Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Genetix  (Przeczytany 4935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Caico

• Dum spiro, spero...
Odp: Genetix
« Odpowiedź #15 dnia: 10.05.2013, 10:39:11 am »
Podanie bardzo dobre, wydajesz się sympatyczną osobą i mam przekonanie, że będziesz pasować do naszej wspólnoty.

Jako były ministrant daję małego minusa za atak na KK. Mimo, że sam nie praktykuję, nawet nie wiem czy wierzę (po prostu wiara w "coś" jest na dalszym planie w moim życiu), to jednak mam szacunek do wiernych w nauki Chrystusa, a nienawiść do pewnej religii zachowuję dla siebie :)

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #16 dnia: 10.05.2013, 11:22:20 am »
A możesz rozwinąć temat
pierdolca na punkcie Korei Północnej
??

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #17 dnia: 10.05.2013, 11:25:37 am »
A możesz rozwinąć temat
pierdolca na punkcie Korei Północnej
??

oho, wprawne oko wyłapało smaczek;swoją drogą też mnie to zaintrygowało
« Ostatnia zmiana: 10.05.2013, 11:33:23 am wysłana przez Johnnie »
Andrzej Dupa

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #18 dnia: 10.05.2013, 11:51:03 am »
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Genetix

« Odpowiedź #19 dnia: 10.05.2013, 12:03:55 pm »
Uhhh, mam wrażenie, że wyrażając swoją niechęć do KK, a w zasadzie uściślając do kościoła rzymsko-katolickiego włożyłem patyk w przysłowiowe gniazdo szerszeni.

Podkreślam moją intencją było tylko umotywowanie dlaczego wybrałem Iluminatów a nie Dragonów czy Templariuszy. Moja niechęć do kleru była tutaj jedynym powodem.

Padło jednak klika stwierdzeń, na które wydaje mi się iż powninienem udzielić Wam odpowiedzi, a więc po kolei:

Drogi Yorgilu,
Pojawiło się gdzieś stwierdzenie, że nie znane są podłoża mojej nienawiści i być może powodem jest bycie trendy i cool... Zapewniam Cię, że jesteś w błędzie. Nie znamy się jeszcze ale myślę że mogę zdracić Ci skąd się bierze moja niechęć. Mianowicie 11 lat temu na skutek nieszczęśliwego wypadku na morzu odszedł mój tata, a z uwagi na brak ciała i kretyńską politykę KK pochówek i oddanie pamięci mojemu tacie zostało bardzo utrudniona (jak się potem okazało niemożliwe z punktu widzenia "czarnych przyjaciół"). Nie byłem w stanie patrzyć jak pan w czarnej sukience bezczelnie uśmiercał mojego ojca ponownie na oczach mojej zapłakanej mamy. Zrozumiałem wtedy, że cała ta instytucja to jedna wielka obłuda i zakłamanie, nastawiona tylko na pieniądze i szargająca dla własnych potrzeb szczytne idee chrześcjaństwa.

Do tego dohodzą jeszcze pojawiające się dosyć często w polskich mediach nagłówki typu "Ksiądz pedofil - uniewinniony" etc... Zastanawia mnie skoro KK jest we własnych oczach tak nieskazitelny i miłosierny czemu tak sporadycznie widzimy tematy np. "O. XXX pobudował dlom dla bezdomnych"... hmmm ciekawe. Do tego dochodzą jeszcze transmitowane w całej europie, a może i na świecie szopki w stylu "Where is cross?"...

Myślę, że na tym poprzestanę jeśli chodzi o pochodzenie moich nienawiści.

Drugą sprawą było stwierdzenie, że bzdurnym jest twierdzić że szanuje się wiarę, mając w tym samym czasie w głębokim poważaniu KK. Tutaj być może padłem ofiarą własnego uogulnienia. Jako wiara miałem na myśly chrześcjaństwo, islam, buddyzm itd.

Patrząc z perspektywy na krisznowców, którzy są odłamem buddyzmu, tak uważam że KK to tylko "nakładka" na chrześcjaństwo i to jedna z wielu acz w moich oczach jest ona zepsuta i moralnie niewłaściwa.

Podsumowując absolutnie szanuję chrześcjaństwo ludzi wierzących w Boga, a piętnuję tylko i wyłącznie organizację, która wykorzystuje Boga do osiągania profitów.

Po trzeci i mam nadzieję kończące całą tą sytuację z moimi przekonaniami, proszę zwróć uwagę, że moje jak to nazwałeś "ataki" nie były skierowane przeciwko nikomu na tym forum i powtarzam po raz kolejny, jeśli kogoś uraziłem to przepraszam najmocniej, nie takie były moje intencje.

Varros:
Owszem małżonka pewnie prędzej czy później wyląduje razem ze mną w TSW, acz w chwili obecnej katuje Neverwinter Online i ciężko będzie ją z tamtąd wyrwać...

