Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Arienzo - Podanie  (Przeczytany 1157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

arienzo

Arienzo - Podanie
« dnia: 31.07.2013, 22:33:20 pm »
1. Imię (prawdziwe): Dominik
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Juan "Arienzo" Arienzo
3. Wiek: 34
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Najdłużej pograłem w Guild Wars - blisko rok. Potem praca, przeprowadzki, życie :). W chwili wolnego czasu szukałem czegoś dla siebie więc miałem krótkie spotkanie z Age of Conan, Lineage 2, Guild Wars 2, Star Wars.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie: Might of Mayhem w Guild Wars, gdzie dochrapałem się oficera. W innych grach nigdy nie zaangażowałem się w gildii na tyle by zostać kimś więcej niż zwykłym członkiem
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Mam teraz chwile wolnego, mogę poświęcić trochę czasu na granie. TSW wydaje się bardzo ciekawa na tle rynku. Innowacyjny system rozwoju postaci z buildami ala Guildwars, ciekawe i unikalne story, misje inwestygacyjne, dojrzałe community - czego więcej chcieć?
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?: Templars. Dlaczego? Z jednej strony troche na przekór - porządek i pseudo-religijne uniesienie, podlane nieco fundamentalistycznym sosem nie jest tym co pociąga mnie w prawdziwym życiu. Z drugiej strony: Dragoni - mówią w języku którego nie rozumiem :),  Iluminaci - zaczynają w USA i za bardzo kojarzą się z amerykańską wszechogarniającą nas popkulturą i kultem kapitalizmu. A Templarzy - Londyn, victoriańska Anglia, Steam Punk, Monty Python :D.
8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Szukałem na TSWO.pl i wydaje się, że będę się tu dobrze czuł. Myślę też że i HoT skorzysta na mojej obecności.
9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Jak najbardziej - jeszcze w liceum grałem w papierowe RPG
10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Najchętniej gram w Dungeony w grupie
11. Powiedz nam coś o sobie dodatkowo (niezwiązanego z TSW):
O tu jest miejsce na małą prywatę: Coś o mnie dodatkowo (niezwiązanego z TSW) można znaleźć tu: http://enruta.pl/. Można mnie tam też zobaczyć
12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?: TAK
13. Używamy komunikatora głosowego w grze, czy masz zamiar/będziesz go używać?: TAK

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Arienzo - Podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 31.07.2013, 22:38:56 pm »
oj masz szczęście, że brat Yorgil na urlopie....
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 01.08.2013, 08:58:13 am »
Punkt 11 do rozwinięcia.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Arienzo - Podanie
« Odpowiedź #3 dnia: 01.08.2013, 10:02:36 am »
Witaj Arienzo na forum

Podanie jest skromne, a wyczuwam w Tobie potencjał. Mam wrażenie, że albo szkoda Ci czasu na to, aby napisać coś więcej o sobie, albo uważasz, że to niepoważne. Twój blog jest bardzo fajny ale przydałoby się abyś powiedział na swój temat trochę więcej.

W ramach nękania rekruta proszę wymienić trzy ulubione skecze Monty Pythona.

Od tego zależy wszystko. Powodzenia!
"For Russ! For the Wolftime!"

arienzo

« Odpowiedź #4 dnia: 01.08.2013, 12:54:14 pm »
coś dla templarów:
http://www.youtube.com/watch?v=FytQkOosE9s
coś dla iluminatów:
http://www.youtube.com/watch?v=crARnAJv1EM
coś dla dragonów:
http://www.youtube.com/watch?v=K6atKa8d3Sw

Czy szkoda mi czasu? Czy uważam, że to niepoważne?
Po prostu mam wrażenie, że takie podanie ma odsiać osoby niepoważne, wulgarne, z jakiegoś powodu  niepasujące do reszty ekipy. Moim skromnym zdaniem nie trzeba wiele, żeby takiej wstępnej oceny dokonać. Ostatecznie, poznać nieco bliżej można delikwenta w grze i ewentualnie wywalić, jeśli okaże niegodny :).

@Sidaroth
Na specjalną prośbę małe rozwinięcie:
Jestem nieco szpakowatym facetem z Krakowa, 34 lata wywarło pewien wpływ na pigment moich włosów. Mam żonę i córeczkę. Lubie podróże - ostatnie 4 miesiące spędziłem w kamperze przejeżdżając całą Amerykę środkową. W wolnej chwili lubię sobie pograć, najchętniej w miłym towarzystwie. Z łóżka nie wyrzucę też dobrej książki, lub ciekawego filmu. Poczucie humoru - raczej czarne, może czasem sarkastyczne. Poglądy - liberalne, zdecydowanie nie konserwatywne.
Zaraz, zaraz, czy aby tego wszystkiego nie dało się wyczytać z mojego krótkiego podania?
Hmmm, ale ty jesteś architektem loży Smoków, a nie Iluminatów :).

