Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie Akkarion'a  (Przeczytany 1116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Akkarion

Podanie Akkarion'a
« dnia: 08.04.2013, 20:38:53 pm »
1. Imię (prawdziwe): Wiktor

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Wiktor "Akkarion" Nightmare

3. Wiek: 17

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Dużo by wymieniać, ogólnie to z poważniejszych gier grałem w World of Warcraft, Lineage 2, EVE Online, Everquest 2 oraz Guild Wars 1 i 2.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
W The Secret World nie, ale w wyżej wspomnianych grach, w wyniku długiego stażu gildiowego sprawowałem zazwyczaj funkcje oficerskie lub liderozastępcze.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Cóż, obecnie rynek MMO dopadła dosyć duża stagnacja. Większości dobrych gier towarzyszy model P2P, którego nie do końca trawię (o ile opłacanie abonamentu nie stanowi większego problemu, to nie zawsze mam czas nawet na pogranie godzinkę dziennie, w wyniku czego "czuję" uciekające pieniądze). Poza tym, gra przyciągnęła mnie intrygującym na chwilę obecną sposobem tworzenia "buildu" (tutaj decku) postaci.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Gram Teplariuszem. Jednak w tym wypadku, lepsze byłoby pytanie, dlaczego nie gram inną frakcją. Celem Illuminatów jest dążenie do władzy nad światem - całkowitym, niepodzielnym, właściwym, wg. ich mniemania. Aby tego dokonać uciekają się do niczego innego, jak do sztuczek - kłamią, szpiegują itp. Nie jest to, jak dla mnie właściwa droga. Właściwa droga wiedzie przez cierpienie i zrozumienie. Chcę móc wstawać codziennie, móc spojrzeć w lustro i powiedzieć, że nie żałuję żadnej podjętej przez siebie decyzji. Chcę wierzyć, że to co robię, robię nie dla siebie, tylko dla innych. Celu i sposobu walki Dragonów nie znam, bo nie leżą mi chińskie klimaty.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Cóż, z tego co wiem, jest to najprężniej rozwijająca się cabal w TSW. Polecił mi ją jeden z użytkowników forum mmorpg.org.pl.

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
W tej chwili jest mi ciężko określić styl gry, ponieważ mój staż w grze jest bardzo krótki. Jednak z tego, co już się dowiedziałem, będę głównie celował w dobrą zabawę podczas ciężkich elementów grupowych PvE, jak rajdy czy dungi. Nie mam nic przeciwko RP oraz "misjach inwestygacyjnych" (czymkolwiek one są), uważam, że element RP dodaje grze smaczku oraz jest kolejnym powodem, by w niej pozostać.

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Definitywnie PvE, aczkolwiek jakaś krótka przerwa na PvP jest zawsze w planach.

11. Powiedz nam coś o sobie dodatkowo (niezwiązanego z TSW):
Cóż, jestem uczniem szkoły technicznej na kierunku mechatronicznym. Zawsze lubiłem bawić się w komputerach oraz grzebać w maszynach, więc kierunek okazał się w sam raz dla mnie. Interesuję się historią wojenną (o ile coś takiego istnieje). Trenuję sporty walki, kiedyś było to karate, ale walka tam opierała się tylko na technice, więc przerzuciłem się na judo. W zamierzchłych czasach, jak byłem jeszcze młody i piękny (teraz już tylko piękny), grywałem na fortepianie. W przeciwieństwie do większości społeczeństwa lubię czytać książki, głównie fantastyczne, ale jak jakaś inna się nawinie pod rękę, to też z chęcią poczytam. Posiadam też tam jakiś dar pisarski z dziada pradziada, więc czasem jakiś wierszyk czy recenzje do gazetki szkolnej wrzucę.

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?
: Tak, zapoznałem się i akceptuję.

13. Używamy komunikatora głosowego w grze, czy masz zamiar/będziesz go używać?: Będę go używał.

14. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG. Rozwiązanie tej zagadki wpłynie na ocenę twojego podania. Odpowiedzi proszę kierować do Brokenwing WYŁĄCZNIE NA PW!

Nie mam zielonego pojęcia. Starałem się szukać, bo aktualnie robię zadania w Kingsmouth, ale nie jestem w stanie się dowiedzieć, o co chodzi w zagadce.
« Ostatnia zmiana: 09.04.2013, 09:16:41 am wysłana przez Akkarion »

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Podanie Akkarion'a
« Odpowiedź #1 dnia: 08.04.2013, 21:05:02 pm »
ooooo, kolejne templarskie szczenię  ;)

Celem Illuminatów jest dążenie do władzy nad światem - całkowitym, niepodzielnym, właściwym, wg. ich mniemania.
Za to Templarzy chcą się podzielić tortem z Lumisiami i Żabkami
Aby tego dokonać uciekają się do niczego innego, jak do sztuczek - kłamią, szpiegują itp. Nie jest to, jak dla mnie właściwa droga.
Najwyższy czas zgolić czachę i do klasztoru na medytacje. Templarzy zawsze mówią prawdę i tylko prawdę, oraz zawsze nadstawiają drugi policzek.
Właściwa droga wiedzie przez cierpienie.

to się chyba nawej jakoś nazywa.. :D
Chcę móc wstawać codziennie, móc spojrzeć w lustro i powiedzieć, że nie żałuję żadnej podjętej przez siebie decyzji.
Cholera, to już wiem dlaczego golę się raz na dwa tygodnie  :P
Chcę wierzyć, że to co robię, robię nie dla siebie, tylko dla innych.
Dwie nerki poproszę  :)

aaaaa, miło
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #2 dnia: 08.04.2013, 21:08:24 pm »
Właściwie młodym wiekiem można wytłumaczyć błędnie wybraną frakcję, ale zawsze jest czas na Oświecienie (haha, kumacie ? "OŚWIECENIE)

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #3 dnia: 08.04.2013, 22:42:46 pm »
Właściwie młodym wiekiem można wytłumaczyć błędnie wybraną frakcję, ale zawsze jest czas na Oświecienie (haha, kumacie ? "OŚWIECENIE)

Chyba 'oślepienie'...
Cuz, nie przejmuj sie mlodziencze ta mowa iluminacka. Musza cos mowic, zeby zaleczyc kompleksy. Jak nie mowia, to uzywaja jakichs srodkow, ktore pomagaja zapomniec... na chwile.
A swoja droga, to musisz sie zastanowic dobrze, czy HOT to odpowiednie miejsce. Musisz wiedziec, ze srednia wieku jest u nas dosc wysoka i poza grami lubimy tez pomowic na inne tematy.
Podanie jest dosc oszczedne, zwlaszcza w punkcie 11.

Oh, i odpowiedzi na pkt 14 nie trzeba szukac w grze...
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Akkarion

« Odpowiedź #4 dnia: 08.04.2013, 23:00:07 pm »
Nie przeszkadza mi wiek ludzi, a z tego co zauważyłem, ludziom starszym (bez urazy dla żadnego z was) ode mnie, również nie przeszkadzam. Przywykłem już do tego w EVE, gdzie wszyscy we flocie, którą dowodziłem, byli o wiele starsi.

Co do punktu 11, zawsze byłem dosyć skromną osobą, jeżeli trzeba, mogę trochę dopisać.

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #5 dnia: 08.04.2013, 23:00:47 pm »
Podanie wydaje się 'porządne', tylko treścią trochę ubogie. Jako Mała Ciocia Dobra Rada dobrze radzę - rozwiń trochę punkt 11. Nie mam wrażenia, że podanie jest na "odwal się", jest po prostu trochę za suche.

I abstrahując... trzeba to poważnie przemyśleć. Akkarion byłby najmłodszy, musielibyśmy filtr rodzinny na wątek "50ml to za mało" założyć. :D :D :D
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Sigeru

• Darius "Sigeru" Soul
« Odpowiedź #6 dnia: 08.04.2013, 23:52:36 pm »
"Obecnie znajdujemy się na krawędzi globalnych przemian.
Wszystko, co potrzebujemy, to odpowiednio wielki kryzys światowy,
by narody zaakceptowały Nowy Porządek Światowy"

David Rockefeller

Kryzys już mamy, tylko nie każdy potrafi najwidoczniej zaakceptować i dorosnąć do Nowego Porządku Świata, nadal bawicie się w pilnowanie Graala?

Właściwa droga wiedzie przez cierpienie.

Kazałeś się już wychłostać?

Chcę wierzyć, że to co robię, robię nie dla siebie, tylko dla innych.

Dzięki takim jak Ty inni mają mniej roboty, przynajmniej na coś się przydasz...
« Ostatnia zmiana: 09.04.2013, 00:10:40 am wysłana przez Sigeru »

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #7 dnia: 09.04.2013, 01:18:42 am »
Witaj Akkarion na forum

Podanie mi się podoba, widać, że pomimo młodego wieku wiesz jakie są najważniejsze wartości w życiu. WARTOŚCI Johnny! Kumasz?

Jestem na TAK, ale proszę o rozwinięcie punktu o zainteresowaniach. Tak, żeby stare pryki mogły się dokształcić, co też teraz młodzież interesuje.

Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.

W razie przyjęcia musisz się nastawić, na to, iż wszystkie Ciocie będą Cię otaczać opieką materialną, psychologiczną i merytoryczną ;)

"For Russ! For the Wolftime!"

mar-pa

« Odpowiedź #8 dnia: 09.04.2013, 07:37:58 am »
Znowu się zaczyna...Nowe Porządki Świata, Grale jakieś...normalna gadka templariuszowsko-iluminatorska.
Teraz tak:
17-to letni chłop lubi pykać w mmo.
Znaczy pykał i będzie pykał - nic z tym nie zrobimy.
Dla 17-toletniego młodzieńca pykanie jest złe samo w sobie. (co prawda, osobiście nie wierzę ani w "dobra" ani w "zła" - są to "wartości-kagańce" wymyślone na potrzeby realizacji celów templariuszy i iluminatów. Wierzę natomiast w mądrość i głupotę - to zdecydowanie lepiej opisuje chaos w którym obraca się nasz świat.
Jako, że pykanie może nie mieć pozytywnego wpływu na stan umysłu (w przeciwieństwie do nauk katarsko-mahajanowo-tarawadowych) - niech pozytywny wpływ na niego ma chociaż nasz obecność. W odpowiednim momencie Ciocia Pęknięte Skrzydełko pogoni chłopa do nauki do matury. Przyjmijcie chłopaka.

BTW tego grala. Pijani templariusze go wymyślili. A w Pirenejach nic nie ma. Nuda... nawet wina tam nie potrafią robić...
Acha... no i Berenger Sauniere to ściemniacz był.
„Picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości”

- Jan Himilsbach

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #9 dnia: 09.04.2013, 08:46:41 am »
aaaaaaaaaa, Like it

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #10 dnia: 09.04.2013, 08:57:57 am »
Uważaj Akkarion... Templarki Cię przyjmą a potem złożą w ofierze (aaa, młode mięsko) Bogom Zmarszczek Mimicznych

My Iluminaci zmarszczkami się nie przejmujemy

Mesme

• Rycerz
  • Primus non nocere
« Odpowiedź #11 dnia: 09.04.2013, 09:04:30 am »
Witaj Akkarion
Będziesz jedynym Cabalowiczem , z którym nie można napić się legalnie piwa , ale brat Johnnie napewno zadba o twoją "edukację" w tym kierunku :)
stare mądre chińskie przysłowie mówi , że jak nie masz nic mądrego do powiedzienia , to powiedz stare mądre chińskie przysłowie

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #12 dnia: 09.04.2013, 09:11:52 am »
Witaj Akkarion na forum.

Podanie całkiem, całkiem, jak to inni mówią "obleci".
Nawiązując do Twojego wieku, grałem z nastolatkami których poglądy i zachowanie wcale nie wskazywały na ich młody wiek, a także grywałem z ludźmi tzw "dorosłymi" którzy zachowywali się jak dzieci z przedszkola.
Nie ma tutaj reguły, możesz być młodym a dojrzałym lub starym a infantylnym.

Wracając do tematu. Jestem na: TAK.

Zobaczymy co nam życie przyniesie i jak odnajdziesz się w naszym towarzystwie. (Niektórzy nie wytrzymali.) ;)

Witaj Akkarion w Cabal
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #13 dnia: 09.04.2013, 09:17:21 am »
Witaj Akkarion
Będziesz jedynym Cabalowiczem , z którym nie można napić się legalnie piwa , ale brat Johnnie napewno zadba o twoją "edukację" w tym kierunku :)
Ale będzie można się napić nie legalnie, przecież Akkarion ma już 17 lat, niedługo (?) "osiemnastka", dowód i balanga do białego rana. ;)
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Akkarion

« Odpowiedź #14 dnia: 09.04.2013, 09:23:35 am »
Do osiemnastki zostało mi równe pół roku.

Jestem już w szkole średniej, nie oszukujmy się co do wszelkiego rodzaju pijaństwa już na tym szczeblu nauczania. Zwłaszcza, że już kilku...nastu znajomych miało osiemnastki.

@Brokenwing
Postaram się wam zbytnio nie naprzykrzać.
« Ostatnia zmiana: 09.04.2013, 09:25:22 am wysłana przez Akkarion »