Aszua:
Jeśli Twój kapelan gra w gry komputerowe - to wiedź, że coś się dzieje... ;)

deVolf:
Oj tak, tak niezmiernie i obłąkańczo fascynuje mnie ten kraj i bynajmniej nie z uwagi na kulturę (którą reżim praktycznie zniszczył doszczętnie) a właśnie na utopijny systemwładzy absolutnej. Fascynuje mnie jak żyją tam ludzie, zwykli obywatele, którym wyprano mózgi chorą ideologią... a może wcale nie wyprano może w głebi duszy każdy koreańczy bez mrugnięcia okiem zakończyłby panowanie Kimów. Zbieram wszelkie materiały na tema tego fascynującego państwa. Mam już ok 1,3TB filmów, reportarzy i wszelkiej maści materiałów na ten temat... Raz byłem już o krok od wykupienia wycieczki do KRLD, acz żona zagroziła mi rozwodem jeśli się tam wybiorę... Choć w tajemnicy Wam zdradzę że kiedyś zrealizuję swoje marzenie i oddam pokłon pod pomnikiem Kimów na placu zwycięztwa w Fenianie.
« Ostatnia zmiana: 10.05.2013, 12:07:48 pm wysłana przez Naxx »

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #20 dnia: 10.05.2013, 12:10:03 pm »
a do mnie nic nie napisał :(
Andrzej Dupa

Genetix

« Odpowiedź #21 dnia: 10.05.2013, 12:11:25 pm »
przepraszam :)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Genetix
« Odpowiedź #22 dnia: 10.05.2013, 12:14:27 pm »
O nie! Tylko nie to! Chyba dostaniesz nick Żagiew bo znowu wyczuwam, że swoim ostatnim zdaniem w poprzednim poście zbudziłeś Smoka.

"For Russ! For the Wolftime!"

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #23 dnia: 10.05.2013, 12:30:55 pm »

Drogi Yorgilu,
Pojawiło się gdzieś stwierdzenie, że nie znane są podłoża mojej nienawiści i być może powodem jest bycie trendy i cool... Zapewniam Cię, że jesteś w błędzie. Nie znamy się jeszcze ale myślę że mogę zdracić Ci skąd się bierze moja niechęć. Mianowicie 11 lat temu na skutek nieszczęśliwego wypadku na morzu odszedł mój tata, a z uwagi na brak ciała i kretyńską politykę KK pochówek i oddanie pamięci mojemu tacie zostało bardzo utrudniona (jak się potem okazało niemożliwe z punktu widzenia "czarnych przyjaciół"). Nie byłem w stanie patrzyć jak pan w czarnej sukience bezczelnie uśmiercał mojego ojca ponownie na oczach mojej zapłakanej mamy. Zrozumiałem wtedy, że cała ta instytucja to jedna wielka obłuda i zakłamanie, nastawiona tylko na pieniądze i szargająca dla własnych potrzeb szczytne idee chrześcjaństwa.

Nie znam sytuacji wiec trudno mi sie do tego odniesc. I nie chce, zeby nikogo nie urazic.

Do tego dohodzą jeszcze pojawiające się dosyć często w polskich mediach nagłówki typu "Ksiądz pedofil - uniewinniony" etc... Zastanawia mnie skoro KK jest we własnych oczach tak nieskazitelny i miłosierny czemu tak sporadycznie widzimy tematy np. "O. XXX pobudował dlom dla bezdomnych"... hmmm ciekawe. Do tego dochodzą jeszcze transmitowane w całej europie, a może i na świecie szopki w stylu "Where is cross?"...

Myślę, że na tym poprzestanę jeśli chodzi o pochodzenie moich nienawiści.

Bylem pewny, ze ten 'argument' zostanie wyciagniety. Chocial ludzilem sie, ze jednak nie... Sa badania, ktore mowią, ze na 1000 pedofili przypada 400 homoseksualistow i 1 ksiadz. Ale oczywiscie latwiej jest wrzucac do wora wszystkich. A propos 'domu dla bezdomnych' (zapewne chodzi o brak dzialalnosci spolecznej KK) to slyszales kiedys o Caritas? Nie musisz odpowiadac.

Drugą sprawą było stwierdzenie, że bzdurnym jest twierdzić że szanuje się wiarę, mając w tym samym czasie w głębokim poważaniu KK. Tutaj być może padłem ofiarą własnego uogulnienia. Jako wiara miałem na myśly chrześcjaństwo, islam, buddyzm itd.

Patrząc z perspektywy na krisznowców, którzy są odłamem buddyzmu, tak uważam że KK to tylko "nakładka" na chrześcjaństwo i to jedna z wielu acz w moich oczach jest ona zepsuta i moralnie niewłaściwa.

Podsumowując absolutnie szanuję chrześcjaństwo ludzi wierzących w Boga, a piętnuję tylko i wyłącznie organizację, która wykorzystuje Boga do osiągania profitów.

