Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: uookie  (Przeczytany 1789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
Odp: uookie
« Odpowiedź #15 dnia: 12.04.2013, 12:34:42 pm »
"Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia."
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #16 dnia: 12.04.2013, 12:51:29 pm »
Szkoda, ze swoja 'wielkosc' musicie przez cala historie legitymizowac falszem...

Wy to nazywacie "fałszem" my mamy na to trochę inny punkt widzenia. Wyciągać brudy innych na wierzch, zapominając o swoich własnych. Chyba musicie mieć coś z Piłata...

...od wszystkiego umywacie ręcę.

Jak zwykle odwracanie kota ogonem. Ja o jawnym klamstwie historycznym, ty o jakichs ogolnikach... Coz. Tego sie mozna bylo spodziwac. Zeby przyznac sie do klamstwa, ba, nawet bledu, trzeba miec honor. Wy nie wiecie, co to jest.
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #17 dnia: 12.04.2013, 13:34:46 pm »
uuuu, brat Yorgil jest mocny w gębie i ma krzepę jak grizli niestety

zalecam truciznę   :-*
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

uookie

« Odpowiedź #18 dnia: 12.04.2013, 23:56:44 pm »
Zainteresowania:

dużo, w zasadzie wszystko. od funkcjonowania atomów, po powstawanie galaktyk. uciekam w naukę przed rutyną dnia codziennego. oczywiście na poziomie Wikipedii.

fascynuje mnie ocean. od razu mówię, że jestem kiepskim pływakiem. ale mam takie pragnienie, które zastąpiłoby mi w dostarczani adrenaliny rollercoastery, quady i kokainę. chciałbym się znaleźć kiedyś na statku, który znajdowałbym się dokładnie nad najgłębszym miejscem rowu mariańskiego. tam gdzie woda ma poziom 12 kilometrów. chciałbym wtedy wyskoczyć w kąpielówkach i samym kapoku do tej wody. i poczuć 12 kilometrów wody pod sobą. te głębię, nicość, o której Fryderyk mawiał, że też wpatruje się w ciebie.

poza tym interesuje mnie muzyka ambient (głównie wytwórnia ultimae.com oraz bvdub, atom tm).

uookie

« Odpowiedź #19 dnia: 13.04.2013, 00:14:29 am »
moje ostatnia fascynacja filmowa to sprzed paru miesięcy, Werner Herzog. mistrzostwo świata jeśli chodzi o filmy. facet zrobił dokładnie to, o czym taki nie dojrzały facet jak ja marzy - historia w dżungli. aguirre - gniew boży, to dla mnie mistrzostwo świata. film dodatkowo genialny, że scenograf nie był w zasadzie potrzebny. film w dżungli - czy da się poprawić dżungle?

poza tym interesuje się polityką. jestem (jak mawia mainstream) pisiorem. przeciwnikiem UE i lewactwa. Hitler i Stalin to dla mnie geniusze zła. będą o nich pisać legendy. wierze, że kiedyś Polacy znowu będą silni. boje się nagłego zlodowacenia, choć pale marlboro light.

:)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #20 dnia: 13.04.2013, 02:11:55 am »
No i bardzo ładnie :) Z tym rowem mariańskim to fajne, ale dla mnie lepszy pomysł to zdjęcie kapoku, przywiązanie do nogi worka cementu i skok. Oczywiście bez aparatu tlenowego. Aha i bez noża. Myślę, że sztuczne wspomagacze nie byłby potrzebne, by poczuć pokorę i uświadomić sobie, jak słabymi i kruchymi są ludzie. Od tej myśli uciekać muszą Iluminaci (za pomocą wspomagaczy i ogłupiaczy), my tego nie robimy. Idziemy w ogień napalmu i albo giniemy, albo wychodzimy z niego silniejsi.

Brat Yorgil będzie miał Cię na oku.

Witaj w HOT :)
"For Russ! For the Wolftime!"

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #21 dnia: 13.04.2013, 15:11:23 pm »
Witaj.

Fajnie, że napisałeś o swoim marzeniu. Chyba nikt przed tobą tego nie zrobił a to bardzo pozytywnie przykuwa uwagę :) Zresztą sam pomysł też uważam za ekscytujący, choć ja osobiście a propos oceanu to najbardziej chciałabym zobaczyć i usłyszeć "śpiewające" wieloryby. To są chyba najbardziej "kosmiczne" stworzenia na ziemi...wodzie, no stworzenia :D

Co do polityki to mam tylko nadzieję, że nie zaczną się na mumblu gorące dyskusje :) Choć oczywistością jest, że jako Polacy na polityce, medycynie, sporcie i samochodach znamy się perfekcyjnie, niejako z urodzenia  ;)

Aur0

• Brat
  • **
  • Happy "Aur0" Grimwood
« Odpowiedź #22 dnia: 13.04.2013, 15:26:31 pm »
mi tam wystarczy, że latające ryby widziałem ;D za pływaniem statkami nie przepadam... (żaglówką po jeziorze jak najbardziej, większe wody odpadają :D)
"wyobraźnia to jedyne ograniczenie..."

mar-pa

« Odpowiedź #23 dnia: 13.04.2013, 17:48:13 pm »
poza tym interesuje się polityką. jestem (jak mawia mainstream) pisiorem. przeciwnikiem UE i lewactwa. Hitler i Stalin to dla mnie geniusze zła. będą o nich pisać legendy. wierze, że kiedyś Polacy znowu będą silni. boje się nagłego zlodowacenia, choć pale marlboro light.

:)

u mnie DUUŻY PLUS. Też nie lubię UE, Prieure de Sion, iluminatów i templariuszy.
Łuki! Bardziej Ci do Dragonów....
« Ostatnia zmiana: 13.04.2013, 17:51:04 pm wysłana przez mar-pa »
„Picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości”

- Jan Himilsbach