Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: fesos-podanie  (Przeczytany 4288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tsure

• Rycerz
Odp: fesos-podanie
« Odpowiedź #15 dnia: 08.03.2013, 12:42:09 pm »
Jak dyplomatycznie nazwane :)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
fesos-podanie
« Odpowiedź #16 dnia: 08.03.2013, 12:49:55 pm »
Jeżeli Slothar będzie chciał coś dodać, a wątek będzie zamknięty, to może go jako Architekt otworzyć i się dopisać.

Daję kandydatom szansę, dlatego w przypadku wątpliwości czekam zawsze na opinie Architektów, tutaj nie miałam wątpliwości, stąd decyzja o odrzuceniu podania (niestety może niezbyt jasno wyrażona).

"For Russ! For the Wolftime!"

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #17 dnia: 08.03.2013, 12:50:02 pm »
Czyli jednak dobrze odczytałem wolę Mistrzyni :)
Odczytujesz to, co nie zostało wprost powiedziane. Ale trafiłeś. :)

Broken, ja bym się wstrzymał z zamykaniem wątku, do momentu aż Architekt Smoków odniesie się do tego podania. Po drugie zamknięcie wątku, nie daje możliwości  "drugiej szansy".

PS
Mi też to podanie się nie podoba, tak jakby je pisał na skrawku papieru toaletowego siedząc w "kiblu" w przerwie między wykładami. Zaczęte zdanie z małej litery, gdzie nie gdzie brak polskich znaków (bo widać, że dostęp do polskich znaków z klawiatury ma), interpunkcja.

PS2
Broken była szybsz o 7 sekund.  :D
« Ostatnia zmiana: 08.03.2013, 12:52:23 pm wysłana przez Varros »
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Tsure

• Rycerz
« Odpowiedź #18 dnia: 08.03.2013, 13:13:57 pm »
Czyli jednak dobrze odczytałem wolę Mistrzyni :)
Odczytujesz to, co nie zostało wprost powiedziane. Ale trafiłeś. :)

Nasze Illuminackie metody śledzenia czołowych postaci Templariuszy są dopracowane do perfekcji. Teraz praktycznie w każdym momencie wiemy co Templariusze zrobią nawet zanim oni o tym pomyślą!

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #19 dnia: 08.03.2013, 13:31:46 pm »
Po przeczytaniu podania, reakcja Broken była do przewidzenia, nawet wśród nas, Templariuszy. :)
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Ash "Twentythird" Neuro

• Rycerz
  • Thee process is thee product
« Odpowiedź #20 dnia: 08.03.2013, 13:37:19 pm »
Dzięki Tsure, że wszystkich oświeciłeś co do ukrytej treści posta Broken. Teraz możemy się rozejść w pokoju ducha.

▲ ▲

Dreams Less Sweet

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #21 dnia: 08.03.2013, 14:04:59 pm »
Nasze Illuminackie metody śledzenia czołowych postaci Templariuszy są dopracowane do perfekcji. Teraz praktycznie w każdym momencie wiemy co Templariusze zrobią nawet zanim oni o tym pomyślą!

Mozecie wierzyc w te mrzonki. Sam kilka razy stalem sie celem bezpodstawnych iluminackich nadinterpretacji. Wasze metody sa dobre dla was - zero prawdy, lub wasza prawda, czyli to czemu holdujecie na codzien. Tak, w tym jestescie skuteczni.
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #22 dnia: 08.03.2013, 14:10:45 pm »

Mozecie wierzyc w te mrzonki. Sam kilka razy stalem sie celem bezpodstawnych iluminackich nadinterpretacji. Wasze metody sa dobre dla was - zero prawdy, lub wasza prawda, czyli to czemu holdujecie na codzien. Tak, w tym jestescie skuteczni.

No, rozmowa powraca na znane i lubiane frakcyjne myzianki :)

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #23 dnia: 08.03.2013, 14:12:59 pm »

A nie zapomniałeś dzisiaj rano leków wziąć? Bo jakieś takie dziwne Templarskie halucynacje masz...
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #24 dnia: 08.03.2013, 14:20:01 pm »
A nie zapomniałeś dzisiaj rano leków wziąć? Bo jakieś takie dziwne Templarskie halucynacje masz...

Widzisz, ja w odroznieniu do np. iluminatow nie musze koloryzowac swojej rzeczywistosci roznymi srodkami psychoaktywnymi. Trudno dyskutuje sie wiec komus trzezwemu z kims na haju. Ten na haju zawsze bedzie mierzyl tego drugiego swoja miarka (stad zapewne tekst o halucynacjach) - nie dopuszcza do mysli, ze mozna obejsc sie bez prochow. A skoro ja wiem, ze postrzegam rzeczywistosc taka jaka jest, a ty taka jaka bys chcial aby byla, trudno znalezc plaszczyzne do porozumienia...
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

vonsky

« Odpowiedź #25 dnia: 08.03.2013, 14:41:35 pm »
@illuminaci

Wiemy już co wy mówicie, ale co na to wasi lekarze?

Poprawdzie uważam, że powinniście ich zmienić bo proszki które wam przepisują są ździebko podejrzane. Zastanowiłbym się, czy nie jesteście poligonem doświadczalnym jakiegoś koncernu farmaceutycznego? Aż boję się zasugerować kto za nim stoi  8)

Mesme

• Rycerz
  • Primus non nocere
« Odpowiedź #26 dnia: 08.03.2013, 14:50:50 pm »
@illuminaci

Poprawdzie uważam, że powinniście ich zmienić bo proszki które wam przepisują są ździebko podejrzane. Zastanowiłbym się, czy nie jesteście poligonem doświadczalnym jakiegoś koncernu farmaceutycznego? Aż boję się zasugerować kto za nim stoi  8)

Tia. Koncerny farmaceutyczne to nasza własność , a to pozwala testować leki na Templariuszach. Jeśli dany lek działa przechodzi do użytku wewnętrznego iluminatów a Templariuszom daje się w jego miejsce placebo , albo inny niesprawdzony jeszcze specyfik
Co wy gazet nie czytacie ??
"pacjent wyleczony to pacjent stracony"
stare mądre chińskie przysłowie mówi , że jak nie masz nic mądrego do powiedzienia , to powiedz stare mądre chińskie przysłowie

vonsky

« Odpowiedź #27 dnia: 08.03.2013, 14:54:16 pm »
@illuminaci

Tia. Koncerny farmaceutyczne to nasza własność , a to pozwala testować leki na Templariuszach. Jeśli dany lek działa przechodzi do użytku wewnętrznego iluminatów a Templariuszom daje się w jego miejsce placebo , albo inny niesprawdzony jeszcze specyfik
Co wy gazet nie czytacie ??
"pacjent wyleczony to pacjent stracony"

yorgil miał rację, tworzycie własą wersję rzeczywistości, cool story bro!
« Ostatnia zmiana: 08.03.2013, 16:08:26 pm wysłana przez vonsky »

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
fesos-podanie
« Odpowiedź #28 dnia: 08.03.2013, 15:54:55 pm »
Jak bardzo się mylicie Bracia po nazwie, bo nie po zasadach moralnych, my używamy leków wyłącznie wtedy kiedy jest to niezbędne dla uratowania życia.

Dla was jest to niezrozumiałe, że ktoś może umieć sobie odmówić czegoś, bo wy chcecie mieć wszystko, od razu i jeszcze gotowe na talerzu.

My cenimy sobie pracę i jej owoce, jesteśmy w stanie pokonać sami prawie każdą przeszkodę, bo wierzymy w człowieka i jego możliwości.

Jesteśmy jacy jesteśmy, wiadomo, że nie bez wad, ale umiemy spojrzeć z pokorą na swoje ograniczenia i nie traktujemy innych ludzi jak mierzwy.

Tokus

« Odpowiedź #29 dnia: 08.03.2013, 17:53:01 pm »
Witaj Fesos

Niestety, nie wysiliłeś się. Ja mam rozmiar 39/40. To chyba mało. Ale w sumie nie wiem. Bo but butowi nie równy. Jedne mi pasują od pierwszego włożenia, a inne nigdy się nie rozchodzą.

ta...powracając do tematu buta :D, to macie przykład taaaakiego Buta >:(.
W 2005 roku powstał film Pan życia i śmierci (Lord of War) oparty na biografii "Buta". Nicolas Cage zagrał w nim rolę Ukraińca.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiktor_But
« Ostatnia zmiana: 08.03.2013, 17:55:48 pm wysłana przez Tokus »
-gdzie jest Bóg który stworzył nasz świat i ludzi na swoje podobieństwo, a potem miał pilnować żeby ludzie byli ludźmi,...niech to zatrzyma!!, ja chcę wysiąść!!
-nic z tego gościu, świat mu wyszedł,...ludzie nie, to pojechał następnym kursem....