Byla mowa o 'czarnych darmozjadach' wiec pisales o wierze katolickiej a nie o krisznowcach.
Kosciol katolicki NIE jest nakladka na chrzescijanstwo. Chrzescijanie tworza Kosciol - to jeden z dogmatow naszej wiary. Skoro skladasz akt apostazji, to znaczy, ze to odrzucasz. Powod nie jest istotny. Akceptuje to. Ale prosze nie podwazaj faktow. Piszesz o tolerancji, akceptacji itd. A jednoczesnie o nienawisci. To jak to jest naprawde? Nienawidzac kazdego ksiedza, nienawidzisz Kosciola, wiec mnie takze. A jednoczesnie mnie akceptujesz. Troche paradoks...

Bicie poklonow przed pomnikami Kimow pozostawie komus innemu. Nie warto...

« Ostatnia zmiana: 10.05.2013, 12:34:48 pm wysłana przez yorgil »
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Aur0

• Brat
  • **
  • Happy "Aur0" Grimwood
« Odpowiedź #24 dnia: 10.05.2013, 12:35:10 pm »
proponuje treści o KK wrzucić w
[spoiler][/spoiler]i pominąć rozmowę w temacie :P ja swojego zdania wypowiadał nie będę... aczkolwiek również nie należę do fanów tematu.
"wyobraźnia to jedyne ograniczenie..."

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #25 dnia: 10.05.2013, 12:46:18 pm »
A nie lepiej pogadać od "dupie Maryny", "cyckach" lub "chłopskich pośladkach" albo o "napojach wyskokowych". ;)
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #26 dnia: 10.05.2013, 12:49:58 pm »
A nie lepiej pogadać od "dupie Maryny", "cyckach" lub "chłopskich pośladkach" albo o "napojach wyskokowych". ;)
oj tam, temat KK jest bardzo ciekawy a wątek rekrutacyjny to czasem tarcie poglądów

z drugiej strony wątek napojów jest ogólnie ciekawszy... a co do cycków to zaintrygował mnie tekst Aszuy

W temacie pośladków nie będę się wypowiadał, chociaż mam swoje zdanie
Andrzej Dupa

Genetix

« Odpowiedź #27 dnia: 10.05.2013, 12:52:18 pm »
Tak, tak zdecydowanie "dupa Maryny" lepsza niż bicie piany na powyższy temat. Ja mam swoje zdanie, swoje argumenty i swoje naciągnięte fakty ;) Podobnie jak Yorgil. Żaden z nas nie przyklaśnie drugiemu więc bezsensownym jest wogóle kontynuacja tego tematu, w jakimkolwiek wątku :)

Co do bicia pokłonów Kimom, to oczywiście była to tylko przenośnia dotycząca realizacji mojego marzenia - wizyty w tym niesamowitym kraju... a że co kraj to obyczaj to zapewne dużym nietaktem było by nie uderzyć czołem o ziemię przed pomnikiem... :D

Aur0

• Brat
  • **
  • Happy "Aur0" Grimwood
« Odpowiedź #28 dnia: 10.05.2013, 12:56:35 pm »
właśnie mi o czymś przypomnieliście i jestem trochę rozczarowany...
Johnnie, Varros a gdzie wasze standardowe pytania? tzn. o filmy (no tu niby mamy już odpowiedź ale może poza sprawami Korei coś jeszcze oglądasz? jakieś seriale czy coś? my z Luna ostatnio zaczeliśmy The Lost oglądać... ), ksiązki, lekarstwa? (ostatnio gdybaliście o zastosowaniach leczniczych napitków aby było grzeczniej) ;D
cóż ja to widzę tak :> Naxx okazał się kolejną osobą która zmanipulowała tłum rzucił trochę tematu o KK i nagle wszystkie wyćwiczone pytania przepadły :> tak więc Lumiś to trafny wybór ;D
"wyobraźnia to jedyne ograniczenie..."

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #29 dnia: 10.05.2013, 13:04:55 pm »
Rozważywszy wszystko, w sumie też jestem za dupą  ::)

Żeby nie było - moje osobiste poglądy są bardzo bliskie yorgilowym, ale nie widzę specjalnego sensu ciągnięcia dyskusji bez żadnych widoków na porozumienie.

A propos Korei Płn., mnie ten kraj też interesował, a nawet w pewnym sensie 'fascynował' - tak, jak może np. 'fascynować' historia Waffen SS czy systemu GUŁag. I to chyba już od czasu filmu A. Fidyka "Defilada", który na pewno pamiętasz. Wycieczka... ok, chociaż ryzykowne. Ale tak szczerze powiedziawszy: bicie pokłonów Kimom (choćby "dla jaj" czy na pokaz), byłoby równie żenujące jak np. składanie wieńca pod pomnikiem Stalina, czy hajlowanie pod portretem Hitlera.