Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Varros  (Przeczytany 1341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
Varros
« dnia: 26.09.2011, 08:23:42 am »
1. Imię (prawdziwe):
Maciek
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Varros Albanian i/lub Integra Hellsing
3. Wiek:
55  ;D
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Długo grałem w WoWa, w międzyczasie pojawił się GuildWars (czasami gram i teraz).
W 2008 roku pochłonął mnie AoC (od zamkniętej bety polskiego serwera). Potem Aion (także od beta testów w lecie 2009 r.). W 2010 r. powrót do AoC aż do dzisiaj, ale obecnie gram mniej i tylko na F2P.
Ponadto grałem w inne gry, takie jak: LineAge2, Archlord, Runes of Magic, Metin2, AllOds, LotRO.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
WoW: global US serwer: BloodFist (gildia: ArmgedonBlade ) i EmeraldDream (gildia: LightBringers) , potem prywatne serwery: OrionTBC (gildia: KillazGroup) i SangReal (gildia: Shadow of Death), ostatnio global EU serwer: Ahn'Qiraj (gildia: Pecunia Non Olet).
Aion: global EU serwer: Gorgos w legionie OLD Alliance, prywatny US serwer: INFINITE w legionie MORTIS.
AoC: serwer: Rothat (PvE) w gildii Stary Sojusz, potem serwer Two Eagles (PvP) gildia The HeadHunters, ponownie serwer Rothat: gildia OUTCAST, potem gildia Zakon Węża (tutaj byłem oficerem), a ostatatnio w gildii O.U.T.L.A.W.S..
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World? :
To będzie zupełnie inny typ gry MMO. Brak grindu, brak klas, trzy (a właściwie już cztery) frakcje, no i osadzenie akcji gry w teraźniejszości.
7. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal? :
Dobrze się czuję w polskich gildiach, dobrze się czuję w dojrzałym towarzystwie, pozatym widać, że Wam na tym zależy i dlatego chcę być jednym z Was.
8. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
"Nic co ludzkie nie jest mi obce" a grę biorę z "dobrodziejstwem inwentarza". Celem moim jest przednia zabawa w doborowym towarzystkie.
9. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP? :
Z pewnością PvE, choć nie będę uciekał przed PvP, ale po tylu grach dokładnie wiem, że mój skill PvP nie jest na najwyższym poziomie. Nie mniej jednak adrenalina rośnie jak się z grupą zgranych towarzyszy rzuci w wir walki.
10. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo? :
Mieszkam i pracuję w Krakowie. Żona, dwójka dorosłych już dzieci. Lubię fantasy i Sci-Fi (film, książka). Uwielbiam grać w gry(nie zawsza czas na to pozwala). Z racji mojego, dojrzałego już, wieku zdradzę wam dwie sentencje które mi przyświecają w życiu już od kilu lat:
"Na życiu mi nie zależy, mogę żyć nawet 100 lat",
"Nie ważne ile masz lat, ważne jest na ile się czujesz".
11. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal? :
Tak.
« Ostatnia zmiana: 06.03.2013, 19:50:16 pm wysłana przez Varros »
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Re: Varros
« Odpowiedź #1 dnia: 26.09.2011, 16:36:05 pm »
Witam na forum jedynego (jak na razie) gracza TSW biorącego udział w becie.

Varros witaj w Cabal :)
"For Russ! For the Wolftime!"

Metanic

« Odpowiedź #2 dnia: 26.09.2011, 23:56:48 pm »

Witam Szacownego Varrosa w Cabal HOoT  ;) .
 Z tego co nam już opisałeś to TSW "śmierdzi" mi trochę Anarchy... a to dobry znak  ;).

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #3 dnia: 28.09.2011, 18:37:20 pm »
Witaj Varros.
Nie wiem, czy mnie pamiętasz, ale spotkaliśmy się już w AoCu w Headhuntersach :) Grałam HoXem pod nikiem Ashua :) Tak, czy inaczej wiele wskazuje, że i znów pogramy.

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #4 dnia: 29.09.2011, 13:21:34 pm »
@Aszua

Jasne, że pamiętam.

To niezapomniane czasy, "Wojna Polsko Ruska" na początku serwera 2E, siege z Advaitą, czy "spacerki" po Polach Zmarłych albo po Kesh.
Ostatnio pograłem sobie trochę na "B&G Rage", ale kolejny raz się upewniłem, że mój skill PvP jest ciut za słaby (ale w Tortage na 19lvl, prawie 2lvl PvP jest :) ).

Fajnie było, ale się skończyło i "to se ne vrati!", mimo, że Blash reaktywował HH na Rage.

Może tutaj, w TSW, uda Nam się stworzyć podobne klimaty!  :D
« Ostatnia zmiana: 29.09.2011, 20:33:48 pm wysłana przez Varros »
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #5 dnia: 29.09.2011, 15:25:10 pm »
Taaa działo się oj działo!

Najmilej to chyba wspominam przygotowania przed sigeami z Advaitą, te ustawiania grup, rozbudowane taktyki na wszelkie możliwe sytuacje, chytre "niespodzianki" a potem i tak większość brała w łeb z powodu freezów. Niemniej meele grupa kamikadze od robienia cc i spustoszenia wśród wrażych casterów była the best!

Mam nawet do dziś na kompie hymn HH! Czyli najgłupszą piosenkę świata  ;D

Fajnie było nie da się ukryć :)

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #6 dnia: 30.09.2011, 14:26:54 pm »
Mam nawet do dziś na kompie hymn HH! Czyli najgłupszą piosenkę świata  ;D

Nieee, nie uwierzę, że ta piosenka była hymnem Waszej gildii!
;)

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #7 dnia: 30.09.2011, 17:19:36 pm »
deVolf

Nie :) Oficjalnym hymnem była naprawdę najgłupsza piosenka na świecie a nie tylko z nazwy, czyli:

http://www.youtube.com/watch?v=l12Csc_lW0Q

Pamiętam moje zdziwienie jak przed pierwszym moim siegem GM po ustaleniu taktyk itp poprosił wszystkich o cisze i wysłuchanie hymnu i puścił...to coś :D

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #8 dnia: 30.09.2011, 17:38:12 pm »
Eeeee, straszne  :o

Wczoraj sobie czytałam artykuł o torturze wodnej aka waterboarding i myślę, że ta piosenka mogłaby śmiało konkurować z tamtą. Konwencja Genewska powinna zabronić jej rozpowszechniania!
"For Russ! For the Wolftime!"

Katnreen

• Dura lex est non lex!
    • Ostatnia. Historia Katn'reen
« Odpowiedź #9 dnia: 30.09.2011, 20:05:24 pm »
To powinniście raczej puszczać wrogom. Rozkojarzonych łatwiej by wam się pokonało. Z taką pieśnią na ustach iść do boju to skarb.