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 01.08.2013, 13:52:16 pm »
Znacznie lepiej Arienzo, gdybyś umieścił te informacje w podaniu od początku robiło by ono znacznie lepsze wrażenie ale i tak nie jest źle. Jeśli chodzi zaś o drugą kwestie to masz racje nie jestem Architektem Iluminatów (nie wiem czy dał bym rade wyrobić normę zjadanych ciastek dziennie, a na Architekta Templariuszy jestem za młody  :P ) i rzeczywiście to nie ja podejmuję decyzje w sprawie twojego przyjęcia. HOT jest jednak Cabal w której gramy wszyscy razem niezależnie od frakcji, dlatego w procesie rekrutacyjnym biorą udział wszystkie osoby aktualnie będące częścią Hermetic Order of Trinity. Mają one pełne prawo wypytywć i podpuszczać kandydata niezależnie od wybranej przez tego kandydata strony. Mam nadzieje że to zaspokoiło twoją ciekawość  8)

Mesme

• Rycerz
  • Primus non nocere
« Odpowiedź #6 dnia: 01.08.2013, 16:56:12 pm »
w procesie rekrutacyjnym biorą udział wszystkie osoby aktualnie będące częścią Hermetic Order of Trinity. Mają one pełne prawo wypytywć i podpuszczać kandydata
Polejcie Sidowi bo mądrze prawi
stare mądre chińskie przysłowie mówi , że jak nie masz nic mądrego do powiedzienia , to powiedz stare mądre chińskie przysłowie

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Arienzo - Podanie
« Odpowiedź #7 dnia: 01.08.2013, 16:57:23 pm »
Arienzo i o to chodziło :) Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć TAK.

Dostałeś dodatkowe punkty za "rodzinne" i za Monty Python. Poza tym ostatnio same młodziaki przychodzą, średnia nam się niebezpiecznie obniżyła, trzeba to trochę naprawić.

Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Arienzo - Podanie
« Odpowiedź #8 dnia: 01.08.2013, 16:58:15 pm »
w procesie rekrutacyjnym biorą udział wszystkie osoby aktualnie będące częścią Hermetic Order of Trinity. Mają one pełne prawo wypytywć i podpuszczać kandydata
Polejcie Sidowi bo mądrze prawi

Jak zawsze :)

Ragsti

• "...Only human"
« Odpowiedź #9 dnia: 01.08.2013, 18:44:31 pm »

Poza tym ostatnio same młodziaki przychodzą, średnia nam się niebezpiecznie obniżyła, trzeba to trochę naprawić.

Mam nadzieję, że nie przez usuwanie młodego pokolenia xD   ???

arienzo

« Odpowiedź #10 dnia: 01.08.2013, 19:28:53 pm »

Zaraz, zaraz, czy aby tego wszystkiego nie dało się wyczytać z mojego krótkiego podania?
Hmmm, ale ty jesteś architektem loży Smoków, a nie Iluminatów :).

To miała być zaczepka i  podpuszczanie :) (chyba niestety nie do końca zrozumiane), skierowane w stronę Sida.
Żeby było bardziej jasno zmieńmy ostatnie zdanie na: "Hmm, ale to iluminaci, a nie dragoni słyną z czytania między wierszami.

Miałęm nadzieję, że szef frakcji, dla której wartością jest chaos doceni taką złośliwość. A tu od razu zarzut, że rytu (nieco przydługiego :))) nie czytałem i nie wiem jakie są zasady przyjmowania nowych rekrutów :)

Tak czy siak. Czekam na decyzje Architekta Templariuszy i mam nadzieję, że do zobaczenia w grze

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #11 dnia: 01.08.2013, 19:30:56 pm »
Zapytano raz iluminatę co czuje podczas strzelania do templarów.
-Odrzut.

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #12 dnia: 01.08.2013, 19:31:31 pm »
Arienzo, u nas loża iluminatów trochę dziwna. Ja tam inwigilacji robić nie będę, co innego jakbyś powiedział, że masz ciastka.
Zmieniłabym zawołanie z "sex, drugs and rockefeller" i upchnęłabym tam gdzieś ciastka- ale nie wiem co mam wyrzucić... :/
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #13 dnia: 01.08.2013, 19:37:06 pm »
Arienzo, u nas loża iluminatów trochę dziwna. Ja tam inwigilacji robić nie będę, co innego jakbyś powiedział, że masz ciastka.
Zmieniłabym zawołanie z "sex, drugs and rockefeller" i upchnęłabym tam gdzieś ciastka- ale nie wiem co mam wyrzucić... :/

wyrzuć 'and'
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 01.08.2013, 19:38:50 pm »
Siiiiiiiiid!!!!
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri