Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Arienzo - Podanie  (Przeczytany 1158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aszua

• Rycerz
Odp: Arienzo - Podanie
« Odpowiedź #15 dnia: 01.08.2013, 20:30:02 pm »
Witaj arienzo.

Widzę, że Ty nie zauważyłeś, że Sid wykazał się wybitnym smoczym stoicyzmem i olał Twoją zaczepkę. Była ona może nie nachalna, ale ewidentnie czytelna i ubawił mnie ten Sidowy dragoński spokój. U nas widać wyraźną linię pomiędzy frakcjami. Iluminaci zawsze szukają zaczepki i chętnie na nie odpowiadają, Templarzy walą prosto z mostu a Dragoni zachowują spokój. Zawsze. Noooo prawie zawsze... :P

Za to wszyscy zazwyczaj lubią podyskutować. Jak jest z kim oczywiście. No i masz szczęście, że to Varros jest Architektem Temlarów a nie Brat Yorgil - Twój brak oddania został zauważony!

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #16 dnia: 01.08.2013, 21:00:54 pm »
Wybor frakcji oczywiscie jedyny poprawny... Ale. Templariuszem NIE zostaje sie na przekor czemus. Templariuszem sie jest albo sie teskni. I wymysla sposoby na zycie majace zaspokoic ta tesknote. Aszua zauwazyla juz brak oddania. Ja dodam jeszcze niepewne, jak dla mnie zaangazowanie - nie jestem przekonany, ze rekrut powaznie traktuje obowiazki jakie spoczywaja na barkach Templariuszy - jedynej frakcji, ktora moze realnie przeciwstawic sie zagrozeniom, ktore nas otaczaja. Proste i czytelne rozwiazania sa skuteczne i  nie pozostawiaja zludzen, co do intencji. Stosowanie podpuszczania, niedomowien itd. traci juz nieco radykalizmem, ktory pozwala stosowac nieczyste sposoby. A to juz nie jest droga Templarow.
« Ostatnia zmiana: 01.08.2013, 22:46:58 pm wysłana przez yorgil »
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Arienzo - Podanie
« Odpowiedź #17 dnia: 01.08.2013, 22:24:48 pm »
Brat Yorgil jak zwykle w przystępny sposób wyjaśnił rekrutowi o co Templariuszom chodzi, czemu jednak mam niepokojące wrażenie że Arienzo skończy u Smoków...

Słyszę szelest skrzydeł motyla.
"For Russ! For the Wolftime!"

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #18 dnia: 01.08.2013, 22:54:16 pm »
Witaj Arienzo na forum.

Początek był kiepski, Broken i Sid próbowali (co im się po części udało) wpłynąć na Ciebie abyś trochę więcej opowiedział nam o sobie.
Dzięki temu znam Twój wiek i miejsce z którego pochodzisz i tutaj masz u mnie 2 "plusy", ... Nie! ... 3 a właściwie to 4.
Pierwszy za Kraków (jesteśmy "ziomalami"), drugi za wiek (prawie taki jak średnia wieku naszej Cabal), trzeci za wybór frakcji a czwarty, tak jak napisała Broken za "rodzinne" :), mam wnuczkę w wieku Twojej Mili.

Ogólnie jestem na: "TAK".

Wracając do wyboru frakcji, tak jak napisał Yorgil, Templariuszem się jest, tego nie można wybrać, z tym trzeba się urodzić.

"Suma sumarum", witaj  Arienzo w Cabal.

PS
Na PM wysyłam Ci "notkę informacyjną".
« Ostatnia zmiana: 01.08.2013, 22:56:50 pm wysłana przez Varros »
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Mesme

• Rycerz
  • Primus non nocere
« Odpowiedź #19 dnia: 02.08.2013, 00:10:51 am »
  rekrut powaznie traktuje obowiazki jakie spoczywaja na barkach Templariuszy - jedynej frakcji, ktora moze realnie przeciwstawic sie zagrozeniom, ktore nas otaczaja. Proste i czytelne rozwiazania sa skuteczne i  nie pozostawiaja zludzen, co do intencji. Stosowanie podpuszczania, niedomowien itd. traci juz nieco radykalizmem, ktory pozwala stosowac nieczyste sposoby. A to juz nie jest droga Templarow.

stare mądre chińskie przysłowie mówi , że jak nie masz nic mądrego do powiedzienia , to powiedz stare mądre chińskie przysłowie

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #20 dnia: 02.08.2013, 01:33:28 am »
Arienzo witaj w HOT :)

Mesme, za dużo lidokainki się nawdychałeś dzisiaj?  8)
"For Russ! For the Wolftime!"