osobiście uważam, że plan B jest dla frajerów).

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Zawsze lubiłem zwiedzać świat i rozwiązywać jego problemy (questy) aczkolwiek nie ukrywam, że PVP też lubię. W TSW trybu PVP jeszcze nie posmakowałem ale z chęcią wytoczę trochę krwi z heretyków.
Jeśli miałbym szacować to 65% PVE i 35% PVP.

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Jak już wcześniej pisałem mam czas tylko na jeden tytuł na raz. Jest to związane z obowiązkami domowymi jak i zawodowymi. Jednakże, nie przeszkadzają mi na tyle, żebym nie mógł poświęcić kilku godzin dziennie na rozgrywkę.
Poza graniem lubię oglądać serjale: The Walking Dead, Dexter, American Horror Story, The Americans czy The Fallowing to tylko kilka tytułów które regularnie śledzę.
Zawodowo zajmuję kierownicze stanowisko w największej w polsce sieci wielkopowierzchniowych elektromarketów.
Posiadam również dwie latorośle w wieku 13 i 7 lat.

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Challenge accepted!

13. Używamy komunikatora głosowego w grze, czy masz zamiar/będziesz go używać?:
Jasne, każda szanująca się gildia musi mieć komunikator ponadto pewne tryby rozgrywki bez komunikatora nie mają po prostu sensu. Nie wyobrażam sobie rajdu lub pvp bez komunikacji.
« Ostatnia zmiana: 04.03.2013, 23:59:36 pm wysłana przez vonsky »

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Vonsky - podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 04.03.2013, 19:46:11 pm »
Złośliwości mi się skończyły, więc tylko suche:
Witaj podły Templarze.
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

Zodiaqe

« Odpowiedź #2 dnia: 04.03.2013, 20:05:18 pm »
Krótka analiza doprowadziła mnie do tego, że Illuminati najczęściej wybierani będą przez gimnazjalistów

Gimnazjaliści okupują raczej inne tytuły, aczkolwiek teza śmiechowa :)

łelkom

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #3 dnia: 04.03.2013, 20:08:38 pm »
Muszę przyznać, że kiepski biznes zrobiłam, bo sporo Iluminatów to daleko-daleko padli od gimnazjalistów. Tokusiu, wybieram Cię! Pojedź mu. Jak Tokuś z refleksem nie wyrobi, a Johnnie już się odezwał, to Mesme, wybieram Cię! Na pomoc niech podejdą Bary, Baldur i może Tomazino. :>
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Mesme

• Rycerz
  • Primus non nocere
« Odpowiedź #4 dnia: 04.03.2013, 20:09:13 pm »
Gimbusy . My??
Należy ci się małe przetrzepanie skóry na pvp za to podłe pomówienie
pff   >:(

ps) witaj na forum
stare mądre chińskie przysłowie mówi , że jak nie masz nic mądrego do powiedzienia , to powiedz stare mądre chińskie przysłowie

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #5 dnia: 04.03.2013, 20:10:12 pm »
Krótko i bez zrzędzenia! Podanie dobre. Witaj na forum.

Johnnie, jak zawsze dobre powitanie. :D
Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

Mesme

• Rycerz
  • Primus non nocere
« Odpowiedź #6 dnia: 04.03.2013, 20:19:50 pm »
Krótko i bez zrzędzenia! Podanie dobre. Witaj na forum.

No tu się nie zgodzę do końca , bo Vonsky nic nam o sobie nie napisałeś oprócz tego , że grasz w 1 grę i masz rodzinę.
My , gimnazjaliści wręcz kochamy poznawać ludzkie nałogi , nieważne czy to alkoholowe preferencje czy też książkowe , filmowe i muzyczne klimaty w jakich najlepiej się czujesz
A tu lipa , cisza , dno i kaszana
stare mądre chińskie przysłowie mówi , że jak nie masz nic mądrego do powiedzienia , to powiedz stare mądre chińskie przysłowie

vonsky

« Odpowiedź #7 dnia: 04.03.2013, 20:33:19 pm »
ojoj widzę, że uderzyłem w dobrą nutę :)
przynajmniej jest wesoło :)
wiem, że gimbusy grają w gry f2p, ale nie mogłem się powstrzymać.

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #8 dnia: 04.03.2013, 20:45:12 pm »
I tutaj muszę się z godzić z Mesme, choć to Lumiś.
Ciut, "rzadko" piszesz o sobie, a my "ciekawe są".  :-\
Więc tradycyjne pytanie:
Gdzie mieszkasz? (z kim?), co robisz? (zawodowo), co czytasz?, co oglądasz?, czego słuchasz?, co pijesz?  ;)

PS
A Mesme, na PvP, to Ci "zad" przetrzepie, oj przetrzepie. :)
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #9 dnia: 04.03.2013, 20:47:41 pm »
Witaj vonsky.

Podanie fajne, choć zapewne będą chcieli powyciągać z Ciebie tajne przez poufne i mają rację!

Cel w grze? Może by tak rozlać czarę ogni piekielnych na heretyckie pomioty a tych którzy przeżyją powbijać na pale i dorżnąć piłą...

:D Dogadamy się!

vonsky

« Odpowiedź #10 dnia: 04.03.2013, 21:21:32 pm »
ja wiem, że to tylko test ;)

pytanie w końcu brzmiało "CZY CHCESZ nam coś powiedzieć dodatkowo?" a więc napisałem tyle na ile zezwoliła mi rada w Londynie. Reszta jest tajemnicą i końmi tego ze mnie nie wyciągniecie.
Mogę się tylko spowiadać braciom i siostrom Templariuszom.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Vonsky - podanie
« Odpowiedź #11 dnia: 04.03.2013, 21:28:54 pm »
Witaj Vonsky na forum

Podanie mi się podoba, ale zdecydowanie brakuje mi informacji o Tobie jako człowieku z jego zainteresowaniami, przywarami, wszystkimi tymi drobnymi rzeczami, które czynią podania czymś więcej niż tylko zdawkowym tekstem (nawet dobrze napisanym).

W Kohorcie byłeś za czasów Arrimy?

Końmi nie wyciągniemy? Uuu, to aż tak ciekawie? Obstawiam robótki ręczne i gotowanie :)
« Ostatnia zmiana: 04.03.2013, 21:31:23 pm wysłana przez Brokenwing »
"For Russ! For the Wolftime!"

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #12 dnia: 04.03.2013, 21:35:02 pm »
dajcie go nam, by z niego wyciągniemy wszystko oraz jeszcze więcej  >:(
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 04.03.2013, 21:43:50 pm »
dajcie go nam, by z niego wyciągniemy wszystko oraz jeszcze więcej  >:(
Dajcie go mnie. Pamiętacie ostatnie tabletki?
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #14 dnia: 04.03.2013, 21:47:43 pm »
Zrzedzeniem niebieskich sie nie przejmuj - w ich przypadku wiek nie ma znaczenia - uzywki robia swoje - megalomania jest wprost proporcjonalna do zazytej ilosci. Ale podanie chyba troche rozwinac by sie przydalo w temacie o sobie.
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...